VĖDISANA & KOLUNA vs ROBOTUKŲ ARMIJA (64:67)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 spalio 29 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šilainių vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas LT-48135

Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "Robotukų armija"

2009 spalio 29 d., Ketvirtadienis, 22:41 val., peržiūros: 5764
0

Šį vakarą, "Šilainių" vidurinės mokyklos sporto salėje, susirungė "C" lygoje kovojančios komandos – "Vėdisana&Koluna" bei "Robotukų armija". Pirmają rungtynių pusę sėkmingiau žaidė svečiai – po dviejų kėlinių jie turėjo 11 taškų pranašumą, tačiau antroje rungtynių pusėje jie nuvargo ir tik fantastiškas komandos lyderio A. Eitučio žaidimas leido jiems išsivežti pergalę rezultatu 64 : 67.

Rungtynės prasidėjo greitu tempu, tiek viena, tiek kita komanda labai greitai atsidurdavo varžovų pusėje, tačiau svečiai pademonstravo puikų pataikymo procentą bei sugebėjo susikrauti 5 taškų pranašumą ( 12 : 17 ). Antrojo ketvirčio pradžia vyko taškas į tašką, bet viduryje kėlinuko "Robotukų armija" spurtavo rezultatu 0 : 10 bei susikrovė dviženklę persvarą, kurią išlaikė iki kėlinuko pabaigos.

Po ilgosios pertraukos grįžusios komandos nekeitė stiliaus – svečių ekipa vis didino savo pranašumą, tačiau šeimininkai, atsisėdus komandos "dirigentui" K. Meiliūnui, sugebėjo išderinti svečių žaidimą bei sumažinti pranašumą iki 5 taškų. Tiktai puikus svečių komandos lyderio A. Eitučio žaidimas, neleido varžovams prisivyti dar labiau. Per paskutinįjį ketvirtį pakvipo intriga – šeimininkai sugebėjo persverti rezultatą, tačiau iniciatyvos ir vėl ėmėsi A. Eimutis. Jis įmetė begalo svarbų tolimą metimą, kuris persvėrė rezultatą, o sekančios atakos metu sugebėjo pelnyti dar du taškus kurie ir buvo paskutiniai šiose rungtynėse. Mačas baigėsi rezultatu 64 : 67.

Po rungtynių svečių komandos treneris L.Dabulskis sakė, jog šiandien jie buvo stipresni, kas ir lėmė tokį rungtynių galutinį rezultatą.

"Amentia ad astra" permainingose rungtynėse palaužė "Robotukų armija" komandą (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 20:33 val.)"SK Dainava" po atkaklios kovos nugalėjo "Robotukų Armiją" (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 17:20 val.)"Iki dugno" neatsilaikė prieš "Robotukų armiją" (2010 sausio 26 d., antradienis, 20:58 val.)Po permainingų rungtynių "SK Dainava" šventė pergalę (2009 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)"Grizliai" rungtynių pabaigoje nugvelbė pergalę iš varžovų panosės (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 17:11 val.)"Studentija" palaužė "Robotukų armiją" (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 19:46 val.)Lengva "Robotukų armijos" pergalė (2009 lapkričio 03 d., antradienis, 20:22 val.)"Kauno Kvarcas" nepasigailėjo "Robotukų Armijos" (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 17:43 val.)Tik per paskutiniąsias sekundes "Robotukų Armija" išplėšė pergalę (2009 gruodžio 06 d., sekmadienis, 17:23 val.)Pirmąsias varžybas "Robotukų Armija" ir "SK Dainava" sužaidė lygiosiomis (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 17:34 val.)