ROBOTUKŲ ARMIJA vs KORYS-2 (57:70)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 08 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Tado Ivanausko vidurinė mokykla Vėtrungės g. 1, Kaunas LT- 48135

Atkaklioje kovoje nugalėjo "Korys-2" krepšinio komanda

2010 gruodžio 08 d., Trečiadienis, 22:56 val., peržiūros: 6319

Trečiadienio vakarą T.Ivanausko vidurinės mokyklos sporto salėje susigrūmė "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybės komandos. Ties viduriu abi komandos esančios A pogrupyje parodė įdomią kovą. Šeimininkai "Robotukų Armija" nusileido svečiams "Korys-2", jau net pirmajame kėlinyje svečiai padarė tikrą pragarą aikštelės šeimininkams, kadangi šį kėlinį laimėjo 7:20. Visgi antrajame kėlinyje rezultatas kiek išsilygino, bet taip ir šeimininkams nepavyko persverti rezultato savo naudai. "Korys-2" komanda išlaikė pranašumą iki pat rungtynių pabaigos, o likus žaisti paskutines tris minutes dar ir spėjo surengti gražų spurtą į šeimininkų krepšį. Taigi ketvirtąją pergalę šventė svečių komanda rezultatu 57:70 (7:20, 17:9, 18:19, 15:22).

Pirmojo kėlinio pradžia kur kas sėkmingesnė buvo svečių ekipai, jie puikiai atakavo iš toli. Pirmąjį tolimą metimą pataikė L.Karalius, o po to sekė dar du A.Juozulyno taiklūs tolimi metimai. Tik įpusėjus kėlinukui aikštelės šeimininkų taškų sąskaitą pavyko atidaryti centro puolėjui A.Gamuliui. Visgi "Korys-2" ekipa dar nesustojo ir naudojosi šeimininkų klaidomis bei nepataikytais metimais. O po dar vieno jau antrojo L.Karaliaus tritaškio komandas skyrė 16 taškų (2:18). Tik paskutinėje minutėje kiek atsitokėjo "Robotukų Armijos" komanda, kurie užbaigė kėlinuką taikliu tolimu metimu ir greitos atakos metu pelnytais dvejais taškais. Visgi svečių ekipa turėjo 13 taškų pranašumą rezultatu 7:20.

Antrajame kėlinyje buvo pagirtinas A.Eitučio žaidimas, kuris iš 17 kėlinuko taškų pelnė 13. Tuo tarpu svečiai pelnė vos 9 taškus. Po A.Juozulyno tritaškio komandas skyrė 16 taškų (11:27). Tada aikštelės šeimininkai parodė didesnį pasipriešinimą kai A.Eitutis pataikė iš toli, o po to sekė jo reidas po krepšiu su pražanga, kurią realizavo. Komandas tebeskyrė 10 taškų, bet tada A.Eitutis vėl pelnė taškus pataikydamas iš toli, bei greitoje atakoje užpuolęs pelnęs du taškus. "Robotukų Armijos" skirtumas sumažėjo iki 5 taškų, tačiau vis dar pirmavo "Korys-2" ekipa rezultatu 24:29.

Trečiame kėlinyje atrodė, jog svečiai vėl parodys ką gali ir padidinus pranašumą ją išlaikys ir netgi padidins, bet vėl atsigavęs aikštelės šeimininkų žaidimas neleido svečiams labiau atitolti. Taigi kėlinuko pradžioje komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis, o paskui nulintu numeriu žaidžianti sA.Turskis pataikė iš toli, bei jo komandos draugams perėmus kamuolį po rezultatyvaus perdavimo pelnė dar du taškus. O po dar 4 svečių taškų jų įsisiautėjimą stabdė A.Eitučio tritaškis. Po jo komandos draugai bei tas pats žaidėjas pataikė dar 3 tritaškius ir sumažino atsilikimą vos iki 2 taškų (42:44). Tačiau D.Pugžlys spėjo padidinti pranašumą 4 taškais ir turint 6 taškų pranašumą ėjo ruoštis lemiamam ketvirčiui rezultatui esant 42:48.

Paskutinio kėlinio pirmoje atakoje A.Eitutis mesdamas tolimą metimą privertė prasižengti varžovus, o jų nelaimėje metimas buvo taiklus, bei taip pat ir baudos metimas. Tačiau netrukus tolimu metimu ir dar dviem taškais padidino skirtumą svečiai, o vėliau scenarijus pasikartojo ir komandas skyrė 10 taškų (48:58). Kelis kartus prie baudų metimo linijos stovėję šeimininkai realizavo keturis metimus tačiau tai nepriartino prie varžovų. O į tolimą metimą svečių ekipoje žaidžiantis treneris atsakė dvejais taškais su pražanga, kurią pataikė. Visgi laikas pasibaigė, o pergalę, žinoma, šventė svečių ekipa rezultatu 57:70.

Po rungtynių "Robotukų Armijos" treneris kalbėjo:" Labai nesisekė, žiauriai nesisekė niekas. Na pradžioje sekėsi (juokavo). Neturėjom įžaidėjo pagrindinio, centro taip pat". O nugalėtojų treneris paklaustas kodėl visi juokėsi, kai jis pataikė 2 taškus su pražanga iš po krepšio atsakė:" Parketą galvojo, kad prakirtau su alkūne. Geriau sukovojome, stipresni buvome ir tiek".

"Robotukų Armija": Arūnas Eitutis (31), Andrius Gamulis (12), Nedas Kundrotas (11).

"Korys-2": Linas Karalius (15), Andrius Juozulynas (14), Aurimas Turskis (14), Donatas Petrauskas (10).

Šakių "Splitas" lengvai įveikė "Korys - 2" komandą (2010 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:23 val.)"KK Akademija" turėjo pripažinti "Korys-2" pranašumą (2011 sausio 19 d., trečiadienis, 23:10 val.)"C" lygos varžybose "Korys - 2" nugalėjo "BPG & Banga" komandą (2010 spalio 25 d., pirmadienis, 23:10 val.)"Eccua" atkakliame mūšyje palaužė "Korį - 2" (2010 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:11 val.)"Bipa" po atkaklios kovos palaužė "Robotukų Armiją" (2011 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)Po įnirtingos kovos "Korys-2" pasiekė nelengvą pergalę (2010 gruodžio 30 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)"Korys-2" namuose nugalėjo "Onyx & Gamteka", tačiau į ketvirtfinalį nepateko (2011 balandžio 04 d., pirmadienis, 21:11 val.)"Onyx & Gamteka.lt" užtikrintai įveikė "Korį - 2", tačiau neišvengė atsakomojo susitikimo (2011 kovo 30 d., trečiadienis, 21:23 val.)"Robotukų Armija" įveikė salės šeimininkus "Dice" krepšininkus (2010 lapkričio 27 d., šeštadienis, 21:09 val.)Po nervingų ir emocingų rungtynių pergalę iškovojo "KM Tornado-92" ekipa (2011 vasario 09 d., trečiadienis, 22:17 val.)