ICE vs Kauno Rami (86:39)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 17 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Kauno Rami“ nesugebėjo mesti rimto iššūkio „Ice“

2015 gegužės 17 d., Sekmadienis, 22:05 val., peržiūros: 1046

Gegužės 17-ąją dieną, sekmadienį, V.Kuprevičiaus pagrindinėje mokykloje įvyko „Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės B pogrupio mūšis tarp namuose žaidusios „Ice“ ekipos ir svečių rolėje buvusių „Kauno Rami“ krepšininkų.

Pirmieji savo taškų sąskaitą šiame mače atidarė „Kauno Rami“ krepšininkai (0:2), tačiau vėliau jų puolimas 6 minutes tylėjo ir tuo netruko pasinaudoti varžovai. Įsismaginusi „Ice“ ekipa varžovų tylos laikotarpiu surinko 15 taškų ir žaibiškai pakreipė viską sau naudinga linkme (15:2). Po antro iš eilės A.Plytniko tritaškio, „Ice“ pirmavo taškų 14 skirtumu (18:4), bet ketvirčio tiesiojoje svečiai prabudo. 2:7 kėlinį baigusi „Kauno Rami“, sumažino atsilikimą iki vienženklio ir po pirmųjų 10 minučių „Ice“ tenkinosi 9 taškų atotrūkiu – 20:11.

Antrojo kėlinio pradžioje T.Jonkaus kariauna surinko 5 taškus iš eilės ir greitai susigrąžino dviženklį pranašumą (25:11), o vėliau pratęsė laimėtą atkarpą iki 12:2 ir „Kauno Rami“ padėtis tapo ganėtinai komplikuota (32:13). Antroje ketvirčio pusėje tokio aiškaus vienos komandos dominavimo neliko ir žaidimas tapo lygesnis. Visgi „Ice“ neleido varžovams priartėti nė per nago juodymą, dar labiau sutvirtino savo pozicijas ir įpusėjus mačui džiaugėsi susikrautu 22 taškų atotrūkiu – 40:18.

Po didžiosios pertraukos ekipos kurį laiką vienodu tempu rinkosi taškus ir skirtumas svyravo neženkliai. Vis dėlto tuomet vėl ryžtingesnių veiksmų ėmėsi „Ice“ ekipa, kuri pakankamai sėkmingai gynėsi nuo varžovų atakų, pati sėkmingai rinkosi taškus ir sparčiai augantis skirtumas tarp komandų, po truputį žudė ir taip leisgyvę intrigą. Per paskutines 6 minutes „Kauno Rami“ sukrapštė vos 2 taškus ir ši atkarpa neliko be pasėkmių. 15:2 finišavę „Ice“ krepšininkai , po trijų ketvirčių padidino atstumą jau iki 35 taškų ir lemiama dvikovos dalis nebuvo formalumas. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 62:27.

Ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutėmis komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpėlėmis, tačiau tai didelės įtakos rezultato skirtumui neturėjo. Kurį laiką vyko apylygė kova ir „Kauno Rami“ deficitas bent jau neaugo, tačiau vėliau „Ice“ ėmė pribaiginėti varžovus, kurių gretose po truputį retėjo ir susitikimą baigė tik trys krepšininkai. Galingą spurtą 14:0 surengusi „Ice“ komanda, įgijo 50 taškų skirtumą (86:36), tačiau šio pasiekimo T.Jonkaus kariaunai išaugoti nepavyko. Nors tritaškį paskutinėmis sekundėmis įsūdęs S.Matusevičius šiek tiek sušvelnino skirtumą, bet tai jokios įtakos rungtynių baigčiai neturėjo ir daugiau nei įtikinamą pergalę iškovojo „Ice“. Galutinis rungtynių rezultatas – 86:39.

Tomas Jonkus („Ice“):

Turite komandoje pakankamai daug naujų veidų ir turbūt dar mėginate susižaisti. Greičiausiai su tokia sudėtimi turite didelių ambicijų šiame turnyre?

„Iš tikrųjų taip pat. Pirmos rungtynės buvo gan kritiškos. Darėm daug klaidų ir sunkiai sekėsi pulti. O šiandien galbūt žaidėjai jau pradėjo geriau vienas kitą jausti aikštėje ir gavosi kur kas geresnis rezultatas. Apie lūkesčius dar sunku spręsti. Pirmose dvejose rungtynėse buvom pranašesni už varžovus, bet dabar laukia dvikova dėl pirmosios vietos pogrupyje su „Hidraulinėmis Sistemomis“. Tame susitikime ir pasimatys, ko esam verti ir kokio pajėgumo yra mūsų sudėtis. Jeigu įveiktume tokią komandą, tai manau galima būtų galvoti ir apie finalo ketvertą. Bet pirmiausiai reikia gerai pasiruošti būsimoms rungtynėms ir tikiuos, kad viskas bus gerai. O šiandien komanda žaidė kaip komanda ir visi šiandien žaidę yra šaunuoliai. Atlikom daug tikslių perdavimų, ko praėjusiose rungtynėse pasigedau. Taiklūs metimai po tikslių perdavimų ir įtakojo tokią persvarą.“

„Kauno Rami“ po susitikimo buvo „blogos nuotaikos“ ir rungtynių nekomentavo.

„Ice“ komandoje pirmaisiais smuikais griežė A.Plytnikas (23 tšk., 6 atk. k.), J.Šlapikas (11 tšk., 16 atk. k., 2 bl.), O.Laucius (11 tšk., 9 atk. k., 2 bl.), V.Černiauskas (10 tšk., 5 rez. p.), A.Gagiškis (8 tšk.), A.Kurauskas (7 tšk., 6 rez. p.) ir L.Mikalauskas (6 tšk.).

„Kauno Rami“ gretose pasižymėjo S.Matusevičius (17 tšk., 12 atk. k.), G.Džiaugys (8 tšk., 5 išpr. pr.), M.Pranskūnas (5 tšk.), Š.Petraitis (4 tšk.), D.Niparas (3 tšk.) ir T.Gudas (2 tšk.).

„Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės B pogrupyje „Ice“ iškovojo antrąją pergalę ir žengia be pralaimėjimų (2-0). „Kauno Rami“ suklupo antrąjį kartą ir pergalių neturi (0-2).

„Kauno SRC – 2“ iškovojo kelialapį į atkrintamąsias varžybas (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 20:08 val.)„ICE“ įveikė „Kauno SRC-2“ ekipą (2015 gegužės 10 d., sekmadienis, 23:18 val.)Atkakliose aštunfinalio rungtynėse „Akademija“ palaužė „ICE“ komandą (2015 gegužės 27 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Hidraulinės sistemos“ be vargo susitvarkė su „Kauno Rami“ (2015 gegužės 10 d., sekmadienis, 22:47 val.)Pogrupio lyderių akistatoje pergale džiaugėsi „Hidraulinės Sistemos“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 22:49 val.)