KM TORNADO - VOLUKTĖ vs JMI & FLORVITA (75:44)"LAIKINOJI SOSTINĖ" TAURĖ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gegužės 09 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Triuškinanti "KM Tornado - Voluktės" pergalė

2010 gegužės 09 d., Sekmadienis, 17:50 val., peržiūros: 4404
Sekmadienio popietę KKL "Krepšinis.net" turnyre "KM Tornado – Voluktė" savo aikštėje priėmė svečius "JMI & Florvita". Šeimininkai varžovams didesnę intrigą palaikyti leido iki pirmojo kėlinio pabaigos. Vėliau "KM Tornado – Voluktė" perėmė iniciatyvą į savo rankas ir užtikrintai dominavo aikštėje. Negana to, svečių situaciją dar labiau apsunkino jų žaidžiančio trenerio Raimondo Krasnicko diskvalifikacija antrame kėlinyje. Šeimininkai užtikrintai laimėjo rungtynes rezultatu 75:44.

Rungtynes apsikeisdami dvitaškiais pradėjo Martynas Valaitis ir Donatas Stašaitis. Tačiau šeimininkai greitai atsakė atkarpa 7:2 ir rezultatas tapo (9:4). Tačiau "JMI & Florvita" vyrai nepasimetė. Jie atsakė dar sėkmingesniu spurtu 0:9 ir persvėrė rezultatą savo naudai (9:13). Po šeimininkų paprašytos minutės pertraukėlės "KM Tornado – Voluktė" spurtavo 14:1 ir šeimininkai nutolo 9 taškų atstumu (23:14). Paskutinius kėlinio taškus realizavęs vieną baudą iš dviejų pelnė Karolis Ryla (23:15).

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem Karolio Matukaičio taškais (23:17). Tačiau po to sekė "nepadori" šeimininkų atkarpa 15:2, prie kurios nemažai prisidėjo ir Raimondas Krasnickas gavęs techninę pražangą, o vėliau ir diskvalifikacinę. Martynas Valaitis pasismagino prie baudų metimo linijos ir rezultatas tapo (39:19). Likusius du svečių taškus baudomis pelnė Donatas Stašaitis, o Žygimantas Pilipavičius ir Ernestas Daunoravičius atsakė keturiais taškais (43:21).

Trečiasis ketvirtis prasidėjo sėkmingu Donato Stašaičio ir Karolio Matukaičio žaidimu. Abu krepšininkai kartu pelnė 5 taškus, o Martynas Valaitis ir Eimantas Černevičius atsakė 4 taškais (47:26). Galiausiai Martynas Valaitis pataikė ir savo pirmąjį tritaškį rungtynėse (50:26). Žaidimas išsilygino. Abi ekipos keitėsi rezultatyviomis atakomis (54:32). Tačiau kėlinio pabaigą ir vėl sėkmingiau sužaidė "KM Tornado – Voluktė". Šeimininkai spurtavo 9:3, šio spurto metu "JMI & Florvita" ekipoje vienintelį savo komandos tritaškį rungtynėse pataikė Tadas Petkevičius, o rezultatas tapo (63:35).

Ketvirtasis kėlinys tapo tik formalumu, nes visi taškai ant "i" jau buvo sudėlioti anksčiau. Ernestas Daunoravičius pataikė iš toli, o Donatas Stašaitis atsakė keturiais taškais iš eilės (66:39). Šeimininkams pavyko atsakyti penkiais taškais, tačiau puolime ir vėl sėkmingai sužaidė Donatas Stašaitis, pelnęs du taškus su pražanga, bei realizavęs baudą (71:42). Dar du taškus "JMI & Florvita" ekipoje pelnė T.Petkevičius (71:44). Per likusį laiką svečiai taškų nebepelnė, o Deivydas Krygeris ir Justas Babenskas atsakė keturiais taškais (75:44). Užtikrinta "KM Tornado – Voluktė" pergalė.

Po susitikimo "JMI & Florvita" ekipos trenerio Raimondo Krasnicko pakalbinti nepavyko dėl objektyvių priežasčių. Tuo tarpu "KM Tornado – Voluktė" komandos strategas A. Grigaliūnas po pergalės kalbėjo: "Svečius pavyko įveikti dideliu taškų skirtumu, gal todėl, kad jie nesusižaidę, be to buvo nepasiruošę žaisti prieš spaudimą. Jų žaidimas buvo nekomandinis, visi žaidė po vieną. Taip pat jie buvo fiziškai stipresni, todėl bandė mus perlaužti fiziškai. Labiausiai mūsų ekipoje džiugino tai, kad krepšininkai žaidė komandinį krepšinį. Visi įsijungė į žaidimą ir visi įnešė savo indėlį į pergalę".

"KM Tornado – Voluktė" komandoje išsiskyrė: Martynas Valaitis 20 taškų (3 rez. perd, 6 perimti kam), Deivydas Krygeris 11 taškų (6 atk. kam, 3 rez. perd), Ernestas Daunoravičius 9 taškai

"JMI & Florvita" sėkmingiausiai žaidė: Donatas Stašaitis 16 taškų (20 atk. kam, 3 blokai), Karolis Matukaitis 15 taškų (11 atk. kam, 3 rez. perd)

"Vaišvydava" penektukas sutriuškino "KM Torando-Voluktė" komandą (2010 gegužės 16 d., sekmadienis, 15:59 val.)"Kauno SRC" nepaliko vilčių laimėti "KM Tornado - Voluktė" komandai (2010 gegužės 10 d., pirmadienis, 22:32 val.)"Radijas Tau" nepagailėjo jaunųjų "KM Tornado - Voluktės" krepšininkų (2010 gegužės 17 d., pirmadienis, 20:08 val.)"Vaišvydava" namuose parklupdė "JMI & Florvita" komandą (2010 gegužės 04 d., antradienis, 22:50 val.)Po permainingos kovos pergalę iškovojo "Statybų Vizija & LVA" (2010 gegužės 23 d., sekmadienis, 22:08 val.)Rungtynėse be keitimų solidžią pergalę iškovojo "Radijas Tau" (2010 gegužės 15 d., šeštadienis, 18:15 val.)