BC STUDENTAI vs ONYX & GAMTEKA.LT (34:100)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 07 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

„ONYX & Gamteka.lt“ sutrypė „BC Studentai“ ekipą

2010 lapkričio 07 d., Sekmadienis, 22:56 val., peržiūros: 6970

Sekmadienio vakarą Kauno Santaros gimnazijos sporto salėje susitiko „C lygos“ komandos šeimininkų „BC Studentai“ ir svečiai „ONYX & Gamteka.lt“. Rungtynes lengvai ir užtikrintai, net 66 taškų skirtumu laimėjo „ONYX & Gamteka.lt“ krepšininkai. Galutinis rezultatas rodė akivaizdų komandų lygių skirtumą 100:34.

Rungtynės sėkmingiau prasidėjo „ONYX & Gamteka.lt“ komandai, kuri iš karto atitrūko nuo varžovų, tačiau „BC Studentai“ žaidėjai įveikę startinį jaudulį pagaliau atrado būdų kaip apeiti varžovų gynybą, labai aktyviai jų gretose žaidė Mantvydas Leknickas, kuris vieną po kitos provokavo varžovų pražangas, deja iš komandos draugų rimtesnės pagalbos nesulaukė. O svečių ekipoje visi žaidėjai, vienas po kito lengvai rinko taškus. Taigi pirmasis kėlinukas baigėsi „ONYX & Gamteka.lt“ naudai 23:9.

Antrame ketvirtyje išnaudodami savo ūgio pranašumą nuo varžovų ir toliau tolo ONYX & Gamteka.lt“ žaidėjai, tuo tarpu „BC Studentai“ komandoje neatsirado puolimo lyderio, o apmaudžios klaidos leido varžovams pelnyti lengvus taškus, nors šį kėlinį jie nemetė tiek daug kaip pirmąjį. Taigi pertrauka prasidėjo jau užtikrinta „ONYX & Gamteka.lt“ persvara 40:21.

Trečias kėlinukas tik dar labiau parodė komandų lygių skirtumus, svečiai labai lengvai rinko taškus tiek iš po krepšio, tiek iš toli, o net 19 taškų šį kėlinį pelnė komandos lyderis Tomas Pileckas. Tuo tarpų varžovai sugebėjo pelnyti tik 2 taškus, kuriuos pelnė Laurentas Mekionis ir tai reiškė, kad svečių gynyba šiose varžybose veikė be priekaištų. Po trečioje kėlinuko rezultatu 66:23 priekyje „ONYX & Gamteka.lt“.

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas jau nevyko „į vienus vartus“, tačiau visiškai žaidimo kontrolę praradę „BC Studentai“ žaidėjai nebesugebėjo, nei sėkmingiau užpulti, nei gerai gintis, desperatiški tolimi jų metimai skriejo pro šalį. „ONYX & Gamteka.lt“ žaidėjai, net labai nesistengdami sugebėjo pelnyti 100 taškų. Šį kelinį laimėję rezultatu 34:11 svečių krepšininkai šventė lengvą pergalę, o galutinis rezultatas švieslentėje degė 100:34.

Nugalėtojų komandos treneris po varžybų sakė, kad: „Komanda gerai gynėsi ir nežinau, gal varžovams šiandiena žaidimas nėjo, mes šiandiena geriau pasiruošę, Tomas šiandien vėl žibėjo, po truputi atsiranda susižaidimas, į kiekvienas varžybas ateina daugiau žaidėjų, tad reikia susižaisti, noriu pagirti komanda, gal čia sėkmė, bet manau, kad mūsų forma dar kils.“

„BC Studentai“: Laurentas Mekionis (10), Egidijus Račinskas (6), Mantvydas Leknickas (4).

„ONYX & Gamteka.lt“: Tomas Pileckas (38), Tomas Garliauskas (18), Robertas Mickevičius (12), Aivaras Ignotas (10).

"Onyx & Gamteka.lt" įveikė "Ragų" ekipą (2011 kovo 13 d., sekmadienis, 22:09 val.)"ONYX & Gamteka.lt" nušlavė savo varžovus (2010 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)"Onyx & Gamteka.lt" nesulaukė "Snaiperių" pasipriešinimo (2011 sausio 12 d., trečiadienis, 21:06 val.)"Onyx & Gamteka.lt" šešetukas įtikinamai įveikė "Greičio juosta" ekipą (2010 lapkričio 26 d., penktadienis, 21:16 val.)"Onyx & Gamteka.lt" antroje rungtynių pusėje palaužė "Kauno technikos kolegiją" (2011 sausio 17 d., pirmadienis, 19:43 val.)"Onyx & Gamteka.lt" be gailsesčio sutriuškino KK "Snaiperius" (2011 kovo 09 d., trečiadienis, 19:22 val.)"Greičio juosta" sutriuškino BC "Studentai" komandą (2010 lapkričio 21 d., sekmadienis, 22:39 val.)"Onyx & Gamteka.lt" nušlavė "Simple" (rekordas) (2010 lapkričio 17 d., trečiadienis, 22:05 val.)Po sunkios antros rungtynių dalies "BC Rykliai" įveikė "BC Studentai" ekipą (2011 sausio 17 d., pirmadienis, 23:12 val.)Pirmajame kėlinyje surinktas pranašumas leido "BC Studentai" komandai laimėti (2010 gruodžio 12 d., sekmadienis, 21:54 val.)