BUSINESS PARTNERS GROUP vs BALTIC PACK (73:48)"Diremta" taurė » Atkrintamosios rungtynės
2008 balandžio 29 d., Antradienis, 18:00 val. @ Santaros gimnazijos sporto salė, Šilainiai Baltų pr.51, Kaunas

"Business partners group" nušlavė "Baltic Pack"

2008 balandžio 29 d., Antradienis, 20:42 val., peržiūros: 6593

Šiandien (04-29) "Santaros" gimnazijos sporto salėje susitiko dvi "Diremtos taurės" komandos "Business partners group" (šeimininkai) ir "Baltic Pack" (svečiai). Pirmąsias atkrintamąsias varžybas 25 taškų skirtumu laimėjo "Business partners group" komanda.

Pirmojo kėlinuko pradžioje abi komandos žaidė panašaus lygio krepšinį, tai atspindėjo ir svyruojantį rezultatą. Kėlinuko viduryje šeimininkai šiek tiek sėkmingiau sužaidė puolime ir gynyboje , todėl susikrovė 4 taškų persvarą. Pačioje pabaigoje komandos apsikeitė dvitaškiais metimais, o rezultatas tuo metu buvo 14:11

Antrojo ketvirčio pradžia daug žadėjo svečių ekipai, kurie persvėrė rezultatą savo naudai , tačiau pabaigoje iš varžovų pasipylusi tritaškių liūtis tiesiog "nužudė" jų komandą. Šį ketvirtį nuostabiu metimu daugiau nei iš pusė aikštės užbaigė M.Rašinskas , kuris padidino savo komandos persvarą iki 21 taško. Rezultatas buvo 42:21 (28:10).

Po ilgosios pertraukos aikštėje vaizdas pasikeitė neryškiai. "Baltic Pack" ir vėl stojo į kovą, ir bandė bent sumažinti skirtumą. Rezultatas šiame kėlinuke nesumažėjo , o jau prie turėto deficito prisidėjo dar keletas taškų 56:33 (14:12).

Rungtynių pabaigoje
"Business partners group" atsipalaidavo ir pradėjo šaudyti pro šalį , bet laimėję kovą po krepšiais prie galutinės persvaros prisidėjo dar du taškus, taip iškovodami pergalę rezultatu 73:48 (17:15).

Nugalėtojų treneris teigė , kad jo komanda sužaidė labai puikiai. Leidę pailsėti savo pagrindiniams žaidėjams neapsiriko , nes tie kurie daugiau sėdėdavo ant suoliuko buvo užsivedę. Teisėjų darbą įvertino 10 balų.

Pralaimėjusios komandos treneris tiesiog pripažino, kad jie silpnesni. Teisėjams skyrė 2 balus.

"Business partners group" įveikė "Santerą" (2008 kovo 27 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)"Business Partner Group" toliau žygiuoja pergalingai (2008 balandžio 02 d., trečiadienis, 20:56 val.)"ESS" įveikė "Business partners group" (2008 balandžio 13 d., sekmadienis, 19:08 val.)"Celsis" įveikė Business partners group" (2008 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 20:23 val.)"Santechninė įranga" įveikė "Baltic pack" (2008 balandžio 04 d., penktadienis, 20:17 val.)"Celsis" tik po pratęsimo įveikė "Baltic Pack" (2008 kovo 27 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)"Business Partners Group" - "Diremtos" taurės turnyro mažojo finalo nugalėtojai! (2008 gegužės 13 d., antradienis, 22:20 val.)Pirmoji "Baltic Pack" pergalė! (2008 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)"Celsis" iškopė į "Diremtos" taurės finalą (2008 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)Paskutinėse "Diremtos" taurės grupės varžybose kova vyko iki paskutinės sekundės (2008 balandžio 25 d., penktadienis, 21:03 val.)