SPARTA vs EKODORA (49:62)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 18 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

Po sunkios kovos pergalę šventė „Ekodora“ ekrepšininkai

Su kamuoliu A.Kemėšis
2009 lapkričio 18 d., Trečiadienis, 22:22 val., peržiūros: 6794

Trečiadieni Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko šeimininkų „Sparta“ ir svečių „Ekodora“ ekipa. Visas varžybas vyko nerezultatyvi ir apylygė kova ir tik paskutiniame kėlinyje svečiai sugebėjo susikrauti pranašumą ir iškovojo pergalę 62:49 .

Pirmasis kėlinys prasidėjo apylygiai, abi komandos žaidė taškas į tašką. Komandos labiau gynėsi nei puolė, dažnai klydo. Nors nei vienai komandai atitrūkti nepavyko, kėlinio pabaigoje šeimininkai sugebėjo įgyti 4 taškų pranašumą ir laimėti pirmąjį kėlinį 14:10.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo svečių ekipa, kuri iškarto pradėjo kibiai gintis. Nors kaip ir pirmajame kėlinyje abiem komandom sunkai sekėsi pultis, tačiau svečiai įpusėjus kėliniui buvo priekyje 22:19. O per likusias kėlinio minutes daug ir nebepasikeitė svečiai prieš ilgąją pertrauką priekyje 26:24.

Trečio kėlinio pradžioje šeimininkai iškart išlygino rezultatą, o dar po kėlių minučių išsiveržė į priekį. Šiame kėlinyje taip kaip ir pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė nerezultatyviai, bet vis gi kėlinį minimalia persvara laimėjo šeimininkų „Sparta“ ekipa 37:36.

Paskutinis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu 6:0. Bet svečiai nepasimetė ir privertė varžovus klysti, bei surengė spurtą 14:2 bei išsivėrė į priekį. O per paskutines kėlinio minutes sugebėjo padidinti persvarą, tuo tarpu šeimininkai neatrado jėgų kovoti dėl pergalės. Taigi „Ekodora“ ekipa laimėjo rezultatu 62:49.

„Sparta“ ekipoje išsikyrė Arūnas Lenartas įmetęs 17 taškų, bei sugriebęs 10 atšokusių kamuolių.

„Ekodora“ ekipoje geriausiai pasirodė Vaidotas Stankevičius surinkęs 19 taškų.

Nugalėtojų treneris po varžybų sakė, jog: „Labai stiprus priešininkas, galbūt mes jų nebuvome įvertinę. Nors šiandiena mūsų komandoje nebuvo daug žaidėjų dėl ligų, bet žaidėm taip kaip galėjom, bei iškovojom pergalę.“

Pralaimėjusios ekipos treneris teigė, kad: „Sutikome rimtesnius priešininkus, tad dabar reikės pakeisti požiūri į krepšinį."

"Ekodora" namuose iškovojo pergalę prieš "Prienų vėją" (2009 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:21 val.)Nervingose rungtynėse triuškinančią pergalę iškovojo "Ekodora" (2010 sausio 11 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Sparta“ nugalėjo „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (video) (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 19:14 val.)"Korys - 2" pergalę pasiekė be didesnio vargo (2009 gruodžio 23 d., trečiadienis, 22:16 val.)Vaišvydavoje po atkaklios ir permainingos kovos nugalėjo "Ekodora" (2010 kovo 02 d., antradienis, 23:08 val.)Pirmoji į „C“ lygos ketvirtfinalį prasibrovė „Sparta“ (2010 kovo 11 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)"Sparta" po atkaklios kovos palaužė "Ragus" (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 22:06 val.)Po permainingos kovos "Sparta" šventė pergalę svečiuose prieš "KMAIK" (2009 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "Ekodora" šventė pergalę (2010 sausio 16 d., šeštadienis, 17:56 val.)"Ekodora" po nervingos ir atkaklios kovos palaužė "Kaunas" komandą (2010 sausio 04 d., pirmadienis, 22:19 val.)