ELEKTROBALT & ELEKTROS DARBAI vs PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS (66:68)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 spalio 22 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sezoną pradėjo sunkia pergale

2008 spalio 22 d., Trečiadienis, 23:57 val., peržiūros: 4779

Šiandien (10-22) "Kauno Energijos" sporto salėje savo sezoną pradėjo dar dvi "Įmonių" lygos "B" grupės komandos "Elektrobalt & Elektros darbai" (šeimininkai) ir "Projektų Gama GTV & Mobiringas" (svečiai). Rungtynės vyko labai įtempai. Komandas beveik visą laiką skirdavo minimalus taškų skaičius. Šeimininkų ekipa turėjo progą paskutinėmis kėlinio akimirkomis iškovoti pergalę , tačiau tolimas metimas nepasiekė tikslo. "Projektų Gama GTV & Mobiringas" iškovojo pirmą , tačiau labai sunkią pergalę rezultatu 66:68 (16:16, 15:18 , 14:15, 21:19).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo svečių atkovotu kamuoliu ir sėkmingu reidu po krepšiu. Viduryje kėlinio šeimininkai turėdami 8 taškų deficitą pradėjo mėtyti tolimus metimus. Ši taktika pasitvirtino ir jau kėlinio pabaigoje rezultatas tapo lygus 16:16

Antrame ketvirtyje abi ekipos demonstravo aktyvų ir greitą žaidimą. Svečių ekipa dažniau savo atakas užbaigdavo prasiveržimais po krepšiu , o priešininkai šaudė tolimus metimus. Kėlinuko viduryje "Elektrobalt & Elektros darbai" "Projektų Gama GTV & Mobiringas" ne tik persvėrė rezultatą į savo pusę , bet ir įsiveržė į priekį (23:26). Tokia persvara išliko ir iki kėlinio pabaigos 31:34 (15:18).

Antroje varžybų pusėje varžybų scenarijus nesikeitė. Abi komandos demonstravo vienodo lygio krepšinį. Šiame kėlinyje svečių ekipa pradėjo žymiai daugiau klysti , tačiau varžovams nepavykdavao surengti greitų atakų ir priešininkų klaidų paversti rezultatyviomis atakomis. Persvara per šį kėlinuką pasikeitė labai neryškiai 45:49 (14:15).

Paskutiniame ketvirtyje abi ekipos nebeturėjo ko prarasti ir teko atiduoti paskutines jėgas dėl pirmosios sezono pergalės. Pradžioje didesnį nusiteikimą demonstravo "Projektų Gama GTV & Mobiringas".Jie savo turėtą persvarą padidino iki 7 taškų (49:56). Tačiau antroje kėlinio pusėje rezultatas jau buvo lygus 63:63. Kibią gynybą demonstravę svečiai sustabdė varžovų puolimą , tačiau patys nesugebėjo realizuoti net 7 baudos metimų ir turėjo vos 3 taškų persvarą (63:66). "Projektų Gama GTV & Mobiringas" ekipos žaidėjas M.Giedraitis buvo nubaustas nesportine pražanga , taip suteikdamas progą varžovams išlyginti pranašumą. "Elektrobalt & Elektros darbai" ekipa nesugebėjo to šanso išnaudoti ir rezultatas nepasikeitė. Svečiai pelnė dar du taškus , taip užtvirtindami savo persvarą. Likus mažiau nei pusė minutės abi komandas skyrė jau 5 taškai (63:68). "Elektrobalt & Elektros darbai" žaidėjas M.Šilingas pataikęs labai sudėtingą tolimą metimą sugrąžino intrigą į varžybas. Po jo taiklaus metimo svečiai suklydo išmesdami kamuoli , o minėtasis žaidėjas perėmęs kamuolį dar kartą atakavo iš toli ,tačiau metimas skriejo pro šalį. Varžovams atakos jau surengti nepavyko , todėl varžybos pasibaigė rezultatu 66:68.Tai sunkiai iškovota "Projektų Gama GTV & Mobiringas" ekipos pergalė.

"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos triuškinanti pergalė (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:29 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Celsį" (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 20:56 val.)„Projektų Gama GTV & Mobiringas“ nesunkiai iškovojo pergalę (2009 kovo 24 d., antradienis, 23:14 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" be vargo susidorojo su "Kautra" (2008 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nugalėjo "Mikrovisatą" (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)"Projektų gama GTV - Mobiringas" nusileido "Kauno tiltams" (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 22:58 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" tik paskutinėmis akimirkomis iškovojo pergalę (2009 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" nesunkiai susitvarkė su "BMS Megapoliu" (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:52 val.)Dramatiška „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ ekipos pergalė (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 21:50 val.)Nelengva „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ pergalė (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)