BC „Straight“ vs Akademija (64:66)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 02 d., Antradienis, 19:40 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

Dramatiškoje kovoje iki paskutinių sekundžių, pergalę išplėšė „Akademijos“ krepšininkai

2016 vasario 02 d., Antradienis, 22:26 val., peržiūros: 798

Vasario 2 dieną, Petrašiūnų vidurinėje mokykloje vyko C lygos, reguliariosios J pogrupio rungtynės, tarp BC „Straight“ (šeimininkai) ir „Akademija“ (svečiai) ekipų. Pirmame kėlinuke, pranašesni buvo šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių pirmavo 25:19. Antrame ketvirtyje komandų žaidimas tapo apylygis ir skirtumas tarp komandų beveik nepakito – 42:37. Trečiame kėlinyje svečiai buvo išlyginę rezultatą, tačiau iki kėlinuko pabaigos šeimininkai susigrąžino šiokią tokią persvarą – 55:52. Paskutiniame ketvirtyje užvirė rimta ir kieta kova ir didžiąją kėlinuko dalį komandas skyrė viso labo 2-3 taškai, tačiau geriau ir užtikrinčiau pasktines minutes sužaidus „Akademijos“ komanda išplėšė dramatišką pergalę, rezultatu 66:64.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiai ir tik vieno taško persvara pirmavo „Akademijos“ krepšininkai (9:8). Tada šeimininkai spurtavo 4:0 ir persvėrė rezultatą (12:9). Dėja, priekyje išbuvo neilgai ir po taiklaus tolimo A. Juozapaičio tolimo metimo rezultatas tapo lygus (12:12). Toliau komandos žaidė taškas į tašką ir tik po G. Jekšovo taiklaus dvitaškio su varžovo pražanga, šeimininkai įgijo minimalią persvarą (20:19). iki kėlinuko pabaigos, šeimininkai sugebėjo prie savo persvaros pridėti dar 5 taškus ir po pirmojo ketvirčio buvo priekyje rezultatu 25:19.

Antąjį kėlinuką puikiai pradėję svečiai spurto 5:0 dėka vėl kvėpavo varžovams į nugaras (24:25), tačiau BC „Straight“ atsakė savo sėkminga atkarpa ir nutolo nuo svečių (32:24), o netrukus įgavo ir dviženklę persvarą (37:27). Didžiąją kėlinuko dalį, svečių deficitas išliko 9-10 taškų, tačiau galingai užbaigę kėlinį BC „Straight“ krepšininkai sugebėjo jį sumažinti per pus – 37:42.

Trečiojo kėlinuko pirmas minutes šeimininkai šiek tiek padidino savo pranašumą ir tuo pačiu neleido svečiams mažinti atsilikimo (52:44). Tada „Akademija“ sausai laimėjo atkarpą 8:0 ir rezultatas tarp komandų tapo lygus (52:52). Dėja, įgytų lygiųjų išsaugoti nesugebėjo ir kėlinį užbaigė atsilikinėdama (52:55).

Paskutinįjį ketvirtį svečęiai pradėjo išlygindami rezultatą (55:55), netrukus buvo įgavusi iniciatyvą (59:57), tačiau nedidelis BC „Straight“ krepšininkų spurtas 5:0 leido jiems vėl išsiveržti į priekį (62:60). Persvara šeimininkai išsaugojo neilgai ir paskutinėmis rungtynių minutėmis „Akademijos“ krepšininkai sukūrė tris rezultatyvias atakas be jokio varžovų atsako ir pirmavo 4 taškais (66:62). Paskutiniais rungtnyių momentais BC „Straight“ krepšininkams sumažinus atsilikimą per pus (64:66) neužteko laiko surengti rezultatyvios atakos ir šeimininkai privalėjo pripažinti „Akademija“ ekipos pranašumą rezultatu 66:64.

Po rungtynių,nugalėtojų treneris sakė: „Pergalę lėmė, manau, kantrus žaidimas. Atsilikinėjome visas varžybas ir manau tik kantrybė bei susikaupimas padėjo mums nugalėti šiandienos rungtynėse“

BC „Straight“: Laimonas Garnelis – 17 tšk., Arūnas Eitutis – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Gediminas Jeršovas – 10 tšk.

Akademija: Aurimas Juozapaitis – 17 tšk., Vytautas Bunikis – 14 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Julius Jasaitis – 14 tšk., Robertas Trepočka – 12 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„Sparta“ nepasigailėjo „Akademijos“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:20 val.)BC „Straight“ antroje rungtynių pusėje palaužė šešiese susirinkusius „Spartos“ krepšininkus (2016 vasario 23 d., antradienis, 22:14 val.)SK „Neveronys“ užtikrintai nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:31 val.)„Elektromontuotojas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Straight“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 21:48 val.)Fantastiškai ketvirtąjį kėlinį sužaidusi „Akademija“ pavogė pergalę iš BC „Straight“ ekipos (2016 vasario 16 d., antradienis, 01:05 val.)Advokatų Kontora „Konsus“ iškovojo sunkią pergalę prieš BC „Straight“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 02:13 val.)BC „BOOM“ įnirtingoje kovoje palaužė BC „Straight“ (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 18:47 val.)BC „Straight“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ ekipą. (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 23:41 val.)Kietoje kovoje savo pranašumą įrodė Emobilus.lt & SK „Mattas“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 22:57 val.)„Nebajeris“ minimaliu skirtumu įveikė „Akademija“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 13:29 val.)