UNITED & Detagama vs Vertigo (90:54)Kauno Mero taurė 2013 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2013 spalio 22 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„UNITED & Detagama“ be didesnio vargo peržengė ketvirtfinalio barjerą

2013 spalio 22 d., Antradienis, 22:29 val., peržiūros: 1143

A.Sabonio krepšinio centro II-je salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos Kauno Mero taurės 2013 turnyro ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko "UNITED & Detagamos" (šeimininkai) ir "Vertigo" (svečiai) komandos. Nors šeimininkai į susitikimą atvyko tik septyniese, tačiau tai jiems nesutrukdė diktuoti savo sąlygas aikštelėje visų rungtynių metu ir pasiekti lengvą pergalę rezultatu 90:54 (21:12; 23:18; 19:11; 27:13). Pusfinalyje "UNITED & Detagamos" ekipa susitikis su "Hidraulinių sistemų & eSporto baro" – "Galeros" poros nugalėtoju.

Rungtynės prasidėjo "Vertigo" komandos atkovotu ginčo kamuoliu, tačiau pirmuosius taškus šiame susitikime pelnė "UNITED & Detagama" (2:0). Nors rezultatas gana greitai tapo lygus (2:2), bet tada šeimininkai pelnė 6-is taškus be atsako ir nutolo (8:2). Vėliau taškus ėmė pelnyti ir svečiai, tačiau tai įsibėgėjusių "UNITED & Detagamos" žaidėjų nesustabdė ir šeimininkai po pirmųjų 10-ties kovos minučių jau turėjo 9-ių taškų pranašumą (21:12).

Antrojo kėlinio pradžioje "Vertigo" krepšininkams buvo pavykę šiek tiek sumažinti savo atsilikimą (22:27), tačiau vėliau "UNITED & Detagama" surengė keletą mini spurtų (5:0; 4:0; 6:0) ir prieš didžiąją pertrauką susikrovė gana solidų pranašumą (44:30).

Trečiajame kėlinyje jau nebesijautė tokio akivaizdaus "UNITED & Detagamos" komandos pranašumo, tačiau skirtumas tarp ekipų taip pat nemažėjo (57:41 "UNITED & Detagamos" naudai). Visgi ketvirčio pabaigoje eilinį kartą šeimininkai sužaidė "sausą" atkarpą 6:0 ir prieš paskutinį kėlinį perkopė 20-ties taškų skirtumo ribą (63:41).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "UNITED & Detagama" pratęsė sėkmingą savo žaidimą ir, spurtavę 9:2, galutinai nulėmė rungtynių baigtį (72:43). Vėlesni įvykiai nieko kardinaliai nepakeitė, o paskutinis teisėjų švilpukas užfiksavo įtikinamą šeimininkų pergalę rezultatu 90:54.

"UNITED & Detagama": Leonardas Ivanovas – 19 tšk. (5 išpr. praž., 32 naud. balai), Aurimas Karbauskas – 18 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Andrius Gedminas – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Giedrius Jevstignejevas – 15 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 10 tšk.

"Vertigo": Paulius Grėbliūnas – 13 tšk., Lukas Žukauskas – 13 tšk. (5 perimt. kam.), Donatas Razulis – 11 tšk.

Pakalbintas "UNITED & Detagamos" ekipos treneris T.Žioba sakė, kad "laimėjom rungtynes pelnytai. Realiai susitikimui buvom pasiruošę, išbandėm savo naujus derinius ir labai stengėmės. Ištikrųjų, šiaip gavosi geras rezultatas".

„UNITED & Detagama“ neturėjo vargo su „BK Centre“ ekipa (2013 rugsėjo 21 d., šeštadienis, 16:41 val.)„UNITED & Detagama“ užtikrintai žengė į „Kauno Mero“ didžiosios taurės finalą (2013 spalio 31 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)„UNITED & Detagama“ lengvai nugalėjo „Kėdainius“ (2013 spalio 05 d., šeštadienis, 14:35 val.)“United & Detagama“ nepajuto jokio pasipriešinimo iš “Chemcentro“ (2013 rugsėjo 24 d., antradienis, 23:54 val.)„Vertigo“ atsitiesė po nesėkmingo pirmo kėlinuko ir iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2013 spalio 20 d., sekmadienis, 20:58 val.)„Green Death“ nepajėgė pasipriešinti „Vertigo“ krepšininkams (2013 spalio 06 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Sporto manija ‒ Otto“ rungtynių pabaigoje palaužė „Vertigo“ pasipriešinimą (2013 spalio 03 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)„Kauno Mero Didžiosios Taurės“ finale po permainingos ir emocingos kovos triumfavo „Sporto Manija ‒ Oto“ (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 00:45 val.)"Kauno technikos kolegija" neatsilaikė prieš "Vertingo" (2013 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 19:29 val.)