R2P Sport & Banga vs Kauno autobusai (112:100)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 15 d., Sekmadienis, 12:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„R2P Sport & Banga“ po permainingos kovos palaužė „Kauno autobusų“ ekipą.

2015 kovo 15 d., Sekmadienis, 14:26 val., peržiūros: 1349

Sekmadienį, kovo 15 dieną, VDU sporto centre įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "A" lygos, "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "R2P Sport & Bangos" ir svečių "Kauno autobusai" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo svečių ekipa, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (19:25). Antrame kėlinyje šeimininkų ekipai pavyko atsitiesti ir po dviejų kėlinių priekyje jau buvo ""R2P Sport & Banga" ekipa – (52:51). Trečiame kėlinyje šeimininkams pavyko dar vienu tašku atitrūkti – (80:78). Ketvirtame kėlinyje "R2P Sport & Banga" krepšininkai dar šiek tiek padidino persvarą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (112:100).

Pirmą kėlinį geriau pavyko pradėti "Kauno autobusams", kurie sužaidus 2 minutes pabėgo į priekį rezultatu – (5:8). Vėliau komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė tik 2 taškai – (14:16). Antroje kėlinio dalyje svečiams pavyko atsiplėšti 6 taškais ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (19:25).

Antrą kėlinį geriau pradėjo "R2P Sport & Banga" ekipa, kuri pirmoje kėlinio pusėje sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet jį ir persverti – (35:30). Vėliau svečiams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki minimumo, bet persverti rezultato nepavyko. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (52:51).

Trečią kėlinį geriau pradėjo "Kauno autobusai", kuriems pavyko keliomis tiksliomis atakomis persverti rezultatą savo naudai – (57:58). Netrukus šeimininkai surengė rezultatyvią atkarpą – (10:2), po kurios pirmaujanti komanda vėl pasikeitė – (67:60). Sužaidus dar porą minučių "Kauno autobusai" atsakė panašia atkarpa – (0:9), po kurios įsiveržė į priekį – (67:69). Vėliau pirmaujanti komanda dar po kartą pasikeitė ir tai buvo paskutinis kartas kada svečiai buvo priekyje – (70:71). Per likusį laiką šeimininkams pavyko laimėti atkarpą – (10:7) ir trečiais kėlinys baigėsi rezultatu – (80:78).

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai ėmė po truputi tolti nuo varžovų. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes komandas skyrė jau 7 taškai – (93:86). Prabėgus dar 5 minutėms "R2P Sport & Banga" laimėjo dar vieną atkarpą – (19:14) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (112:100).

Po laimėtų rungtynių "R2P & Banga" komandos treneris kalbėjo: "Apšilome normaliai, susižaidėme, aišku varžovų suolelis trumpesnis buvo, manau viskas tai ir įtakojo."

Po pralaimėtų rungtynių "Kauno autobusų" komandos treneris kalbėjo: "Žaidėme be keitimų, tas ir nutiko prie tokios komandos greitos, aktyvaus puolimo. Sunku apsiginti, kai neturi keitimo ir kai vienas žaidėjas turi jau keturias asmenines pražangas, tai realiai be gynybos. O šiaip realiai rungtynės neblogos buvo, du žaidėjai turėjo išvažiuoti į kitas varžybas ir dar visai neblogai gavosi palyginus. O kai komanda bus pilnos sudėties, bus visai kitokios varžybos."

R2P Sport & Banga: Arūnas Sakalauskas – 20 tšk. (7 rezult. perd.), Gitanas Bačiulis – 19 tšk., Arnas Lubys – 18 tšk., Paulius Parachomikas – 16 tšk., Aurimas Karbauskas – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Aurimas Birgelis – 11 tšk.

Kauno autobusai: Martynas Linkevičius – 27 tšk. (15 atk. kam., 7 rezult. perd.), Evaldas Dainys – 25 tšk., Lukas Brazdauskis – 16 tšk. (14 atk. kam.), Tomas Rakauskas – 13 tšk., Tomas Čerkunovas – 10 tšk.

„R2P Sport & Banga“ rungtynių pabaigoje palaužė BC „BOOM“ komandą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 22:34 val.)Kauno raj. „ASU / Tornado“ palaužė „Kauno autobusus“ (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:47 val.)„R2P Sport & Banga“ lengvu žingsniu žengė į finalinį ketvertą (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„R2P Sport & Banga“ privertė pirmą nesėkmę patirti Kauno raj. ASU / Tornado (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„KG Group – Paskoliukas“ antrą kartą užtikrintai nugalėjo „Kauno autobusai“ ekipą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:29 val.)„R2P Sport & Banga“ pavasarį pradėjo pergale po rezultatyvios kovos (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 14:45 val.)Penkiese į rungtynes atvykę „R2P Sport & Banga“ turėjo pripažinti „United & Radijo Tau“ pranašumą (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 14:54 val.)Puolimu paremtoje dvikovoje pergalę pasiekė „Kauno autobusai“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:27 val.)Įspūdingai atsitiesę „UNITED & Radijas Tau“ krepšininkai įveikė „Kauno Autobusus“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:16 val.)Į finalą keliauja „Kauno autobusai“ (2015 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:02 val.)