BIOPROJEKTAS vs BMS MEGAPOLIS (55:70)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 spalio 26 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"BMS Megapolis" be didesnio vargo įveikė "Bioprojektą"

Blyn, gavau penktą pražangą :(
2008 spalio 26 d., Sekmadienis, 22:53 val., peržiūros: 7432

Šį vakarą J.Dobkevičiaus mokyklos salėje įvyko įmonių lygos rungtynės tarp "Bioprojekto" ir "BMS Megapolis" ekipų. Svečiai ("BMS") nuo pat rungtynių pradžios ėmėsi diktuoti žaidimo eigą ir iki pat pabaigos išlaikę solidžią persvarą, iškovojo pergalę rezultatu 55:70.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "BMS Megapolis" krepšininkai, per keletą minučių išsiveržę į priekį 3:11, tačiau šeši be atsako šeimininkų taškai sumažino skirtumą iki dviejų (9:11). Kėlinio pabaigos vėl spurtavo svečiai ir baigė pirmąjį ketvirtį pirmaudami 10:22.

Antrajame kėlinyje žaidimas buvo apylygis, nors geriau sekėsi "BMS" krepšininkams ir jų persvara po truputį didėjo. Kėlinuko pabaigoje 7:0 spurtavę svečiai padidino skirtumą iki 18-os taškų (18:36).

Po ilgosios pertraukos iniciatyvą į savo rankas paėmė aikštės šeimininkai ir spurtavę 10:0 (du iš eilės tritaškius pataikė J.Skališius) sumažino atsilikimą iki aštuonių taškų – 28:36, deja "BMS" krepšininkai per daug varžovams įsismaginti neleido ir netrukus atstatė dviženklę persvarą. Kėlinuko pabaigoje komandas skyrė 14 taškų (41:55).

Ketvirtajame kėlinyje intrigą sukurti "Bioprojekto" kepšininkams sukurti nepavyko – svečių ekipa užtikrintai saugojo savo persvarą ir po finalinio rungtynių švilpuko "BMS Megapolis" šventė pergalę rezultatu 55:70.

Šeimininkų gretose geriausiai pasirodė po dvigubą dublį atlikę J.Skališius – 22 taškai ir 11 išprovokuotų pražangų, bei V.Laukaitis – 13 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Prie "BMS Megapolis" pergalės dvigubais dubliais prisidėjo M.Lileikis – 19 taškų ir E.Dapkus – 10 taškų – abu krepšininkai atkovojo po 12 kamuolių.

"BMS Megapolis" be didesnio vargo įveikė "Kautrą" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 19:00 val.)"BMS Megapolis" įveikė "Mikrovisatą" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 18:56 val.)Celsis" įveikė "Bioprojektą" (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 20:54 val.)"TEO.LT" be vargo susidorojo su "Bioprojektu" (2008 lapkričio 14 d., penktadienis, 20:41 val.)"YIT Kausta" įveikė "Bioprojekto" krepšininkus (2008 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)"BMS Megapolis" namuose nusileido "Ekodora - MC Trans" ekipai (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 23:37 val.)"BMS Megapolis" iškovojo nelengvą pergalę (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 21:42 val.)"BMS Megapolis" pergalę šventė po intriguojančios rungtynių pabaigos (2009 kovo 15 d., sekmadienis, 18:42 val.)"Naftelf & Nowaco" aštuntfinalio barjerą įveikė iš pirmo karto (2009 kovo 22 d., sekmadienis, 18:48 val.)Sunkiai pasiekta "BMS Megapolis" pergalė (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 20:06 val.)