TARPTAUTINĖ AMERIKOS MOKYKLA VILNIUJE - IRON WOLVES vs VILKIJOS GIMNAZIJA (37:108)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 9 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gegužės 10 d., Pirmadienis, 14:30 val. @ Naujininku sporto centras , Telšių g. 17, Vilnius

Vilkijos gimnazistai nutraukė nesėkmių seriją

2010 gegužės 10 d., Pirmadienis, 18:58 val., peržiūros: 4556
Pirmadienio popietę KKL "Krepšinis.net" devintų klasių turnyre savo jėgas išbandė Tarptautinė Amerikos mokykla – Iron Wolves ir Vilkijos gimnazija. Svečiai nuo pat rungtynių pradžios tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir užtikrintai laimėjo rungtynes rezultatu 37:108, bei įsirašė į savo sąskaitą primąją pergalę.

Rungtynes svečiai, vedini komandos kapitono Gyčio Vyšniausko, pradėjo spurtu 1:12. Tačiau šeimininkams šiek tiek pasitikėjimo įkvėpė taiklus David Daugalio tritaškis metimas (4:12). Tačiau čia pat tokiu pat sėkmingu tolimu šūviu atsakė ir Justas Zumaras (4:15). Kurį laiką rezultatą savo naudai Tarptautinė Amerikos mokykla – Iron Wolves bandė mesdama baudos metimus. Titas Geryba ir David Daugalis kartu pelnė tris taškus, o Vilkijos gimnazistai atsakė Justo Zumaro ir Rūtenio Janušausko dvitaškiais (9:19).

Nesėkminga rungtynių pradžia neišmušė iš vėžių šeimininkų. Antrojo kėlinuko pradžioje Karalius Dominykas pelnė 4 taškus iš eilės, o Darius Stanevičius atsakė taikliu dvitaškiu (13:21). Tas pats Darius Stanevičius pridėjo dar vieną dvitaškį, o Deividas Jurkšaitis pelnė 5 taškus iš eilės ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 15 taškų (13:28). "Metalinių vilkų" situaciją kiek pagerino Tito Gerybos ir Andreas Christensen realizuotos keturios baudos, į kurias Martynas Bagdonas atsakė dvitaškiu (17:30). Tačiau kėlinio pabaigą svečiai, vedino Dariaus Stanevičiaus ir Gyčio Vyšniausko, sužaidė kur kas užtikrinčiau nei šeimininkai. Vilkijos gimnazistai laimėjo atkarpą 0:16 ir pabėgo toli į priekį (17:46). Kėliniui baigiantis po du taškus pelnė Tadas Beleška ir Titas Geryba, o Deividas Jurkšaitis atsakė tolimu metimu (21:49).

Trečiasis kėlinukas Tarptautinei Amerikos mokyklai – Iron Wolves susiklostė itin nesėkmingai. Svečiai daugiausiai Justo Zumaro dėka spurtavo 0:10 ir dar labiau atitolo nuo varžovų (21:59). Aurimas Songaila ir Tadas Beleška pelnė po du taškus, o Karalius Dominykas pridėjo vieną baudą iš dviejų ir po laimėtos atkarpos 5:0 šeimininkai vėl kiek sušvelnino savo atsilikimą (26:59). Tačiau puikiai rungtyniavę svečiai nebeleido šeimininkams šiame kėlinyje pasižymėti. Savo ruožtu Vilkijos gimnazijos devintokai vedini puikiai rungtyniaujančių Gyčio Vyšniausko ir Rūtenio Janušausko per likusį laiką pelnė net 25 taškus ir prieš ketvirtąjį kėlinį pirmavo daugiau nei solidžia persvara (26:84).

Ketvirtasis kėlinys nelabai kuo skyrėsi nuo pirmųjų trijų. Svečiai, po Tomo Vaičiulio tritaškių serijos laimėjo atkarpą 2:15 ir rezultatas tapo (28:99). Karalius Dominykas pelnė ketvirtąjį savo tašką šiame kėlinyje, o Tomas Vaičiulis paleido dar vieną "le bombą" į šeimininkų krepšį, pelnydamas savo komandai šimtąjį tašką, o T.Sapiega pridėjo dvitaškį (30:104). Titas Geryba ir Karalius Dominykas kartu pelnė 3 taškus, o svečiai atsakė keturiais (33:108). Per likusį laiką Vilkijos gimnazijos krepšininkai taškų nebepelnė, o Stiuart Amos ir David Daugalis pasižymėjo taikliais dvitaškiais (37:108).

Tarptautinės Amerikos Mokyklos Vilniuje – Iron Wolves gretose išsiskyrė: Karalius Dominykas 12 taškų, Titas Geryba ir David Daugalis (4 perimti kam) po 7 taškus

Vilkijos gimnaziją į pergalę vedė: Gytis Vyšniauskas 27 taškai (7 atk. kam, 5 perimti kam), Tomas Vaičiulis 15 taškų, Darius Stanevičius (5 atk. kam) ir Rūtenis Janušauskas (8 atk. kam, 5 perimti kam) po 14 taškų
Šeduvos gimnazija - KK "Titanas" parsivežė lengvą pergalę iš Vilkijos (2010 balandžio 30 d., penktadienis, 18:15 val.)KKL "Krepšinis.net" 9 klasių taurės trečioji vieta atiteko Vilkijos gimnazijai (2010 gegužės 19 d., trečiadienis, 23:54 val.)Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje - "Iron Wolves" gavo dar vieną antausį (2010 gegužės 11 d., antradienis, 18:43 val.)J.Kursevičius pelnė 62 taškus ir atvedė Kaišiadorių A.Brazausko vidurinę mokyklą-1 į 9 klasių "Krepšinis.net" taurės finalą (2010 gegužės 17 d., pirmadienis, 17:41 val.)Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 neturėjo vargo antrosiose "Krepšinis.net" 9 klasių taurės rungtynėse (2010 balandžio 27 d., antradienis, 18:33 val.)Kaišiadorių A. Brazausko vidurinė mokykla-2 tik rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę Vilkijoje (2010 gegužės 08 d., šeštadienis, 13:42 val.)Įspūdingas pirmasis kėlinys leido Kaišiadorių A.Brazausko vidurinei mokyklai 1 pasiekti įtikinamą pergalę prieš bendraamžius iš Vilkijos (2010 gegužės 04 d., antradienis, 17:56 val.)