ALEKSOTAS vs FAITHLESS (diskvalifikuota) (109:90)Kauno bendruomenių taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 sausio 11 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ J.Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas LT-44173

"Aleksotas" nesunkiai palaužė "Faithless"

2009 sausio 11 d., Sekmadienis, 01:06 val., peržiūros: 3458

Šiandien "J.Jablonskio gimnazijos sporto salėje įvyko dar vienerios "Bendruomenių taurės" varžybos tarp "Aleksotas" (šeimininkai) ir "Faithless" (svečiai). Nuo pirmųjų minučių į priekį pabėgę "Aleksoto" ekipos žaidėjai iškovojo pergalę rezultatu 109:90. "Aleksotas" išlieka vienintele "Bendruomenių taurės" komanda , kuri dar nėra patyrusi pralaimėjimo kartėlio.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo puikiai šeimininkų tolimų metimų serija. Svečių ekipai niekaip nepavykdavo įsiveržti į priekį , tačiau savo varžovams pabėgti toli neleisdavo. Visgi kėlinio pabaigoje spurtavę 7:0 šeimininkai įgijo 11 taškų persvarą 37:26.

Antrame ketvirtyje komandos ir toliau žaidė labai rezultatyviai. Greitas žaidimo tempas lėmė ir dažnus rezultato svyravimus, nuo kurių varžybos atrodė tik įdomesnės. Visgi vis labiau pasijautė šių varžybų favoritai. "Aleksotas" puikiai žaisdami tiek gynyboje tiek puolime , priešininkus dažnai priversdavo savo atakas užbaigti prie vidurio linijos. Prieš ilgąją pertrauką komandas jau skyrė 18 taškų 64:46 (27:20).

Po pertraukėlės aikštėje vaizdas ryškiai nepakito. Ir toliau abi ekipos žaidė greitą ir rezultatyvų žaidimą. Trečiojo kėlinio viduryje šeimininkai jau buvo įgiję 23 taškų persvarą. Prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo 89:65.

Ketvirtame ketvirtyje "Aleksotas" atsipalaidavo ir pradėjo žaisti ramesnį žaidimą. Nors jų varžovai ir bandė dar vytis , tačiau vos pajutę varžovus arčiau šeimininkai sužaisdavo sėkmingą atkarpą ir vėl atstatydavo turėtą pranašumą. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 109:90

"Aleksotas" nesunkiai palaužė "Kauno Rami" (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 00:02 val.)"Aleksotas" įveikė "Faithless" komandą (2008 gruodžio 06 d., šeštadienis, 16:24 val.)"Aleksotas" įveikė "Sargėnus" (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 12:25 val.)"Sargėnai" be vargo nugalėjo "Faithless" (2009 sausio 17 d., šeštadienis, 15:17 val.)"Kauno Rami" įrodė savo pranašumą prieš "Faithless" (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 17:12 val.)Po nesunkios kovos "Aleksotas" nugalėjo "Sargėnus" (2009 sausio 10 d., šeštadienis, 18:49 val.)"Žaliai balti" atsirevanšavo "Faithless" ekipai (2009 sausio 31 d., šeštadienis, 17:58 val.)"Aleksotas" neturėjo vargo su "Žaliai balti" ekipa (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 10:59 val.)Minimali "Faithless" pergalė (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 15:44 val.)B pogrupio lyderiai "Aleksotas" iškovojo pergalę (2009 sausio 24 d., šeštadienis, 15:55 val.)