KOMANDA X vs ELEKTRĖNŲ SENOJI VERSMĖ (66:80)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 26 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

Elektrėnų"Senosios Versmės" penketukas nugalėjo "Komandą X"

2012 lapkričio 26 d., Pirmadienis, 23:31 val., peržiūros: 1769

Pirmadienį, lapkričio 26 dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko „Top sport“ pirmenybių „C‘ lygos rungtynės, kuriose susitiko „Komanda X“ (šeimininkai) ir Elektrėnų „Senoji Versmė“ (svečiai). Rungtynėms prasidėjus iškart svečiai įgijo dviženklį pranašumą, kur išsaugojo didžiąją rungtynių dalį. „Komandai X“ buvo pavykę prisivyti varžovus ketvirtam ketvirtyje iki trijų taškų, tačiau „Senoji Versmė“ sėkmingai sužaidė rungtynių pabaigą ir laimėjo rezultatu – 66:80.

Rungtynėms prasidėjus svečiai iškart spurtavo ir atitrūko nuo varžovų 3:11, tačiau šeimininkams pavyko apmažinti skirtumą iki penkų taškų (9:14). Likus žaisti dvi minutes kėlinyje „Senosios Versmės“ ekipa laimėjo ketvirčio galą 10:0 ir įgijo dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmo ketvirčio – 9:24.

Antram kėlinukui prasidėjus toliau šeimininkams sunkiai sekėsi stabdyti svečius ir tarp komandų skirtumas pasidarė 20 taškų (12:32), tačiau po minutės pertraukėlės „Komanda X“ suaktyvino puolimą ir sumažino pranašumą varžovų iki 9 taškų ( 25:34), tačiau vėl kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai ir atstatė dviženklį pranašumą. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 27:42.

Po ilgosios pertraukos sužaidus tris minutes „Komanda X“ sumažino skirtumą iki 11 taškų ir toliau didžiąją dalį kėlinuko tarp komandų svyravo 11taškų pranašumas. Likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes aikštelės šeimininkai laimėjo atkarpą 8:2 ir sumažino deficitą iki 8 taškų. Rezultatas – 48:56.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus šeši taškai pelnyti D.Plentos iš eilės leido sumažinti skirtumą iki dviejų taškų, tačiau svečiai greitomis atakomis atstatė nesunkiai dviženklį pranašumą ( 56:67), tačiau šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir sumažino varžovų pranašumą iki 6 taškų, bet po minutės pertraukėlės „Senoji Versmė“ užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir šventė pergalę rezultatu – 66:80.

Po laimėtų rungtynių Senosios Versmės“ ekipos kapitonas, R.Vičkačka, kalbėjo:“Jau renkamės tik penkiese, pastovus toks dalykas pas mus, bet ačiū Dievui, kad tai netrukdo mums pergales iškovoti. Pakrito, apsigynėme, kaip ir anose varžybose minėjom, kad susižaidimo trūksta pas mus, nors ir dešimt metų kartų žaidžiame. Po truputį žaidimas gerėja. Tikimės, kad susirinks daugiau žaidėjų.“

Po pralaimėtų rungtynių „Komandos X“ komandos žaidžiantysis treneris, R.Gudžiūnas, teigė:“Neapsigynėme, daug su pražangom pataikė varžovai ir patys nelabai pataikėme.“

„Komanda X“: A.Navickas ( 19 tšk., 13 atk.kam.), T.Kursevičius ( 17 tšk.), R.Gudžiūnas ( 11 tšk.)

Elektrėnų „Senoji Versmė“:
R.Vičkačka ( 35 tšk.), B.Budraitis ( 18 tšk., 6 išpr.praž.), G.Pargaliauskas ( 10 tšk., 7 rez.perd.)

"Baldai jums" nesunkiai nugalėjo "Komandą X" (2013 vasario 19 d., antradienis, 21:25 val.)"Elektrėnų Senoji Versmė" be didesnio vargo nukovė "Lokius" (2013 vasario 26 d., antradienis, 23:02 val.)"Elektrėnų senoji versmė" nušlavė "VU KHF" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 22:47 val.)"Kauno Švogeriai" nugalėjo "Komandą X" (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 01:17 val.)"Elektrėnų Senoji Versmė" nė iš tolo neprilygo "BC Grizliams" (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:06 val.)Elektrėnų "Senoji versmė" atsilaikė prieš "Lituanica" (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Kauno Rami" nesuteikė daug vilčių Elektrėnų "Senosios Versmės" komandai (2012 gruodžio 23 d., sekmadienis, 21:27 val.)"Krepsininkas.net" nesunkiai susitvarkė su Elektrėnų "Senosios Versmės" šešetuku (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)Po permainingos kovos pergalė atiteko "Komandai X" (2013 vasario 05 d., antradienis, 21:39 val.)Negausiai susirinkę "Šernai" patiesė "Komandą X" (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 21:01 val.)