KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs LITUANICA (48:56)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2013 balandžio 24 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Lituanica" žengė į "Iššūkio" taurės finalą

2013 balandžio 24 d., Trečiadienis, 21:29 val., peržiūros: 1775

Trečiadienį, Balandžio 24 dieną, Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių pusfinalio rungtynės, tarp dviejų „Iššūkio“ taurės komandų: „Kauno Technikos Kolegijos“ (šeimininkai) ir „Lituanicos“ (svečiai) ekipų. Beveik visą laiką priekyje buvę svečių komandos krepšininkai iškovojo sunkią ir labai svarbią pergalę, atvėrusę jiems kelią į finalą. Rungtynių rezultatas – 48:56 (6:18, 16:9, 8:16, 18:13).

Pirmą kėlinuką taškais pradėjo šeimininkų komanda, tačiau svečiai atsakė septyniais taškai be atsako ir persvėrė rezultatą savo naudai. Vėliau sekė dar vienas jų spurtas 0:10 ir skirtumas išaugo iki trylikos taškų. Persvarą savo pusėje svečiai išlaikė iki kėlinio pabaigos. Rezultatas po kėlinio – 6:18.

Antrą ketvirtį šeimininkai pradėjo spurtu 8:0 ir sumažino skirtumą iki šešių taškų. Tačiau svečiai vėl pelnė 5 taškus be atsako ir vėl susigražino dviženklį pranašumą. Kėlinio pabaigą geriau sužaidę šeimininkai vėl priartėjo prie savo varžovų, sumažindami skirtumą iki 5 taškų. Rezultatas po dviejų kėlinių – 22:27.

Trečio kėlinio pradžioje keturiais iš eilės taškais šeimininkai sumažino skirtumą iki minimumo, tačiau tada svečiai pelnė 12 taškų be atsako ir nutolo nuo priešininkų. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė tiksliomis atakmos ir skirtuma išliko nepakitęs. Rezultatas po trijų kėlinių – 30:43.

Ketvirtajame ketvirtyje šeimininkai stengėsi mažinti skirtumą, tačiau svečiai to neleido ir į varžovų tiksliai sužaistas atkarpas atsakydavo tuo pačiu. Tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai spurtavo 9:1 ir sumažino skirtumą iki 7 taškų, tačiau tai buvo viskas ką jiems pavyko nuveikti. Kėlinio pabaigoje svečiai atrodė užtikrintesni ir iškovojo kelialapį į finalą. Rezultatas po keturių kėlinių – 48:56.

Svečių komandos treneris L.Vaitkevičius sakė: „Džiaugiamės pergale. Dabar viskas jau pamiršta kas čia buvo negerai, laukiam finalo ir tikimės pergalės jame.“

"Kauno Technikos Kolegija" – Vytautas Dirgėla 17 taškų, Nerijus Aleknavičius 12 taškų, Donatas Podžiūnas 7 taškai.

"Lituanica" – Donatas Maciulevičius 22 taškai, Henrikas Butkus 18 taškų, Andrius Okulič-Kazarinas 6 taškai.

"Lituanica" išlygino pusfinalio rezultatą (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:15 val.)"C" lygos "Iššūkio" taurės finale triumfavo "Robotukų Armija" (2013 gegužės 08 d., trečiadienis, 23:44 val.)"Lituanica" užtikrintai pasiekė pergalę (2013 kovo 23 d., šeštadienis, 14:04 val.)"Lituanica" pranoko Elektrėnų "Senąją vermę" (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 16:22 val.)"Lituanica" tik per plauką įveikė "Kolpingo Kolegiją" (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 16:42 val.)"Lituanica" sugebėjo išsaugoti įgytą pranašumą ir iškovojo pergalę prieš "Green Death" (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 15:10 val.)"Lituanica" po sunkios kovos antrą kartą palaužė "Kulautuvą" ir perkopė ketvirtfinalio barjerą (2013 balandžio 07 d., sekmadienis, 22:31 val.)"Lituanica" ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš "Kulautuvą" (2013 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)"Kauno technikos kolegija" žengia toliau (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 19:01 val.)"Lituanica" nepaliko jokių vilčių "Krepsininkas.net" komandai (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 17:03 val.)