KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs KAUNO SRC (86:83)Respublikos taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gegužės 04 d., Pirmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Kauno Technikos Kolegija" iškovojo pergalę

2009 gegužės 04 d., Pirmadienis, 19:51 val., peržiūros: 4270

Šiandien 17:15val. KTK sporto salėje įvyko kova tarp šeimininkų „Kauno Technikos Kolegijos“ ir svečių „Kauno SRC“. Kova buvo tikrai permaininga, pirmąją rungtynių pusę atrodė stipresni „Kauno Technikos Kolegijos“ krepšininkai, bet prasidėjus antrajai rungtynių pusei geriau atrodė „Kauno SRC“, bet šeimininkai greit žaidimą vėl perėmė i savo rankas , „Kauno Technikos Kolegijos“ komanda pradėjo rinkti taškus ir išplėšė pergalę rezultatu 86:83.

Pirmajame kėlinuke „Kauno Technikos Kolegijos“ nesunkiai krovėsi pranašumą ir kopė pergalės link, bet kėlinio pabaigoje puikiai besiginant ir atkakliai puolant „Kauno SRC“ komandai pavyko išlyginti rezultatą 20:20.

Antrasis kėlinukas buvo šiek tiek kitoks „Kauno Technikos Kolegijos“ komandai sunkiau sekėsi rinkti taškus ir išsiveržti nepavyko, tuo tarpu kėlinio pradžioje svečiai laimėjo atkarpą 9:0. Bet šeimininkų ekipa nenuleido rankų, kai Vilmantas Vainauskas įsmeigė 3 tolimus metumus šeimininkai vėl išsiveržė į priekį. Toliau kova vėl vyko taškas į tašką ir tik kėlinio pabaiga geriau sužaidę „Kauno Technikos Kolegijos“ ekipa išsiveržė į priekį 43:41.

Prasidėjus antrajai rungtynių niekas pasikeitė, komandos žaidė taškas į tašką , kėliniui š pusėjus šeimininkam pavyko įgyti 6 taškų pranašumą, tačiau svečiai greit jį panaikino. Tačiau kėlinio pabaigą ir vėl geriau sužaidė „Kauno Technikos Kolegijos“ ir laimėjo šį kėlinį 61:56.

Paskutiniame kėlinyje du tolimus metimus pataikė „Kauno SRC“ ekipos žaidėjas Valdas Undraitis ir vėl atgaivino intriga, tačiau netrukus svečiai aikštelėje liko keturiese, nes keli ekipos žaidėjai surinko 5 asmenines pražangas. Tuo metu šeimininkai lengviau pradėjo rinkis taškus ir keliauti pergalės link, bet „Kauno SRC“ nenuleido rankų ir Andrius Nanartonis įsmeigė tris tolimus metimus iš eilės ir išvedė savo komandą į priekį 83:82. Tačiau „Kauno Technikos Kolegijos“ ekipa pasinaudojo kiekybinę persvarą ir pelnė 4 taškus, bei iškovojo pergalę rezultatu 86:83.

„Kauno Technikos Kolegijos“ ekipoje išsikyrė Daumantas Židanavičius surinkęs 19 taškų, bei atkovojęs 12 kamuolių.

„Kauno SRC“ ekipoje geriausiai pasirodė Andrius Nanartonis surinkęs 22 taškus.

Nugalėtojų ekipos trenerė atsisakė komentuoti.

Tuo tarpu „Kauno SRC“ treneris sakė, jog susirinkome 6, negana to išsibaudavome, to pasekoje toks ir rezultatas.

"Kauno SRC" pavyko iškovoti pakankamai sunkią pergalę (2009 gegužės 29 d., penktadienis, 21:41 val.)"Kauno SRC" nesunkiai įveikė aštuntfinalio barjerą (2009 gegužės 28 d., ketvirtadienis, 21:02 val.)"Kauno rami" nepaliko šansų savo varžovams (2009 balandžio 27 d., pirmadienis, 20:42 val.)"KK Policija" antroje rungtynių pusėje palaužė "KTK" (2009 gegužės 12 d., antradienis, 19:52 val.)Kauno "SRC" namuose sutrypė "Baltvesa" (2009 balandžio 28 d., antradienis, 20:53 val.)Kauno "SRC" ir toliau triuškina visus varžovus namuose (2009 gegužės 11 d., pirmadienis, 21:13 val.) „Baltvesa“ vos išnešė sveiką kailį (2009 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:16 val.)Triuškinanti "Kauno SRC" pergalė atvėrė jiems kelią į finalą (2009 birželio 02 d., antradienis, 21:41 val.)Raimondo Dabužinsko garbei - "Respublikos" mažosios taurės auksas (2009 birželio 09 d., antradienis, 22:13 val.)