ELTECHA vs KLAIPĖDOS SPYGLYS (80:40)Laikinoji sostinė M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gegužės 11 d., Penktadienis, 21:00 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

"Eltecha" nepasigailėjo "Klaipėdos spyglio"

2007 gegužės 11 d., Penktadienis, 22:42 val., peržiūros: 4438

Lietingą penktadienio vakarą, "Eltecha" savo namuose priėmė "Klaipėdos spyglio" ekipą. Šeimininkai visa galva buvo pranašesni už priešininkus ir nugalėjo juos net 40-ies taškų skirtumu – 80:40. Viskas buvo išspręsta jau pirmajame ketvirtyje, kurį "Eltecha" laimėjo 29:11.

Jau rungtynių pirmosiomis minutėmis šeimininkai pasiuntė svečius į gilų nokdauną, po kurio jie jau nebegalėjo atsigauti. “Eltecha” vis tolo ir tolo – 13:2, 20:9. “Klaipėdos spyglio” krepšininkai buvo pasimetę ir darė labai daug klaidų. Iš viso per pirmąjį kėlinuką jie suklydo net dešimt kartų, ko pasekoje jų deficitas pasiekė net 18 taškų.

Antrajame ketvirtyje šeiminkai šiek tiek aprimo. Jų pranašumas nedidėjo taip sparčiai. Svečiai ryškiai pralaimėjo kovą dėl atšokusio kamuolio ir dėl to neretai stabdė varžovus pražangomis. “Eltechos” krepšininkai dažnai stojosi mesti baudos metimus, tačiau iš 8 bandymų tikslą pasiekė vos 2. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 20 taškų.

Viskas jau buvo išpręsta pirmoje dvikovos dalyje, todėl likusios dvidešimt minučių tebuvo formalumas ir visi norėjo kuo greičiau skirstytis po namus. Po trijų kėlinukų skirtumas buvo išaugęs iki 26 taškų, o paskutiniajame jis dar labiau padidėjo. “Eltecha” nepasigailėjo prišininkų ir sutriuškino juos 80:40.

Rungtynių arbitrui A. Šauliui šeimininkai skyrė 10 balų, o svečiai 9.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Ignas Grigaravičius, pelnęs 17 taškų ( 15 naud.kfc.). 14 taškų surinko Rytis Anskaitis, po 12 įmetė Andrius Olberkis, Gediminas Jeršovas ir Laimonas Garnelis.

Svečių komandoje pasižymėjo 13 ir 10 taškų pelnę Linas Jasiulis ir Mantas Stalionis.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Romas Plytnikas trumpai reziumavo: “Gavosi lengva treniruotė. Galbūt priešininkas nepilnos komplektacijos buvo”.

"Eltecha" iškovojo nesunkią pergalę (2007 gegužės 17 d., ketvirtadienis, 22:57 val.),,Spyglys" nesugebėjo atsilaikyti prieš ,,Naftelf-Nowaco" ekipą (2007 gegužės 20 d., sekmadienis, 21:51 val.)Sunkesnė nei tikėtasi "Eltechos" pergalė (2007 gegužės 15 d., antradienis, 21:09 val.)"Baltijos baldų grupė" pateko į "LS" mažosios taurės ketvirtfinalį (2007 gegužės 29 d., antradienis, 23:18 val.)Saboniukai pranoko vyresnius oponentus (2007 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)