RaMi vs VILNIAUS ŽVĖRYNAS - SPORTO IDĖJOS (79:103)„Laikinosios sostinės“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gegužės 16 d., Penktadienis, 21:00 val. @ LKKA sporto salė, Sporto g. 6, Kaunas LT-44221

Vilniečiai iškovojo pirmą pergalę Laikinosios sostinės taurėje

2008 gegužės 17 d., Šeštadienis, 00:46 val., peržiūros: 6362
Vėlyvą penktadienio vakarą LKKA salėje "RaMi" komanda priėmė Vilniaus "Žvėryną – Sporto idėjas" ir pralaimėjo jai rezultatu 79:103. Rungtynės prasidėjo be didesnės žvalgybos ir pasižymėjo greita sparta bei žaidėjų individualiais veiksmais, kas ne visada komandoms leido priimti geriausius sprendimus aikštėje.

Po pirmojo kėlinio svečiai turėjo jau 13 taškų persvarą ir atrodė, kad šios rungtynės jiems bus lengvas pasivaikščiojimas, tačiau "RaMi" žaidėjai nenorėjo lengvai pasiduoti ir laimėję antrą kėlinį rezultatu 24:18, į ilgąją pertrauką išėjo turėdami tik septynių taškų deficitą – 41:48.

Trečio kėlinio pradžioje "RaMi" komanda apsukų nemažino ir pasivijo varžovus iki minimalios persvaros, tačiau tai buvo ir viskas, kam šį vakarą jie turėjo parako. Nuo 24-os rungtynių minutės aikštėje dominavo viena komanda – Vilniaus "Žvėrynas – Sporto Idėjos". Rungtynių galutinis rezultatas visiškai atspindėjo komandų pajėgumą šiandien.

Rezultatyviausiai svečių komandoje sužaidė V.Rybak – 30 taškų, J.Staniulis pelnė 27 taškus, M.Klimanskas – 25.

Šeimininkų gretose išsiskyrė L.Beržininkaitis – 30 taškų.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų žaidžiantis treneris Jonas Staniulis paminėjo, kad rungtynės buvo lengvos, žaidėjams vietomis atsipalaidavus varžovai pradėdavo alsuoti jiems į nugaras, tačiau pergalės jis tikėjosi. Rungtynėms teisėjavusį Tomą Mačiulį strategas įvertino šešiais balais, o Vilių Kleizą – penkiais.

"RaMi" komandos žaidžiantis treneris Šarūnas Petraitis pagyrė varžovus, jo manymu Vilniaus "Žvėrynas – Sporto idėjos" buvo tiesiog stipresni. Teisėjavimas įvertintas aukščiausiais balais – dešimtukais.
Sunki "Kauno SRC" pergalė (2008 balandžio 27 d., sekmadienis, 22:11 val.)Ramiose rungtynėse pergalę iškovojo "RaMi" (2008 gegužės 18 d., sekmadienis, 21:57 val.)"Arauša" nesunkiai įveikė "Vilniaus Žvėryną - Sporto idėjas" (2008 gegužės 29 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)"Arauša" sutriuškino "RaMi" ekipą (2008 balandžio 29 d., antradienis, 22:43 val.)Po atkaklios kovos "Arauša" įveikė "Vilniaus žvėrynas - Sporto idėjos" ekipą (2008 gegužės 06 d., antradienis, 22:30 val.)"Studentija" nepaliko vilčių "RaMi" ekipai (2008 gegužės 28 d., trečiadienis, 21:11 val.)