KAUNO ARTMEDIA vs KOLPINGO KOLEGIJA (90:40)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Kauno artmedia" nepasigailėjo "Kolpingo kolegijos"

2008 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 17:51 val., peržiūros: 5848

Šiandien (11-16) "Kauno energijos" sporto salėje susitiko "Kauno artmedia" (šeimininkai) ir "Kolpingo kolegija" (svečiai). Nuo pirmųjų varžybų iniciatyvą perėmę aikštelės šeimininkai iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 90:40.

Pirmas ketvirtis prasidėjo svečių atkovotu kamuoliu. Jiems pavyko sėkmingai užbaigti ataką ir atidaryti savo taškų sąskaitą. Apsigynusi prie savo krepšio "Kolpingo kolegija" pelnė dar du taškus ir įsiveržė į priekį 4:0. Tačiau ši persvara išliko labai trumpam. "Kauno Artmedia" pradėjo pataikyti tolimus metimus ir laimėję atkarpą 18:0 susikrovė dviženklį pranašumą. Kėlinukas pasibaigė rezultatu 26:8.

Antrame ketvirtyje svečiams sunkiai pavyko rasti kelią link varžovų krepšio. Pavieniai bandymai užbaigti atakas, arba klaidos aikštelės viduryje neleido jiems ir šiame ketvirtyje prilygti savo varžovams. O šie pasinaudoję priešininkų klaidomis lengvai rinko taškus ir didino turėtą persvarą 47:20 (21:12).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nekito. "Kauno artmedia" šiek tiek sulėtino tempą, tačiau tai netrukdė toliau krautis persvaros. Svečiams nepavyko stabdyti greitesnių priešininkų. Po šio kėlinio persvara jau siekė 33 taškus 67:34 (20:14).

Paskutiniame ketvirtyje "Kolpingo kolegija" atrodė beviltiškai. Jų atakos sugriūdavo net neprasidėusios , o pirmuosius taškus pelnė tik 8 kėlinio minutę. Šeimininkai žaidę tokiu pat tempu , kaip ir trečiame ketvirtyje netrukus įgijo ir 50 taškų persvarą. Galutinis šių varžybų rezultatas 90:40 (23:6).

Po varžybų pakalbintas "Kauno artmedia" treneris teigė , kad tiesiog varžybas laimėjo stipresnė ekipa. Paklaustas ar tikėjosi tokios lengvos pergalės treneris atsakė , kad pergalės tikėjosi ,tačiau ne tokiu skirtumu.

"Kauno Artmedia" nepasigailėjo BC "Tas kiemas" ekipos (2008 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:05 val.)"Ice" nesunkiai nugalėjo "Kolpingo Kolegiją" (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:06 val.)"Varaida" sutrypė "Kolpingo kolegiją" (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:51 val.)"Varaida" nepasigailėjo "Kauno artmedia" ekipos (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:48 val.)"ISM" nesunkiai įveikė "Kolpingo kolegiją" (2009 sausio 16 d., penktadienis, 20:56 val.)"Krepšinis.net" nesunkiai įveikė "Kolpingo kolegija" (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 23:49 val.)Kauno "Artmedia" sumindė "Kauno Technikos Kolegijos" ekipą. (2008 gruodžio 15 d., pirmadienis, 20:41 val.) "Vaišvydava" neturėjo vargo su "Kolpingo kolegija" (2009 vasario 03 d., antradienis, 23:55 val.)"ISM" neturėjo vargo su "Kolpingo kolegija" (2008 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:57 val.)"Prienų vėjas" nesunkiai nupūtė "Kolpingo kolegiją" (2009 vasario 19 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)