KOLUNA vs SK NEVERONYS (73:75)C lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 kovo 03 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Tado Ivanausko vidurinė mokykla Vėtrungės g. 1, Kaunas LT- 48135

Taikliu paskutiniu metimu pergalę išplėšė SK "Neveronys" krepšininkai

2011 kovo 03 d., Ketvirtadienis, 22:45 val., peržiūros: 5568

Kovo 3 dieną, 20.15 val., "Tado Ivanausko vidurinės mokyklos" sporto salėje, susitiko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybių komandos "Koluna" ir SK "Neveronys". Rungtynių nugalėtojai paaikškėjo tik ketvirtojo kėlinuko pabaigoje, kai likus vienai sekundei pergalingą metimą pataikė SK "Neveronys" komandos žaidėjas Linas Tolkevičius taip išplėšdamas komandai pergalę rezultatu [73:75].

Rungtynių pradžioje pirmieji taškus pelnė svečiai, SK "Neveronys" krepšininkai, tačiau jiems iškart taip pat taikliu metimu atsakė šeimininkai, "Koluna" krepšininkai. Pasikeitus taikliais metimais viena į kitos krepšius abi komandos stojo į kovą pergalės link. Tiesa, rungtynių startas abiejoms komandoms buvo sunkokas. Abi komandos stipriai klydo, todėl pirmasis kėlinukas nebuvo labai rezultatyvus. Nors daugiau atšokusių kamuolių atkovojo svečiai, visgi šeimininkai metė tiksliau bei sėkmingiau sužaidė kėlinuko pabaigą, todėl jie ir laimėjo pirmąjį kėlinuką keturių taškų skirtumu. Antrasis ketvirtis ėjo taškas į tašką, abi komandos kovojo dėl kiekvieno kamuolio, tiesa šį kartą daugiau kamuolių nusiėmė šeimininkai, tačiau kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai, kurie ne tik atsikovojo praloštus taškus, bet ir sugebėjo išsiveržti į priekį. Rungtynėms įpusėjus rezulatatas buvo [27:31].

Tik pasibaigus antrajam kėlinukui "Koluna" žaidėjai stipriai bei netaktiškai sukritikavo teisėjų darbą, taigi jie buvo nubausti technine pražanga ir antroji varžybų dalis po pertraukos prasidėjo dvejais baudų metimais. Šeimininkai buvo nejuokais supykę, todėl užvirė tikra kova aikštelėje. Tris tolimus metimus iš eilės pateikę šeimininkai sugebėjo per trumpą laiką pasivyti varžovus ir juos aplenkti, bet svečiai nepasidavė ir iki pat kėlinuko stengėsi į kiekvieną šeimininkų taikliai užbaigtą ataką atsakyti tuo pačiu. Tačiau trečiasis kėlinukas buvo sėkmingesnis šeimininkams, jie atsikovojo prarastus taškus ir išsiveržė į priekį, tačiau tik dviemis taškais. Buvo aišku, kad rungtynių baigtis spręsis paskutiniame kėlinuke. Abi komandos aršiai kovojo dėl kiekvieno kamuolio ir dėl kiekvieno taško. Viduryje kėlinuko rezultatą svečiams pavyko išlyginti ir netgi persverti savo naudai, tačiau šeimininkai nesnaudė ir pranašumą atsikovo atgal. Komandas skyrė tik vienas taškas, pirmavo šeimininkai. Tačiau likus dviems sekundėms iki rungtynių pabaigos prasižengė "Koluna" žaidėjas A.Giedraitis, priešininkų žaidėjas E.Mačiulis stojo prie baudų metimo linijos ir pataikęs abi baudas persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Bet vos spėjus išsimesti kamuolį nesportine pražanga buvo nubaustas svečių komandos žaidėjas E.Mačiulis, kuris tiką buvo beveik padovanojęs pergalę savo komandai. Dabar baudas metė šeimininkai, A.Giedraitis, kuris pataikė tik vieną baudą iš dviejų ir išlygino rezultatą. Buvo likus tik viena sekundė, kurios užteko tiksliam išsimetimui ir metimui, po kurio L.Tolkevičius neįtikėtinai šiandien išplėšė pergalę savo komandai.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog šiandien buvo kovojimas aikštelėje, bet ne krepšinis, tačiau labai džiaugėsi už pergalę.

"Koluna": Arunas Giedraitis 18 (10 atk. kamuolių, 6 išpr. pražangos), Mantas Šateika 16, Audrius Kočius 15.

SK "Neveronys": Tomas Tkačiovas 19 (5 išpr. pražangos), Erikas Rakickas 16, Linas Tolkevičius 15, Eduardas Mačiulis 11 (7 išpr. pražangos).

Triuškinančiu žaidimu ir persvara priešininkus palaužė SK "Neveronys" krepšininkai (2011 vasario 09 d., trečiadienis, 22:27 val.)Tik po pratęsimo pirmąją pergalę šventė "BC Studentai" komanda (2010 gruodžio 05 d., sekmadienis, 22:16 val.)Rungtynių pabaigoje stipresni išliko "Koluna" krepšininkai ir nugalėjo (2010 lapkričio 23 d., antradienis, 22:24 val.)Spurtas ketvirtame kėlinyje lėmė SK "Neveronys" pergalę (2011 balandžio 08 d., penktadienis, 22:32 val.)"Sporto fėja & Internetas visiems" po atkaklios kovos palaužė SK "Neveronys" pasipriešinimą (2010 lapkričio 15 d., pirmadienis, 23:17 val.)V.Žukausko taiklus tritaškis išplėšė pergalę "Ragai" komandai (2010 lapkričio 07 d., sekmadienis, 16:59 val.)"Gazuotas pienas" sugebėjo išplėšti pergalę prieš "Koluną" (2010 lapkričio 16 d., antradienis, 22:57 val.)Rungtynėse "kas mažiau įmes" pajėgesni buvo SK "Neveronių" vyrai (2010 spalio 28 d., ketvirtadienis, 00:49 val.)Nepaprastai atkakliose ir gražiose rungtynėse pergalę tik pratęsime sugebėjo išplėšti "Greičio juosta" (2010 spalio 22 d., penktadienis, 21:21 val.)Po atkaklios antrosios rungtynių pusės pergalę šventė "Koluna" (2011 kovo 09 d., trečiadienis, 22:34 val.)