KAUNO KOLEGIJA vs VĖJAS (125:50)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 29 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

''Kauno Kolegija'' be gaileščio sutriuškino ''Vėjas'' ekipą

2013 sausio 30 d., Trečiadienis, 00:53 val., peržiūros: 3322

Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio C lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Kauno Kolegija" (šeimininkai) ir "Vėjas" (svečiai) komandos. Svečiai į susitikimą atvyko vos penkiese, tad šeimininkai turėjo didesnius šansus iškovoti pergalę – jie šia situacija puikiai pasinaudojo ir iškovojo labai lengvą pergalę rezultatu 125:50 (29:16; 30:16; 36:4; 30:14).

Rungtynės prasidėjo "Kauno Kolegijos" komandos atkovotu ginčo kamuoliu ir jau pirmoje atakoje pelnytais 2-m taškais (2:0), tačiau "Vėjas" iškart rezultatą išlygino (2:2). Apie pusę kėlinio aikštelėje vyko apylygis krepšinis, tad nei vienai iš ekipų nesisekė įgyti bent šiokio tokio pranašumo, o įpusėjus ketvirčiui 2-ų taškų pranašumu pirmavo šeimininkai (11:9). Visgi antroje kėlinio dalyje tiksliau rungtyniavo "Kauno Kolegijos" žaidėjai, kurie antrąją kėlinio pusę laimėjo 18:7 ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 13 taškų skirtumu 29:16.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkų ekipos žaidėjas M.Latkauskas pelnė 8-is taškus iš eilės ir jo komanda įgijo 20 taškų pranašumą (37:17). Nors po to "Vėjas" po truputį ėmė mažinti savo atsilikimą (40:25), bet ketvirčio pabaigoje svečiai vėl tarsi sustojo, o "Kauno Kolegija" ketvirtį užbaigė pelnę 19 taškų , o svečiai tik 7 taškais. Rezultatu 59:32 įtikinamai pirmavo ''Kauno Kolegija''.

Trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkai sužaidė dar vieną gerą atkarpą 7:2 ir skirtumas perkopė 32 taškų ribą (66:34). ''Vėjas'' ekipos gynėjas T.Kavaliauskas nebegalėjo tęsti susitikimo , nes patyrė traumą ir svečiai liko vos keturiese , bet teisėjai perspėjo ''Kauno Kolegijos'' trenerį , kad priešininkai tęs varžybas keturiese , taigi treneris nusprendė pasielgti garbingai ir taipogi savo komandai liepė žaisti keturiese. Taigi rungtynes tęsėsi keturi prieš keturis ir taip svečiai įgijo teisę kovoti su priešininkais kaip lygūs su lygiais. Šeimininkai absoliučiai dominavo aikštelėje , per likusias 7 minutes pelnę 29 taškus , o varžovai sugebėjo atsakyti tik vienu pataikytu dvitaškiu. Po trečiojo kėlinuko rezultatu 95:36 pirmavo ''Kauno Kolegija''.

Ketvirtasis kėlinukas tebuvo formalumas ''Kauno Kolegijos'' ekipa didino pranašumą , o ''Vėjas'' ekipai norėjosi kuo greičiau užbaigti šį košmarą. Per ketvirtąjį kėlinį ''Kauno Kolegija'' pelnė 30 taškų , priešininkai atsakė 14 taškų. Šeimininku gretose ketvirtąjame kėlinyje geriausiai pasirodė M.Latkauskas pelnęs 12 taškų , o svečių ekipoje Ž.Mikušauskas pelnęs 6 taškus. Rezultatu 125:50 be abejonių laimėjo ''Kauno Kolegija''.

Po rungtynių ''Kauno Kolegijos'' ekipos treneris Kostas Gedminas teigė : ''Susitikimą aiškiai laimėjo stipresnė komandą''.

''Kauno Kolegija'' : Modestas Latkauskas (41 tšk. 22 atk.kam. 51 nauding.bal.) , Darius Lugauskas (27 tšk. 10 atk.kam. 6/6 tritaškiai.) , Deividas Stankevičius (15 tšk. 5 rez.perd.) , Ignas Grigaravičius (12 tšk. 6 rez.perd. 8 per.kam.)

''Vėjas'' : Žilvinas Mikušauskas (16 tšk. 9 atk.kam.) , Aurimas Liuiza (12 tšk.) , Eimantas Dabrišius (9 tšk. 10 atk.kam.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2013 sausio 30 d., 12:19 val.

Saunuolis Kostas Gedminas, pagarbiai pasielge varzovu atzvilgiu!

"Kauno Kolegija" sutriuškino "Dice" (2012 lapkričio 24 d., šeštadienis, 18:26 val.)„Kauno kolegija“ be didesnio vargo įveikė „Triobet“ ekipą (2012 lapkričio 20 d., antradienis, 22:19 val.)"Kauno kolegija" be vargo nugalėjo "Galerą" (2013 vasario 19 d., antradienis, 20:01 val.)"Kauno Kolegija" tik per plauką išnešė sveiką kailį (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 23:27 val.)"Kauno kolegija" nesunkiai triumfavo mažajame finale (2013 gegužės 11 d., šeštadienis, 14:44 val.)"Kauno kolegija" rungtynių pabaigoje palaužė "Sporto fėją" (2013 vasario 26 d., antradienis, 23:49 val.)"Kauno Kolegija" po atkaklios kovos palaužė SK "Neveronys" (2013 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 21:16 val.)"Kauno Kolegija" solidžia persvara nugalėjo BC "Straight" (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:20 val.)"Kauno Kolegija" pasiekė revanšą prieš "ICE" (2013 vasario 12 d., antradienis, 23:09 val.)"Kauno kolegija" turėjo nemažai vargo su BC "Gazuotu pienu" (2013 kovo 05 d., antradienis, 19:44 val.)