BIPA vs KMAiK (63:83)C lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 vasario 23 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ J.Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas LT-44173

"KMAiK" šventė pirmąją pergalę antrajame etape

2011 vasario 23 d., Trečiadienis, 22:42 val., peržiūros: 4794

Šiandien (02.23), J.Jablonskio gimnazijoje, įvyko "C" lygos, "Baltik Sport" pirmenybių, "Iššukio" taurės, "K" pogrupio rungtynės, kuriose susitiko "Bipa" (šeimininkai) ir KMAiK" (svečiai). Trečiajame kėlinyje visiškai atitrūkę ir iki pat rungtynių pabaigos išlaikę solidų pranašumą, pergalę šventė "KMAiK" vyrai – 63:83 (17:19, 13:20, 12:20, 21:24). Tai buvo pirmoji "KMAiK pergalė, "Bipai" tai buvo penktoji nesėkmė.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie per pirmas kelias minutes išsiveržė į priekį (0:6). Visgi, neilgai trukus skirtumas sumažėjo (5:8), tačiau sėkmingai rungtyniavusių „KMAiK“ krepšininkų pernelyg neišgasdino toks priartėjimas ir svečiai vėl nutolo (7:12). Vėliau „Bipa“ kiek atsigavo ir sumažinusi skirtumą iki minimumo (11:12), tokį minimalų deficitą išlaikė bene kelias atakas, visgi kėlinuko pabaigoje „KMAiK“ pridėjo vieną tašką prie turimo pranašumo ir po pirmojo kėlinio pirmavo – 17:19.

Antrajame kėlinyje „KMAiK“ ir toliau nemažino apsukų, bei padidino pranašumą iki keturių taškų (22:26). „Bipa“ pataikė tritaškį ir sušvelnino skirtumą iki minimumo (25:26), tačiau svečiai nesnaudė ir pasiekė 6 taškų persvarą (25:31). Ir nors „Bipa“ sumažino skirtumą iki keturių taškų (30:34), tačiau kėlinuką sėkmingiau užbaigė „KMAiK“ ir po dviejų ketvirčių pirmavo – 30:39.

Trečiajame kėlinyje aštuoni iš eilės svečių ekipos taškai, akimirksniu skirtumą padidino iki 17 taškų (30:47). O dar vėliau ir iki 19 taškų (36:51). Klimpdami „KMAiK“ ekipos ginyboje, „Bipa“ niekaip nesugebėjo rasti kelių prie varžovų krepšio, tačiau baigiantis kėliniui sumažino deficitą iki 15 taškų (40:55). Visgi trečiojo kėlinio pabaigoje „KMAiK“ dviem taškais padidino pranašumą iki 17 taškų – 42:59.

Ketvirtajame ketvirtyje „Bipa“ surado savyje jėgu ir dar bandė kažką pakeisti šiose rungtynėse, priartėdama iki 12 taškų (47:59). Visgi trumpas atsarginių suolelis tikrai nepadėjo šeimininkų ekipai ir nuovargis darė savo. „KMAiK“ vėl padidino skirtumą iki 15 taškų (51:66), o kiek vėliau netgi pasiekė rekordine 23 taškų persvarą (51:74). Rungtynių pabaigoje „Bipa“ sumažino skirtumą iki apvalaus 20 taškų deficito ir pralaimėjo – 61:81.

„Bipa“: Šarūnas Urbaitis 18 (10 atk.kam), Mantas Lapinskas 15, Tomas Laucevičius 13 (10 atk.kam., 6 rez.perd.), Marius Verseckas 11 taškų.

„KMAiK“: Ernestas Latoža 29 (7 rez.perd.), Gytis Krisčiūnas 20 (13 atk.kam), Vytautas Petrauskas 12

Po pergalės „KMAiK“ treneris teigė: „Pergalę lėmė tai, jog susirinko daugiau žmonių, na ir manyčiau trečias kėlinys ir ant greito pabėgom.

„Bipa“ treneris neslepė apmaudo, sakydamas, jog pritrūko geros ginybos. „KMAiK“ netokia komanda, kuriai galėjome leisti įmesti 83 taškus.Vienas žmogus, 11 numeris (E.Latoža) ten „beria“ taškus, sunku pasakyt ko dar trūko, labai silpnai sužaidėme. Paklaustas apie trumpą atsarginių žaidėjų suolelį, strategas atsakė: „Tai kaip ir vakar kaip ir šiandien, kaip ir visą sezoną, ką padarysi“.

"KMAiK" namuose iškovojo pirmąją pergalę (2010 spalio 28 d., ketvirtadienis, 21:12 val.)"Bipa" iškovojo pirmą pergalę "C" lygoje (2010 lapkričio 17 d., trečiadienis, 22:14 val.)"KMAIK" įveikę "A komandą" iškovojo antrą pergalę (2010 lapkričio 29 d., pirmadienis, 22:23 val.)"Ragai" sezoną pradėjo triuškinančia pergale (2010 spalio 20 d., trečiadienis, 23:15 val.)Puikiai sužaista rungtynių pabaiga leido "Kolpingo Kolegijai" iškovoti pergalę (2010 gruodžio 29 d., trečiadienis, 23:24 val.)"Sparta" įveikė "Bipos" ekipą (2011 kovo 23 d., trečiadienis, 23:12 val.)Nesunki "Kolunos" pergalė (2011 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)"KMAiK" po itin atkaklios kovos palaužė "Grizlius" (2010 gruodžio 14 d., antradienis, 01:04 val.)Po sudėtingų ir varginančių rungtynių nugalėjo BC "Fobas" (2010 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)"Vilniaus universitetas KHF" nukovė trumpą suoliuką turėjusius "Bipa" komandą (2010 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)