KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs BC FOBAS (54:66)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 20 d., Pirmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"BC Fobas" įveikė "Kauno technikos kolegiją"

2010 gruodžio 20 d., Pirmadienis, 19:47 val., peržiūros: 4858

Pirmadienį, gruodžio 20 dieną, 17val. 15min., Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C" lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės tarp "Kauno Technikos Kolegijos"(šeimininkai) ir "BC Fobo"(svečiai). Jau pirmąjame kėlinyje susikrovę aštuonių taškų pranašumą, svečiai neleido "Kauno Technikos Kolegija" ekipai priartėti ir laimėjo rungtynes, rezultatu 54:66.

Jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių "BC Fobas" dominavo aikštelėje. Komanda daug geriau gynėsi nei varžovai bei daug tiksliau užbaigdavo savo atakas. jau po pirmųjų 5 minučių jie įgijo dviženklę persvarą – 4:18. Tačiau ketvirčiui einant į pabaigą, aikštelės šeimininkai paėmė minutinę pertraukėlę ir, tiksliau sužaidę pirmojo kėlinuko pabaigą, sugebėjo sumažinti deficitą iki 8 taškų – 14:22.

Antrąjį kėlinuką galima drąsiai vadinti gynybiniu. Abi komandos puikiai gynėsi, neleido atakuoti laisviems bei kartoti metimų, tačiau puolime atrodė blankiai. "BC Fobas" ekipoje geriausiai žaidė Mantas Čipas, kuris taikliai atakavo iš toli (4 tritaškai per rungtynes) bei laikė komandos vairą savo rankose. Komandos viso ketvirčio metu keitėsi netaikliais metimais, o praėjus 10 minučių, išėjo ilsėtis, rezultatui esant 26:33.

Po ilgosios pertraukos "Kauno technikos kolegija" pradėjo žaisti sau įprastą krepšinį – komanda laimėjo lentą bei padarė vos 2 klaidas per trečiąjį kėlinuką. Tačiau net tokio žaidimo neužteko pasivyti savo varžovus, nes šiame kėlinuke tiesiog blizgėjo "BC Fobo" komandos snaiperiai, sugebėję pataikyti net 5 tolimus metimus iš 9. Prieš finalinį ketvirtį komandas vis dar skyrė 6 taškai – 45:51.

Paskutinysis rungtynių ketvirtis aikštelės šeimininkams buvo tiesiog tragiškas. Jie pataikė vos 4 metimus iš 17 bei įmetė vos vieną baudą iš penkių. Taip žaidžiant pasivyti savo varžovus tapo tiesiog neįmanoma. Nors kovojant dėl atšokusių kamuolių "Kauno technikos kolegijos" centras Marius Nenartavičius ir vėl buvo aktyviausias (11 atkovotų kamuolių), tačiau ryškiai trūko jo indėlio pelnant taškus. Po finalinio švilpuko "BC Fobas" šventė jau septintąją savo pergalę, rezultatu 54:66.

Po rungtynių "BC Fobas" komandos treneris Kęstutis Gecevičius sakė : "Šiandien buvom stipresni, tai tiek."

"Kauno SRC" nesunkiai įveikė "Kauno technikos kolegiją" (2011 vasario 07 d., pirmadienis, 21:00 val.)"Renversa" nesunkiai palaužė "Kauno technikos kolegiją" (2010 lapkričio 22 d., pirmadienis, 18:47 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė "Kauno Technikos Kolegija" (2010 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 19:35 val.)"Onyx & Gamteka.lt" antroje rungtynių pusėje palaužė "Kauno technikos kolegiją" (2011 sausio 17 d., pirmadienis, 19:43 val.)"FC Fobas" po sunkios kovos palaužė "Kolpingo kolegiją" (2011 sausio 19 d., trečiadienis, 20:45 val.)"Onyx & Gamteka.lt" gavo skaudų antausį nuo "Kauno Technikos Kolegijos" (2011 kovo 14 d., pirmadienis, 19:03 val.)Atkaklioje kovoje "Kauno technikos kolegija" įveikė "Kėdainių" komandą (2010 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:13 val.)"BC Fobas" pelnė sunkią pergalę (2010 spalio 25 d., pirmadienis, 22:52 val.)"Kauno Technikos Kolegija" apgynė namų sienas (2011 sausio 24 d., pirmadienis, 21:38 val.)"Kauno technikos kolegija" įrodė savo pranašumą prieš "KMAiK" (2010 spalio 25 d., pirmadienis, 19:41 val.)