ACME vs Ragai ‒ LC „Partizanas“ (66:107)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 07 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Ragai ‒ LC „Partizanas“ be vargo įveikė „ACME“

2015 balandžio 07 d., Antradienis, 21:59 val., peržiūros: 1108

Balandžio 7 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ACME“ priemė svečius Ragus ‒ LC „Partizaną“. Ragai ‒ LC „Partizanas“ buvo iškovoję dvi pergales, o „ACME“ savo sąskaitoje turėjo du pralaimėjimus.

Rungtynių pradžioje septynis taškus be atsako pelnė Ragai ‒ LC „Partizanas“ (0:7). Antrą minutę pirmus taškus pelnė „ACME“ (2:7). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė aštuoni taškai (7:15). Prasidėjus antrai kėlinio pusei septynis taškus be atsako pelnė Ragai ‒ LC „Partizanas“ (7:22). Baigiantis septintai minutei dvitaškį pelnė „ACME“ (9:22). Vėliau 11 taškų be atsako pelnė Ragai ‒ LC „Partizanas“ (9:33). Baigiantis ketvirčiui „ACME“ dvitaškis sumažino varžovų persvarą iki 22 taškų (11:33).

Antro kėlinio pradžioje komandos žaidė apylygiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 19 taškų (19:38). Vėliau du iš eilės tritaškius pataikė Ragai ‒ LC „Partizanas“ (19:44). Svečių persvara pamažu augo. Likus trims minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė 29 taškai (21:50). Aštuntą minutę penkis taškus be atsako pelnė „ACME“ (26:50). Per paskutines dvi pirmos rungtynių pusės minutes Ragai ‒ LC „Partizanas“ padidino persvarą iki 30 taškų (28:58).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė apylygiai. Ragai ‒ LC „Partizanas“ neleido varžovams nei kiek priartėti. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 30 taškų (40:70). Aštuntą minutę svečių pranašumas padidėjo iki 36 taškų (42:78). Per likusį laiką Ragai ‒ LC „Partizanas“ dar šiek tiek padidino pranašumą (46:85).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui penkis taškus be atsako pelnė Ragai ‒ LC „Partizanas“ (46:90). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė 42 taškai (53:95). Prasidėjus aštuntai minutei šimtąjį tašką pelnė Ragai ‒ LC „Partizanas“ (57:101). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai. Rungtynės baigėsi rezultatu 66:107.

Ragai ‒ LC „Partizanas“ iškovojo trečią pergalę, o „ACME“ pralaimėjo trečią kartą.

Ragų ‒ LC „Partizano“ treneris Paulius Randakevičius: „Labai gerai pataikėme, šauniai gynėmės. Varžovų komanda vyresnė, lėtesnė, užtai tokią persvarą padarėme.“ Paklaustas, kodėl antroje pusėje persvara neaugo taip sparčiai kaip pirmoje, treneris atsakė: „Į aikštę išėjo antras sąstatas. Manau ir nuovargis savo darė, mūsų tik septyni buvo susirinkę.“ Paklaustas, ar antroje rungtynių pusėje komanda žaidė atsipalaidavę, treneris atsakė: „Visiškai atsipalaidavę.“ Paklaustas, kokios mintys apie atkrintamąsias, treneris atsakė: „Reikės dar daugiau pergalių, stengsimės rinktis į rungtynes geriau“

ACME: Paulius Katkevičius – 20 tšk., Darius Pukštys – 12 tšk., Darius Arlauskas – 11 tšk.

Ragai ‒ LC „Partizanas“: Justinas Kursevičius – 39 tšk. (7 rezult. perd.), Mindaugas Gilius – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Viktoras Žukauskas – 16 tšk. (5 perimt. kam.)

„Ragai ‒ LC Partizanas“ be didesnio vargo įveikė „Komanda X“. (2015 kovo 24 d., antradienis, 23:06 val.)„Ragai ‒ LC Partizanas“ pasiekė antrą pergalę (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Siesikai“ rungtynių pabaigoje įveikė „ACME“ ir pateko į pusfinalį (2015 balandžio 21 d., antradienis, 23:01 val.)„Komanda X“ įveikė „ACME“ ir iškovojo pirmą pergalę „Sportturo“ taurėje (2015 kovo 31 d., antradienis, 22:04 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti Ragai ‒ LC „Partizanas“ ekipą. (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:22 val.)Banguotai žaidęs „MRU VSF“ pasiekė pergalę (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Ketvirtame kėlinyje „ACME“ įveikė „Kauno Rami ‒ 2“ bei žengė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 14 d., antradienis, 22:53 val.)