EUROLEXIS vs AIG LIFE (62:102)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 spalio 29 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ J.Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas LT-44173

„AIG Life“ jau pirmosiose rungtynėse pademonstravo savo jėgą

Aikštėje dominavo "AIG Life" krepšininkai
2006 spalio 29 d., Sekmadienis, 17:35 val., peržiūros: 5109

Įtikinamą pergalę pimosiose KKL „Aukso“ lygos rungtynėse iškovojo „AIG Life“ ekipa, sekmadienį svečių aikštėje 102:62 (25:13, 26:11, 21:21, 30:17) sutriuškinusi pirmą nesėkmę patyrusią „Eurolexis“ komandą.

Prieš sezoną teigę, kad komandai keliamas tikslas patekti tarp trijų stipriausių lygos komandų, „AIG Life“ krepšininkai jau pirmajame mače savo žaidimu patvirtino, kad yra vieni lygos favoritų. Demonstruodami greitą puolimą ir drausmingą gynybą, jie leido pasireikšti visiems 11 savo krepšininkų ir iškovojo įtikinamą pergalę.

„AIG Life“ šiose rungtynėse nė karto neatsilikinėjo. Pataikę pirmus penkis metimus iš eilės, jie išsiveržė į priekį 10:3 ir daugiau šiose rungtynėse nebesižvalgė atgal. Pagrindinis jų įžaidėjas Žilvinas Kuklierius vien per pirmą ketvirtį spėjo atlikti 5 rezultatyvius perdavimus ir buvo pagrindinis sėkmingo komandos žaidimo katalizatorius.

Triuškinamą persvarą svečiai įgijo antro kėlinio pradžioje, kai kelių minučių atkarpą laimėjo 4:17 ir skirtumas šoktelėjo iki 25 taškų (17:42). Atsigavę „Eurolexis“ krepšininkai iki ilgosios pertraukos sugebėjo išlaikyti panašų skirtumą (24:51), tačiau nokautuoti buvo trečiajame kėlinyje.

„AIG Life“ puolėjas Šarūnas Straševičius pelnė 11 taškų iš eilės, įskaitant 3 tritaškius iš to paties taško, ir skirtumas šoktelėjo iki 39 taškų – 31:70.

Visgi šeimininkai nebuvo linkę visiškai sudėti ginklų ir vedini kovingai rungtyniavusio Martyno Zavecko kėlinį baigė spurtu 14:2 ir skirtumas vėl sumažėjo – 45:72. Paskutinis ketvirtis tebuvo formalumas, nes skirtumas vėl perkopė 30 taškų ribą, o baigiantis mačui svečiai sugebėjo įmesti ir šimtąjį tašką.

„Visos sudėties tik pirmą kartą susirinkome, bet, galima sakyti, kad mačą laimėjome antra sudėtimi, nes leidome pagrindiniams žaidėjams pailsėti – jų vakare laukia dar vienas mačas. Nors neįsivaizduojame, kaip atrodo kiti priešininkai, tačiau esame surinkę gerą komandą ir pergalių bus daugiau“, – po mačo žadėjo nugalėtojų treneris Dalius Lubys.

Tuo tarpu „Eurolexis“ žaidžiantysis strategas Karolis Pėklis teigė, kad komandai daug jėgų kainavo mačo išvakarėse iškovota pergalė prieš „KTU EiWi“ ekipą: „Buvome labai pavargę po tų rungtynių“.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Š.Straševičius, pelnęs 21 tašką ir pataikęs 5/6 dvitaškių bei 4/6 tritaškių. Mantas Skukauskas atliko dvigubą dublį – 20 taškų ir 12 atkovotų kamuolių, o Ž.Kuklierius buvo arti trigubo dublio – 18 taškų, 8 rezultatyvūs perdavimai, 7 atkovoti kamuoliai. Tomas Juodviršis pridėjo 12, o Artūras Vilkas – 10 taškų.

„Eurolexis“ komandai M.Zavcekas pelnė 17 taškų, K.Pėklis pridėjo 15, o Naglis Menkevičius – 11 taškų.

„AIG Life“ ir toliau žengia neklupdami (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 15:16 val.)"AIG Life" pergalė pareikalavo daug prakaito ir jėgų (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 18:33 val.)Įtampos kupinose rungtynėse pergalę šventė „Eurolexis“ (2006 spalio 28 d., šeštadienis, 18:36 val.)Nuotykių kupinose rungtynėse pergalę šventė "Eurolexis" (2007 sausio 19 d., penktadienis, 23:21 val.)"AIG Life" antrajame ture žengia be pralaimėjimų (2007 vasario 18 d., sekmadienis, 16:45 val.)"AIG Life" ir toliau žengia be pralaimėjimų (2006 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 20:46 val.)"AIG Life" toliau skina pergales (2007 vasario 26 d., pirmadienis, 02:00 val.)"AIG Life" toliau be gailesčio trypia savo varžovus (2006 lapkričio 07 d., antradienis, 22:53 val.)"AIG Life" po dramatiškos kovos iškovojo kelialapį į pusfinalį (2007 kovo 19 d., pirmadienis, 21:10 val.)Sunki "AIG Life" pergalė (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:45 val.)