TOPO CENTRAS vs AUTOKONTAKTAS (68:82)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 23 d., Antradienis, 19:00 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas LT-51309

"Autokontaktas" svečiuose nugalėjo "Topocentras" ekipą (VIDEO)

2008 gruodžio 23 d., Antradienis, 23:56 val., peržiūros: 6577

Šį vakarą Varpo gimnazijos sporto salėje "Topocentras" priėmė "Autokontaktas" komandą. Pirmojoje rungtynių pusėje daug sėkmingiau atrodę "Autokontaktas" po ilgosios pertraukos jau buvo priversti vytis varžovus, ir tik paskutinėmis minutėmis iniciatyvą į savo rankas paėmę svečiai iškovojo pergalę rezultatu 68:82.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, išsiverždami į priekį 5-iais taškais. Šios, nors ir nedidelės, persvaros panaikinti "Topocentro" krepšininkams nepavyko – visą kėlinį abi komandos kovėsi taškas į tašką (ekipos taikliomis atakomis apsikeitė septynis iš eilės kartus). Tik kėlinuko pabaigoje "Autokontaktui" pavyko pelnyti penkis taškus iš eilės ir skirtumas padidėjo iki 7 – 16:23.

Antrojo kėlinio pradžia niekuo nesiskyrė nuo praeito ketvirčio – pusę kėlinio skirtumas nesikeitė, kol svečiai spurtavo 8:0 ir padidino persvarą iki 14-os taškų (23:37). Kėlinuko pabaigoje sėkmingiau rungtyniavo "Topocentras" ir skirtumassumažėjo iki penkių taškų – 40:45.

Po ilgosios pertraukos žaidimo kontrolę į savo rankas perėmė šeimininkai – kėlinio pradžią sužaidę 12:5, po E.Čižiniausko tritaškio išsiveržė į priekį (52:50). Ilgai persvara "Topocentras" negalėjo -"Autokontakto" krepšininkai 8-iais iš eilės taškais persvėrė rezultatą savo naudai ir po trijų kėlinių vėl pirmavo penkiais taškais – 59:64.

Paskutinįjį kėlinį keturiais iš eilės taškais pradėjo "Autokontaktas", tačiau "Topocentras" į tai atsakė devyniais ir išlygino rezultatą – 68:68. Po minutinės pertraukėlės grįžę svečiai ėmė demuonstuoti įspūdingą žaidimą: sugebėjo ne tik puikiai atakuoti varžovų krepšį, bet į savąjį per keturias minutes nepraleido nė taško. Taip sužaidę seriją 14:0 svečiai iškovojo pergalę rezultatu 68:82.

"Autokontaktas": D.Pugžlys – 18 taškų; P.Žukaitis – 15, po 13 surinko S.Skruodys ir P.Valentukonis, atkovojęs 10 kamuolių; 12 – L.Zvegas; 8 – N.Paulauskas, 3 – L.Karalius.

"Topocentras": D.Paukštys – 15; V.Butrimas – 13; M.Jakutis, E.Čižinauskas, A.Dervinskas po 12; P.Danys – 4.

"Autokontaktas" užtikrintai nugalėjo "Statybų vizija - LVA" ekipą (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:04 val.)'Autokontaktas" įveikė "FC & Kauno Kvarcas" ekipą (2008 gruodžio 16 d., antradienis, 22:27 val.)"Autokontaktas" sugebėjo palaužti "Vėjų liniją" (2008 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 23:53 val.)Nerezultatyviose varžybose "Topo centro" pergalė (2009 vasario 10 d., antradienis, 22:12 val.)"Arauša" tik antroje varžubų pusėje parklupdė "Topo centrą" (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 22:29 val.)„Autokontaktas“ nesunkiai įveikė „Mikrokodą“ (2008 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:31 val.)Pusfinalį "Elektro Montuotojas" pradėjo pergale (2009 kovo 31 d., antradienis, 20:43 val.)„Autokontaktas“ nebepavijo „Lietuvos dujų“ (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 15:33 val.)Po atkalios kovos "Autokontaktas" iškovojo pergalę (2008 lapkričio 15 d., šeštadienis, 03:09 val.)"Servisa-ICT" nugalėjo "Autokontaktą", o G.Sušinskas pagerino pelnytų taškų rekordą! (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:03 val.)