Stakliškių vidurinė mokykla vs Birštono gimnazija (56:66)"Krepšinis.net" taurė 2011m. 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2011 balandžio 28 d., Ketvirtadienis, 17:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas LT-59210

"Birštono gimnazija" pasiekė nelengvą pergalę

2011 balandžio 28 d., Ketvirtadienis, 20:05 val., peržiūros: 4310

Ketvirtadienį (04.28) Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko "Krepšinis.net" taurės 2011 10 – 12 klasių varžybos, kuriose susitiko "Stakliškių vidurinė mokykla" (šeimininkai) ir "Birštono gimnazija" (svečiai). Pirmasis kėlinys prasidėjo kiek sėkmingiau aikštelės šeimininkams, kadangi šie nesunkiai išsiveržė į priekį, vis tik pabaigoje neblogai sužaidė svečių komandos žaidėjai ir sušvelnino skirtumą iki 4 taškų. Antrajame kėlinyje vėlgi pirmoje pusėje geriau žaidė šeimininkai, tačiau antroje dalyje puikiai sužaidė "Birštono gimnazija" ir šį kėlinį laimėjo 12 taškų skirtumu. Trečiajame kėlinyje vėlgi savo pranašumą rodė svečiai ir po 30 sužaistų minučių šie turejo jau 17 taškų skirtumą. Paskutiniajame kėlinuke kiek paspaudę savo varžovus "Stakliškių vidurinės mokyklos" žaidėjai priartėjo, tačiau nepakankamai ir pergalę šventė "Birštono gimnazija" rezultatu (56:66).

Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu (9:0), į kurį kiek ramiau atsakė svečiai pelnę 3 taškus, taigi pastarieji vis tolo nuo savo persekiotojų, kol einant kėliniui į pabaigą skirtumas tarp ekipų siekė jau dviženklę sumą, vis tik kėlinio pabaigoje puikiai sužaidė svečių komandos krepšininkai ir ištirpdė savąjį deficitą iki 4 taškų (18:14).

Antrame kėlinyje gerai sekėsi svečiams. Jau kėlinio pabaigoje šie sugebėjo sumažinti skirtumą iki minimumo, tačiau šeimininkai sugebėjo atsakyti, bei vėl atitrūkti per 6 taškus, tačiau ilgai persvaros išlaikyti nepavyko. Kėlinio pabaigoje po "Birštono gimnazijos" taiklaus tritaškio metimo rezultatas išsilygino, vėliau šie sugebėjo persverti savo naudai ir pirmąją rungtynių dalį laimėjo 8 taškų skitumu (27:35).

Trečiajame kėlinyje svečių komanda ir toliau stengėsi neatleisti vadžių. Tik kėlinio pradžioje pasipriešinti varžovams galėjo "Stakliškių vidurinė mokykla" ekipa ir ištirpdė skirtumą iki 4 taškų. Kiek vėliau svečiai pradėjo diktuoti tempą ir savo varžovams leido pelnyti vos 4 taškus, tuo tarpu patys ir toliau bėgo nuo savo persekiotojų, kol po šio ketvirčio sukaupė 17 pranašumą (56:39).

Paskutiniajame kėlinuke "Stakliškių vidurinės mokyklos" vyrukai kiek pagerino savo žaidimo kokybę ir po truputį vis artėjo prie savo varžovų. Nors pastariesiems pavyko išmušti aikštelės šeimininkus žaidėjus iš vėžių, juos paspaudus, tačiau viskas gerai pasibaigė "Birštono gimnazijos" žaidėjams ir šie išsaugojo pergalę (56:66).

"Birštono gimnazijos" ekipoje pasižymėjo Osvaldas Brazdžionis 19 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis, Mindaugas Knyšius 13 tšk. 7 atk.kam. Tadas Miliūnas 11 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis

"Stakliškių vidurinės mokyklos" gretose rezultatyviausi buvo Martynas Židanavičius 20 tšk. 12 atk.kam. dvigubas dublis, Eigirdas Keblikas 21 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis, Tautvydas Švedas 6 tšk. 8 atk.kam.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris kalbėjo: "Labai įtemptos, kova vyko iki paskutinės sekundes priešininkai niekaip nenorėjo pasiduoti, sužaidėme prastokai, nedrausmingai, pas mus, kaip taisyklė duodame sausų taškų ir po to susiimam ir pradedame žaisti".

Pralaimėjusiųjų trenerė kalbėjo: "Normaliai sekėsi, trumpas atsarginių žaidėjų suolelis, tiesiog neturėjome ką pakeisti, nepatiko teisėjai".

Paskutiniai komentarai (3 iš 11)

Anonimas2011 balandžio 30 d., 15:20 val.

stebejau rungtynes pogrupyje tarp stakliškių ir kaisiadorių birstone.buvo idomu pamatyt kas ten per komandos.kaisiadorys labai patiko .na o stakliškes tai  tik mazo kaimelio komanda kuri turi lyderį kai tokių daugiau nėra ir kuris nelabai prakaituoja rungtynių metu.inteligentu aikštelėje geriau butų maziau o visi tikri kovotojai.

Anonimas2011 balandžio 29 d., 14:12 val.

pervertintas tas keblikas. Jei neina grajus, tai duok kitiems. Savanaudis daugiau nieko negaliu pasakyk

stocktonas2011 balandžio 29 d., 12:54 val.

Tai protingai reik stengtis, reikejo pasiuku numest ir Sveda isnaudot !!!!!!

Birštono gimnazija iškovojo pirmą pergalę, svečiuose nugalėję Stakliškių vidurinę mokyklą (2011 balandžio 08 d., penktadienis, 18:37 val.)Stakliškių vidurinė mokykla iškovojo dar vieną pergalę (2011 kovo 29 d., antradienis, 22:11 val.)Puikus antrasis kėlinukas nulėmė "Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko" gimnazijos pergalę (2011 balandžio 12 d., antradienis, 17:42 val.)Kaišiadorių rajono A. Brazausko gimnazija įveikė Birštono gimnaziją (2011 kovo 31 d., ketvirtadienis, 18:32 val.)"Kauno Julijanavos katalikiškoji vidurinė mokykla" įveikė "Birštono gimnaziją" (2011 gegužės 22 d., sekmadienis, 18:24 val.)Stakliškių vidurinė mokykla po atkaklios kovos palaužė Birštono gimnaziją (2011 kovo 23 d., trečiadienis, 18:10 val.)Kaišiadorių rajono A. Brazausko gimnazija antrą karą įveikė Birštono gimnaziją (2011 balandžio 11 d., pirmadienis, 19:14 val.)