AKADEMIJA vs BALTIC TRANSLINE (70:68)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 03 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Dramatiškoje rungtynių pabaigoje Akademijos pergalė

2013 kovo 03 d., Sekmadienis, 19:58 val., peržiūros: 1394

2012-03-03, C lygos rungtynėse, Ringaudų pradinėje mokykloje susitiko Akademija (šeimininkai) ir Baltic Transline (svečiai).Pirmus du kėlinius persvarą vis laikė Akademija, tačiau trečiąjame jau kur kas geriau atrodė Baltic Transline ir ne tik pavijo varžovus, tačiau ir išsiveržė į priekį. Paskutiniąjame kėlinyje vyko tikras trileris ir pačioje pabaigoje Akademija sugebėjo palužti varžovus rezultatu – 70:68 (28:17, 9:15, 13:19, 20:17).

Rungtynės prasidėjo dviem taškais kuriuos pelnė Aivaras Keršis, o į juos taip pat dvitaškiu atsakė Tadas Vasiliauskas. Tuomet dar po du apsikeitė komandos ir jau ketvirtą tašką savo komandai pelnė Aivaras Keršis – 4:6. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet sekė geresnė Akademijos atkarpa per kurią jie skirtumą padidino iki penkių – 13:8. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet du tritaškius pataikė svečiai, kai šeimininkai pelnė du taškus ir rezultatas – 17:16. Keturis taškus pelnė Akademija, o vienu baudos metimu atsakė svečiai ir rezultatas – 21:17.

Tadas Vasiliauskas pelnė tris taškus antrojo kėlinio pradžioje, o dvitaškiu atsakė Martynas Veršinskas ir rezultatas – 31:19. Keturis taškus surinko šeimininkai ir padidino savo pranašumą iki šešiolikos – 35:19. Šešis taškus pelnė Tadas Gaurilčikas, du pridėjo Tomas Klimavičius ir skirtumas ištirpo iki aštuonių – 35:27. Du taškus pelnė Tadas Vasiliauskas, o penkiais atsakė svečiai ir po dviejų kėlinių – 37:32.

Trečias kėlinys prasidėjo T.Gaurilčiko tritaškiu, į kurį tritaškiu taip pat atsakė Artūras Nausėda. Po keturis taškus apsikeitė komandos ir rezultatas – 44:39. Martynas Veršinskas pelnė dvitaškį su pražanga, o dvitaškiu atsakė Tadas Vasiliauskas ir skirtumas sumažėjo tašku – 46:42. Penkis taškus surinko svečiai ir persvėrė rezultatą savo naudai – 46:47. Vieną baudos metimą pataikė Tadas Vasiliauskas ir išlygino rezultatą, kai po du taškus apsikeitė komandos – 49:49. Kėlinį vienu baudos metimu užbaigė Tadas Vasiliauskas, o dvitaškiu Tadas Gaurilčikas ir po trijų kėlinių – 50:51.

Ketvirtą kėlinį po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet keturis pridėjo svečiai ir skirtumas jau penki taškai – 52:57. Po keturis taškus apsikeitė komandos, o tuomet šeimininkai pelnė penkis paeiliui ir rezultatas lygus – 61:61. Du taškus pelnė Mindaugas Leščinskas, kai Saulius Klimkevičius pataikė dvitaškį ir baudos metimą ir Akademija vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 64:63. Du taškus pelnė Tomas Viršilas, tačiau baudos metimas buvo netaiklus ir Baltic Transline vėl priekyje vienu tašku – 64:65. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet dvitaškį pataikė Tadas Vasiliauskas, kai vienu baudos metimu atsakė Tadas Gaurilčikas ir rezultatas vėl lygus – 68:68. Kėlinį dviem baudos metimais užbaigė Tadas Vasiliauskas ir galutinis rungtynių rezultatas – 70:68.

Po rungtynių nugalėtojų treneris L.Juknys sakė – Pradėjom atrodo gerai varžybas, pabėgom vienuolika taškų į priekį, tačiau tuomet nepaėmiau manau laiku minutės pertraukėlės ir varžovai perėmė iniciatyvą. Paskui pavyko geriau sužaisti gynyboje, varžovams buvo sunkiau pelnyti taškus, o mes sutvarkėm problemas puolime ir pavyko laimėti.'

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Tadas Vasiliauskas (27, 26 naud. bal., 11 atk. kam., 9 išpr. pr.), Saulius Klimkevičius (15, 18 naud. bal.), Donatas Petrauskas (15, 23 naud. bal., 13 atk. kam.), Artūras Nausėda (11) taškų.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė – Tadas Gaurilčikas (19, 22 nau. bal., 6 rez. perd., 5 išpr. pr.), Martynas Veršinskas (18, 20 naud. bal., 5 išpr. pr.), Tomas Viršilas (9, 14 naud. bal., 10 atk. kam., 5 per. kam.) taškai.

Nervingose rungtynėse "Akademija" iškovojo užtikrintą pergalę (2012 lapkričio 09 d., penktadienis, 00:07 val.)"Baltic Transline" antroje rungtynių pusėje susitvarkė su "Koriu" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 03:30 val.)Pirmajame kėlinyje atsiplėšusi "Akademija" pasiekė užtikrintą pergalę (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:22 val.)"Akademija" pasiekė nesunkią pergalę (2013 vasario 18 d., pirmadienis, 22:53 val.)"Šernai" toliau skina pergales (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 21:05 val.)''Korys'' po labai įtemptų ir nervingų rungtynių iškovojo pergalę prieš ''Akademija'' (2013 sausio 24 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)"Gazuotas pienas" pratęsime palaužė "Akademiją" (2012 spalio 22 d., pirmadienis, 22:40 val.)Keturiese rungtynes baigę "Darbo" krepšininkai skėlė skaudų antausį "Baltic Transline" (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 21:39 val.)Atkaklioje kovoje pergalę šventė "Baltic Transline" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:35 val.)"LSU-Verslas Verslui" prieš atsakomąsias šešioliktfinalio rungtynes susikrovė 17 taškų pranašumą (2013 kovo 23 d., šeštadienis, 17:15 val.)