BEST 4 YOU vs VIJORA (63:52)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 03 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

"Best 4 You" tik po atkaklios kovos įveikė "Vijorą"

2013 kovo 03 d., Sekmadienis, 20:41 val., peržiūros: 1269

Sekmadienį, Kovo 3 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, tarp dviejų „Iššūkio“ taurės H pogrupio komandų: „Best 4 You“ (šeimininkai) ir „Vijoros“ (svečiai) ekipų. Šiose rungtynėse po atkaklios kovos, tik rungtynių pabaigoje susikrovę pranašumą, pergalę iškovojo aikštelės šeimininkai. Rungtynių rezultatas – 63:52 (11:17, 16:10, 17:15, 19:10).

Pirmą ketvirtį tritaškiu metimu pradėjo R.Kulikauskas ir išvedė šeimininkus į priekį. Tačiau vėliau svečiai laimėjo atkarpą 2:10 ir įgijo penkių taškų pranašumą. Daugiausiai prie to prisidėjo A.Pusvaškis pataikęs du tritaškius metimus. Kėlinį komandos užbaigė keisdamosis tiksliomis atakomis ir skirtumas išliko beveik nepakitęs. Rezultatas po kėlinio – 11:17.

Antrą kėlinį šeimininkai pradėjo sėkmingu žaidimu ir po penkių iš eilės taškų sumažino skirtumą iki minimumo. Tačiau tada svečių komandos žaidėjas M.Nakvosas atsakė taip pat penkiais taškais ir vėl susigražino saugesnį pranašumą. Deja, bet išlaikyti pranašumo svečiai nesugebėjo. Šeimininkai kėlinį užbaigė pelnydami septynis taškus be atsako ir išlygino rezultatą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 27:27.

Trečią ketvirtį vėl geriau pradėjo šeimininkai. Po spurto 7:0 jie įgijo septynių taškų pranašumą. Svečiai į tai atsakė keturiais taškais iš eilės ir šiek tiek sumažino skirtumą. Kėlinio pabaigoje šeimininkai buvo vėl padidinę pranašumą, tačiau svečiai tuoj pat jį sumažino ir po kėlinio komandas skyrė tik du taškai. Rezultatas po trijų kėlinių – 44:42.

Ketvirtą kėlinuką A.Karlikauskas pradėjo keturiais iš eilės taškais, taip persverdamas rezultatą svečių komandos naudai. Tačiau tada šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako ir įgijo keturių taškų pranašumą. Vėliau sekė dar keturi A. Karlikausko taškai leidę išlyginti rezultatą. Tada komandos apsikeitė tiksliomis atakomis, tačiau šeimininkai išlaikė minimalų pranašumą. O kelinio pabaigoje svečiai tarsi palūžo ir leido savo varžovams užbaigti rungtynes pelnant 10 taškų be atsako. Daugiausiai prie gero šeimininkų komandos žaidimo šiame ketvirtyje prisidėjo L.Čekavičius. Rezultatas po keturių kėlinių – 63:52.

Šeimininkų komandos treneris V.Lincevičius sakė: „Galvojom, kad bus lengviau, nors ir pirmas rungtynes su jais žaidėme sunkiai. Jie neturėjo ką prarasti, todėl ir gavosi tokia kova.“

Svečių komandos treneris A.Vansevičius sakė: „Viskas buvo gerai. Tai buvo mūsų paskutinės rungtynės šiame sezone, galima sakyti atėjom pasitreniruoti kitam sezonui. O trumpas atsarginių suolelis yra mūsų liga.“

"Best 4 You" - Liudas Čekavičius 15 taškų (13 atkovotų kamuolių), Remigijus Kulikauskas 15 taškų, Karolis Klimas 11 taškų.

"Vijora" - Audrius Karlikauskas 19 taškų, Andrius Pusvaškis 13 taškų, Mantas Nakvosas 10 taškų.

"Best 4 You" šventė pergalę po atkaklios kovos (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:00 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė "Vijora" (2013 sausio 19 d., šeštadienis, 16:53 val.)"Eoltas" nesunkiai įveikė "Vijorą" (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)"Best 4 You" sunkioje kovoje palaužė "Kauno Energiją" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:37 val.)"Elektromontuotojas" po nesunkios kovos įveikė "Best 4 You" (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 00:21 val.)"Kauno grūdai" lengvai įveikė "Vijorą" (2012 lapkričio 17 d., šeštadienis, 18:14 val.)"ESS Santermita & ĮSP DNC" nesunkiai įveikė "Vijorą" (2012 gruodžio 01 d., šeštadienis, 17:18 val.)"Best 4 You" vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 18:35 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "Best 4 You" įveikė "Chemcentrą" (2013 vasario 19 d., antradienis, 22:54 val.)"Best 4 You" po nesėkmingo trečio kėlinio, sugebėjo iškovoti pergalę (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 01:23 val.)