KAUNAS "AISČIAI" - 3 vs JONAVOS SŠC (52:58)"DAILIOJI" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 sausio 21 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ Kauno krepšinio mokykla, Miško 3a, Kaunas LT-44321

"Dailiojoje" lygoje pirmą pergalę iškovojo "Jonavos SŠC"

2010 sausio 21 d., Ketvirtadienis, 21:06 val., peržiūros: 8150
Ketvirtadienį, sausio 21 dieną, KSM sporto salėje, “Dailiosios” lygos varžybas namuose žaidė Kauno „Aisčiai“ – 3 komanda prieš išvykoje rungtyniavusias „Jonavos SŠC“. Šiom komandom tai buvo pirmos varžybos „Dailiojoje“ lygoje. Komandos varžybas pradėjo lygiai. Sužaidus pusę pirmo ketvirčio rezultatu 5:7 pirmavo „Jonavos SŠC“. Ketvirčio pabaigoje svečių komandai pavyko atitrūkti ir laimėti pirmą ketvirtį rezultatu 10:18. Antro kėlinio pirmoje pusėje „Jonavos SŠC“ buvo padidinus persvarą iki 21 taško, bet kėlinio pabaigą geriau žaidė kaunietės. Po dviejų kėlinių 26:36 pirmavo svečių komanda. Trečias ketvirtis vyko labai nerezultatyviai. Jį rezultatu 6:10 laimėjo „Jonavos SŠC“ ir pirmavo 14 taškų persvara (32:46). Ketvirtame ketvirtyje geriau žaidė „Aisčiai“ – 3. Namų aikštėje žaidusios krepšininkės pamažu mažino persvarą, bet pasivyti varžovių nesugebėjo. Rungtynės baigėsi rezultatu 52:58 „Jonavos SŠC“ naudai. Tai buvo pirmoji jų pergalė lygoje.

Sužaidus pirmas dvi minutes varžybose, rezultatu 2:4 pirmavo „Jonavos SŠC“. Netrukus L.Stankevičiūtė („Aisčiai“ – 3) pelnė dvitaškį ir rezultatą išlygino (4:4). Sužaidus šešias su puse minutės, taiklus baudos metimas į priekį išvedė „Aisčiai“-3 komandą. Praėjus dar minutei, tritaškį pataikė V.Lisauskaitė („Jonavos SŠC“)(5:7). Ketturių minučių atkarpą svečių komandos žaidėjos laimėjo rezultatu 3:9 ir likus minutei ir 20 sekundžių iki ketvirčio pabaigos pirmavo 8:16. Per likusį laiką komandos pelnė po dvitaškį. Po pirmo kėlinio pirmavo „Jonavos SŠC“ rezultatu 10:18. Pirmame ketvirtyje jonavietės darė daugiau klaidų, bet daug geriau už varžoves kovojo dėl atšokusių kamuolių. Dažnai po netaiklių metimų kamuolį atkovodavo puolime ir pelnydavo taškus.

Sužaidus dvi minutes antrame ketvirtyje, po taiklaus V.Lisauskaitės („Jonavos SŠC“) dvitaškio, komandas skyrė 11 taškų (10:21). Svečių komandos žaidėjos žaidimo tempo ir toliau nemažino.Dviejų su puse minutės atkarpą „Jonavos SŠC“ laimėjo rezultatu 0:12 ir užtikrintai išsiveržė į priekį 12:33. „Jonavos SŠC“ paprašė pirmos minutės pertraukėlės varžybose. Ši minutės pertraukėlė labiau padėjo „Aisčiai“ – 3 komandos žaidėjom. Likus žaisti tris minutes iki kėlinio pabaigos komandas 15 taškų (18:33). Aštuntą varžybų minutę, taikliu dvitaškiu svečių persvarą sumažino M.Pociūnaitė („Aisčiai“ – 3), bet netrukus V.Lisauskaitė („Jonavos SŠC“) taikliu tolimu metimu persvarą padidino iki 16 taškų (20:36). Paskutinę minutę geriau sužaidė „Aisčiai“ – 3, laimėję atkarpą 6:0. Prieš ilgąją pertrauką rezultatu 26:36 pirmavo „Jonavos SŠC“. Kaip ir pirmame ketvirtyje, svečių komandos žaidėjos prarastus kamuolius kompensuodavo puolime atkovotais kamuoliais.

Komandos taikliais dvitaškiais apsikeitė pirmą ketvirčio minutę (28:38). Po šių taiklių metimų, komandos taškų nepelnė net keturias minutes. Abi komandos darė daug klaidų, nepataikė. Sužaidus šešias minutes ketvirtyje, dvitaškį pataikė „Aisčiai“ – 3 žaidėja M.Pociūnaitė (30:38), o komandas skyrė jau tik aštuoni taškai. Likus minutei ir 30 sekundžių iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo 32:42, bet per likusį laiką „Jonavos SŠC“ žaidėjos pelnė keturis taškus ir padidino persvarą iki 14 (32:46). Šis kėlinys vyko ypač nerezultatyviai. Jį rezultatu 6:10 laimėjo „Jonavos SŠC“.

Ketvirto kėlinio pradžioje taikliu dvitaškiu varžovių persvarą sumažino „Aisčiai“ – 3 komandos žaidėja (34:46). Aktyvios kauniečių gynybos dėka, tris pirmas kėlinio minutes jonavietėm taškų pelnyti nepavyko. Keturių minučių atkarpą rezultatu 8:4 laimėjo „Aisčiai“ – 3 žaidėjos ir aštuntą varžybų minutę komandas skyrė aštuoni taškai (42:50). Kaunietės varžoves spaudė po visą aikštę, bet daug naudos tai nedavė. Likus minutei komandas skyrė penki taškai (49:54). „Aisčiai“ – 3 komandai nepavyko pasivyti varžovių – „Jonavos SŠC“ šventė pirmą pergalę lygoje. Rungtynės baigėsi rezultatu 52:58.

Trenerių komentarai

„Jonavos SŠC“ : „Malonu, kad mes pirmą kartą pasirįžom susiorganizuoti komandą Jonavoje. Neesam profesionalės, tiesiog susirinkom mėgėjiškai, po darbų. Mum tikrai malonu, kad atvažiavom ir dar laimėjom – tai tiesiog nuostabu.“ Paklausta ar buvo sunkios varžybos komandai, trenerė atsakė: „Ne. Mes galvojom, kad labiau įsivelsim į chaosą, nežinosim kur bėgam, ką darom. Bet iš tikrųjų ne, viskas buvo normalu.“

Kaunas „Aisčiai“ – 3 trenerė, emocingai vadovavusi savo komandai varžybų metu, varžybas komentuoti atsisakė.

Rezultatyviausios žaidėjos

„Jonavos SŠC“: J.Kačerauskienė 23 (21 atk. kam., 8 per. kam., 37 naudingumo balai), V.Lisauskaitė 14
Kaunas „Aisčiai“ – 3: B.Gaudinskaitė 13, M.Pociūnaitė 12
Po permainingos kovos pergalę iškovojo "Jonavos SŠC" krepšininkės (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 18:31 val.)"Dailiojoje" lygoje Kaunas "Aisčiai" - 3 lengvai įveikė "KTU" (2010 vasario 04 d., ketvirtadienis, 19:47 val.)Vilniaus "DPV" tik vienu tašku palaužė Jonavos "SŠC" (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 22:55 val.)"SKK Komanda" palaužė "Jonavos SŠC" krepšininkes (2010 kovo 29 d., pirmadienis, 00:09 val.)Vilniaus "DPV" - "Dailiosios" lygos finale (2010 kovo 25 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)Vilniaus "DPV"nepagailėjo jaunųjų "Kaunas Aisčiai - 3" (2010 vasario 25 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)"Kaunas Aisčiai - 3" ekipa neturėjo didelio vargo prieš "Prienų Aušrą" (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 23:10 val.)SKK "Komanda" įveikė jaunąsias Kauno "Aisčiai" - 3 krepšininkes (2010 kovo 01 d., pirmadienis, 21:26 val.)Jonavos "SŠC" laimėjo mažąjį "Dailiosios" lygos finalą (2010 balandžio 14 d., trečiadienis, 22:37 val.)Sudėtinga Jonavos "SŠC" pergalė (2010 vasario 20 d., šeštadienis, 18:49 val.)