KAUNO VANDENYS & ONNINEN vs KOLPINGO KOLEGIJA (95:69)"LAIKINOJI SOSTINĖ" TAURĖ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gegužės 05 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Užtikrinta "Kauno vandenų & Onninen" pergalė

2010 gegužės 05 d., Trečiadienis, 20:32 val., peržiūros: 4943
Kauno Švaros sporto salėje susitiko "Kauno vandenų & Onninen" (šeimininkai) ir "Kolpingo kolegijos" (svečiai) komandos, kurios rungtyniauja "Laikinosios sostinės" taurės F pogrupyje. Apylygis krepšinis aikštelėje vyko nepilną kėlinį, o vėliau tvirtai iniciatyvą į savo rankas perėmė šeimininkų ekipa ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 95:69 (32:22; 22:17; 19:11; 22:19).

Nors ginčo kamuolį atkovojo "Kauno vandenys & Onninen", tačiau pirmuosius taškus šiose rungtynėse pelnė "Kolpingo kolegija". Visgi tada šeimininkai pelnė 4-is taškus be atsako ir persvėrė rezultatą savo naudai (4:2). Vėliau žaidimas išsilygino, ekipos vis keitėsi sėkmingomis atakomis, tačiau priekyje kelių taškų skirtumu nuolat buvo "Kauno vandenys & Onninen". Tačiau artėjant ketvirčiui prie pabaigos šeimininkai spurtavo 6:0, kas jiems leido po pirmųjų 10-ties kovos minučių pirmauti rezultatu 32:22.

Antrajame kėlinyje vaizdas nelabai kuo keitėsi nuo pirmojo ketvirčio – komandos ir toliau demonstravo lygų krepšinį, tad skirtumas nei didėjo, nei mažėjo, o artėjant kėliniui prie pabaigos ekipas skyrė tie patys 10-mt taškų (49:39). Visgi ketvirtį dar kartą sėkmingiau užbaigė "Kauno vandenys & Onninen", t.y. jie laimėjo "sausą" atkarpą 5:0 ir prieš didžiąją pertrauką įgijo jau 15-os taškų pranašumą (54:39).

Trečiajame kėlinyje "Kolpingo kolegija" rungtyniavo neatpažystamai – jiems net 5 min. 50 sek. niekaip nesisekė surengti rezultatyvios atakos, tuo tarpu "Kauno vandenys & Onninen" per tą laiką pelnė 12-a taškų ir gerokai nutolo nuo varžovų (66:39). Nors per likusį laiką svečiams pavyko iš dalies perimti iniciatyvą ir laimėti ketvirčio pabaigą 11:7, tačiau jų deficitas prieš lemiamą žaidimo dalį buvo vis tiek didžiulis (50:73).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "Kauno vandenys & Onninen" greitai savo pranašumą padidino iki 31-o taško (84:53) ir taip galutinai nulėmė rungtynių baigtį. Vėlesni įvykiai nieko kardinaliai nepakeitė, o paskutinis teisėjų švilpukas fiksavo užtikrintą šeimininkų pergalę rezultatu 95:69.

Nugalėtojus į pergalę vedė Š.Kryžius (29 taškai), M.Dimša (21 taškas, 10 rez. perd.), L.Ivanovas (17 taškų), S.Paukštys (10 taškų) ir K.Sujeta (10 taškų).

"Kolpingo kolegijos" komandoje pastebimiausi buvo A.Geiša (29 taškai), V.Burovas (14 taškų) ir D.Sargūnas (8 taškai).

Pakalbintas "Kauno vandenų & Onninen" komandos treneris H.Pajaujis sakė, kad "žaidė skirtingo lygio komandos, todėl atitinkamas ir rezultatas".

"Kauno Vandenys & Onninen" pasiekė nesunkią pergalę (2010 gegužės 12 d., trečiadienis, 21:16 val.)"Kauno vandenys & Onninen" ir toliau žygiuoja pergalingai (2010 gegužės 10 d., pirmadienis, 22:25 val.)"Kauno vandenys & Onninen" nepasigailėjo varžovų "Vėdisana & Koluna" (2010 gegužės 06 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)"Kauno vandenys & Onninen" be didesnio vargo peržengė aštuntfinalio barjerą (2010 gegužės 19 d., trečiadienis, 20:51 val.)Puikiai sužaistas paskutinis ketvirtis atvedė "Spartos" komandą į pergalę (2010 gegužės 26 d., trečiadienis, 21:22 val.)Po permainingos kovos pergalę išplėšė "ICE" (2010 gegužės 16 d., sekmadienis, 20:47 val.)"Ekodora" pasiekė nelengvą pergalę (2010 gegužės 03 d., pirmadienis, 22:21 val.)"Vėdisana & Koluna" nepaliko vilčių laimėti "Kolpingo kolegijai" (2010 gegužės 13 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)