TOPO CENTRAS vs KAUNO SRC (75:84)Kauno Mero taurė 2010m. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 rugsėjo 28 d., Antradienis, 17:45 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

Kauno „SRC“ po įnirtingos kovos įveikė „Topo Centras“ ekipą

Amarėlis pavarė kaip reikiant :)
2010 rugsėjo 28 d., Antradienis, 21:09 val., peržiūros: 9841

Antradienio vakarą VRM sporto salėje „Kauno Mero taurėje“ susitiko dvi viena kitos vertos komandos, tai šeimininkų „Topo Centro“ ekipa ir svečiai Kauno „SRC“. Po gana apylygės kovos pergalę šventė Kauno „SRC“ krepšininkai, kurie nugalėjo rezultatu 84:75.

Pirmasis kėlinys prasidėjo apsikeitus rezultatyviomis atakomis, tačiau svečiai po kelių minučių jau buvo priekyje 8:2. Šeimininkai nei kiek nesutriko ir nusiraminę pradėjo vytis Kauno „SRC“ krepšininkus. Likus žaisti apie tris minutes šeimininkų žaidėjai Vytautas Žvirblis ir Linas Linkevičius pataikė po tolimą metimą, bei išvedė savo komandą į priekį. Tačiau kėlinys pasibaigė švieslentėje degant rezultatui 17:17 ir tai reiškė, kad kol kas nei viena komanda neįrodė savo pranašumo.

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu 9:0, bei leido jiems išsiveržti į priekį 26:17, bet šeimininkai atsigavo, bei įpusėjus kėliniui sumažino rezultatą iki minimumo 29:30. Antrojo antrojo kėlinio pusėje iniciatyva priklausė Kauno „SRC“ krepšininkams, tačiau du tolimus metimus pataikė Vytautas Žvirblis ir kėlinio pabaigoje leido savo ekipai įgyti pranašumą. Taigi prieš didžiąją pertrauką „Topo Centro“ ekipa priekyje 39:35.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai nepadarė tos pačios klaidos ir iškart pradėjo žaisti taip kaip moka, bei po kelių minučių padidino savo pranašumą ir buvo priekyje 49:41. Bet vis dėl to Kauno „SRC“ atsitiesė ir spurtavo rezultatu 14:0, bei susigražino pranašumą 55:49. Likusias kėlinio minutes komandos apsikeitė keliomis taikliomis atakomis, o tai reiškė, kad prieš paskutinį kėlinį priekyje svečių ekipa 59:53.

Paskutinejame kėlinyje svečiai ir toliau nemažino apsukų, bei po truputį pradėjo didinti savo pranašumą ir buvo įgiję 13 taškų pranašumą 74:61, tačiau šeimininkų ekipa pataikė 3 tolimus metimus, bei sušvelnino pranašumą iki 5 taškų 75:80. Tačiau šeimininkam jau neliko laiko, o Kauno „SRC“ ekipa surengė dar dvi greitas atakas, bei šventė pergalę 84:75.

„Topo Centro“ ekipoje išsiskyrė Tomas Pileckas pelnęs 21 tašką , Vytautas Žvirblis 17 taškų , Eimantas Daunora 15 taškų , Linas Linkevičius pridėjo 13 taškų.

Kauno „SRC“ pirmuoju smuiku grojo „judrusis“ įžaidėjas Aidas Makūnas, kuriam nedaug trūko netik iki trigubo, bet ir iki keturgubo dublio, bet visgi šiandieną jam tai padaryti nepavyko, jis pelnė 23 taškus, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 9 kamuolius, bei išprovokavo 7 pražangas. Valdas Undraitis pridėjo 16 taškų, Laimonas Garnelis 11 taškų, bei Andrius Bubelis 10 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

„Topo Centro“ ekipos treneris po varžybų sakė, jog: „Pirmos varžybos, aikštelėje vyko chaosas, tragiškai daug klaidų, pirmoje varžybų pusėje šiek tiek susitvarkėme,po pertraukos vėl pradėjome daugiau klysti, pagrindinė pralaimėjimo priežastis yra klaidos, bet iki sezono pradžios bandysime, tai išspręsti, visgi komandoje daug naujų žaidėjų.“

Kauno „SRC“ komandos vairininkas, teigė, kad: „Varžybas pradėjome gerai, antrą kėlinį sužaidėme blogai, trečią ir ketvirtą sužaidėme kaip galėjome, aišku malonu pirmose varžybose laimėti.“

Kauno „SRC“ nesunkiai įveikė "Kauno technikos kolegiją" (2010 spalio 04 d., pirmadienis, 19:33 val.)"Kauno SRC" iškovojo sunkią pergalę (2010 spalio 10 d., sekmadienis, 19:55 val.)Puikiai sužaistas trečias ketvirtis lėmė "Topo centro" pergalę (2010 spalio 03 d., sekmadienis, 19:30 val.)"Kauno Mero Didžiosios taurės 2010" bronzą iškovojo "Kauno autobusai" (2010 spalio 25 d., pirmadienis, 23:00 val.)"Banga" antroje rungtynių pusėje palaužė "Kauno SRC" krepšininkus ir žengė į finalą (2010 spalio 17 d., sekmadienis, 14:15 val.)"Topo centras" nepaliko vilčių "Kauno technikos kolegija" komandai (2010 spalio 06 d., trečiadienis, 20:00 val.)Efektinga rungtynių pabaiga atnešė "Kauno SRC" pergalę (2010 spalio 13 d., trečiadienis, 21:56 val.)"Radijas Tau" tvirtu žingsniu žengė į KKL Kauno "Mero taurės 2010" pusfinalį (2010 spalio 13 d., trečiadienis, 23:42 val.)