DŽINAS VĖŽLYS vs VILNIAUS UNIVERSITETAS KHF (62:54)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 14 d., Antradienis, 18:15 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Rokai

"Džinas Vėžlys" pasiekė antrąją pergalę

2010 gruodžio 14 d., Antradienis, 20:49 val., peržiūros: 6223

Antradienį (12.14) Rokų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos, "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Džinas Vėžlys" (šeimininkai) "Vilniaus Universitetas KHF" (svečiai). Pirmasis kėlinys susidėjo iš dviejų dalių: pirmojoje sėkmingai žaidė svečiai, o antrojoje į priekį išsiveržė šeimininkai ir laimėjo varžybas. Antrajame ketvirtyje vėlgi truputį stipresni buvo aikštės šeimininkai ir dar kiek padidino pranašumą. Trečiasis kėlinukas taip pat panašiai klostėsi ir komandos panašiai žaidė, o bendrame rezultate skirtumas pakito tik 3 taškais. Paskutiniajame kėlinyje geriau pasirodė svečiai ir sugebėjo atkirpti 6 taškus, tačiau varžybas nesunkiai laimėjo "Džinas Vėžlys" (62:54).

Pirmasis Kėlinys buvo tarsi du ilgi laikotarpiai: pirmajame puikiai žaidė svečių ekipa ir tapo lydere, tačiau į tai greitai atsakė "Džinas Vėžlys" ir neužilgo pavijo savo varžovus, bei persvėrė rezultatą savo naudai (18:13).

Antrasis ketvirtis vėlgi buvo panašus, tik žaidimas taip nebangavo, o komandos ir toliau kovojo pakankamai kibiai, truputį rezultatyviau žaidė šeimininkų ekipa ir dar padidino savo persvarą, kuri po pirmųjų 20 minučių siekė jau 11 taškų (36:25).

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepakito, komanodos ir toliau žaidė panašaus lygio krepšinį ir nei viena pernelyg neišiskyrė, o "Džino Vėžlio" ekipa nors ir lėtai, tačiau užtikrintai žaidė ir savo pranašumą padidino iki 14 taškų (51:37).

Ketvirtajame kėlinuke žaidimas pakrypo atvirkščiai ir šį kartą geriau pradėjo žaisti "Vilniaus Universitetas KHF" ir kėlinio pradžoje sumažino skirtumą iki 10, tačiau šis spurtas greitai baigėsi ir žaidimas stojo į vėžias, taigi "Džinas Vėžlys" toliau užtiktikrintai žygiavo pergalės link ir ją pasiekė rezultatu (62:54).

"Džino Vėžlio" ekipoje pasižymėjo Marius Radzevičius 21, Andrius Zaksas 14, Andrius Macijauskas 8 taškai.

"Vilniaus Universitetas KHF" išsiskyrė Mantas Žirgulis 23, Tadas Žirgulis 19, 10 atkv. kam. bei dvigubas dublis, Audrius Čėsna 6 taškai.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris kalbėjo: "Antra pergalė iš eilės, praeitos varžybos buvo sėkmė, nebuvome verti, nes buvo daug broko, kuo toliau tuo mažiau broko darom, pergalę lėmė mažai vaikiškų klaidų, mažai klaidų vidury, nedavėm mest laisvai, dengėmės zona, trūko susižaidimo, neblogai gynyba atrodė, pergalės tikrai nusipelnėme".

Pralaimėjusiųjų treneris buvo linkęs kaltinti teisėjų darbą.

"Džinas Vėžlys" iškovojo trečiąją pergalę iš eilės (2010 gruodžio 21 d., antradienis, 20:49 val.)Po atkaklios kovos "Džinas Vėžlys" iškovojo pirmąją pergalę (2010 gruodžio 07 d., antradienis, 20:57 val.)"KM Tornado-92" pasiekė nesunkią pergalę (2010 lapkričio 30 d., antradienis, 23:28 val.)Ketvirtame kėlinyje "Džinas Vėžlys" palaužė "SPR" komandą (2011 sausio 18 d., antradienis, 22:32 val.)"Džinas Vėžlys" atėmė galimybę "SPR" žaisti atkrintamosiose varžybose (2011 kovo 08 d., antradienis, 20:01 val.)"Džino vėžlio" penketukas nusileido "BC Rykliams" (2011 vasario 08 d., antradienis, 21:47 val.)"Bipa" iškovojo pirmą pergalę "C" lygoje (2010 lapkričio 17 d., trečiadienis, 22:14 val.)"Akis" su "Džinu vėžliu" vargo du kėlinius (2011 vasario 13 d., sekmadienis, 22:54 val.)"Ekodora & FSM" turėjo pakovoti dėl pergalės (2010 lapkričio 16 d., antradienis, 20:29 val.)"Vilniaus universitetas KHF" įveikė "Spartą" (2011 vasario 17 d., ketvirtadienis, 23:43 val.)