BC RYKLIAI vs BPG & BANGA (55:77)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 16 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

"BPG & Banga" išplovė į krantą BC "Ryklius"

2010 gruodžio 16 d., Ketvirtadienis, 23:24 val., peržiūros: 7161

Šiandien (12.16), Lapių pagrindinėje mokykloje, įvyko "C" lygos, "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "BPG & Banga" ir BC "Rykliai". Po keturių kėlinių kovos savo pranašumą įrodė svečiai, kurie nugalėjo šeimininkus rezultatu – 55:77 (17:25, 18:23, 11:17, 9:12). "BPG & Bangai" tai buvo septintoji pergalė, kuri leido pakilti į pirmąją "A" grupės vietą. BC "Rykliai" patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą ir turėdami tiek pat laimėjimų, kol kas grupėje žengia penkti.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų kelių atakų pirmavo (0:5). Vistik, šeimininkai neketino nusileisti svečiams ir po kurio laiko persverė rezultatą (11:10). Nors atrodė, jog "BPG & Banga" viską greit sustatys į vietas, tačiau svečiai neketino nuleisti rankų ir netgi padidino skirtumą iki keturių taškų (17:13). Kiek vėliau atsigavę bangiečiai susigrąžino persvarą į savo rankas (19:17), o kėlinuko pabaigoje neleidę pelnyti šeimininkams taškų, o patys įmetę dar šešis padidino persvarą iki aštuonių taškų – 25:17.

Antrajame ketvirtyje dar labiau padidino turėtą pranašumą. Pirmasis iššovė G.Pečkaitis pataikęs du tritaškius iš eilės (17:31). Nors šeimininkai sumažino skirtumą iki dešimties taškų, tačiau kiek vėliau dėka D.Kvitka penkių taškų skirtumas padidėjo iki keturiolikos (27:41). Kėlinuko pabaigoje "BPG & Banga" prarado vieną tašką iš turėtos persvaros, mat šeimininkai laimėjo atkarpą (8:7), todėl po dviejų kėlinių svečiai turėjo įgiję 13 taškų pranašumą – 35:48.

Trečiojo kėlinio pradžioje puikiai žaidusio M.Daraškevičiaus dėka, kuris pats pelnė 8 taškus iš eilės, skirtumas išaugo iki 17 taškų (39:56). Nemažėjantis BC "Rykliai" ekipos klaidų skaičius, dar labiau palengvino svečių ekipos pastangas renkant taškus. Visgi, didžiąją dalį trečiojo kėlinio skirtumas laikėsi ties 19 taškų atžyma. Būtent tokiu skirtumu po trijų kėlinių pirmavo svečiai - 46:65.

Ketvirtajame kėlinyje matėsi, jog šeimininkų entuziazmas išblėso, nebeliko noro kovoti dėl pergalės, ko pasekoje skirtumas akimirksniu šoktelėjo iki 27 taškų – 48:75. Per likusį rungtynių laiką BC "Rykliai" sumažino atsilikimą, dėka netaiklių svečių ekipos baudų, tačiau buvo priversta pripažinti varžovų pranašumą – 55:77.

BC "Rykliai": A.Narmontas 14 (5 rez.perd.), D.Sakalauskas 11, T.Ramanauskas 10 (14 atk.kam), R.Grimalauskas 10 taškų.

"BPG & Banga": M.Daraškevičius 21, D.Kvitka 17, G.Pečkaitis 16 taškų.

Po rungtynių nugalėtojų treneris pasakė, jog pergalė lėmė ginyba. "Vienas kitam padėjome, gerai apsigynėme, todėl ir laimėjome".

Pralaimėjusiųjų treneris po rungtynių pasveikino varžovus sužaidus geras rungtynes. "Jie pataikė daug tritaškių, daug gerų metimų, na o mes savo ruožtu neapsigynėme. Leidome varžovams imesti daug tolimų metimų, vienas kitam nepadėjome. Kitose varžybose pasistengsime ir manau bus geriau.

"BPG & Banga" suklupo ketvirtąjį kartą iš eilės (2011 vasario 21 d., pirmadienis, 22:56 val.)"Akies" komanda įrodė savo pranašumą prieš BC "Ryklius" (2011 sausio 30 d., sekmadienis, 22:39 val.)"BPG & Banga" lengvai nugalėjo "Akis" komandą (2010 lapkričio 20 d., šeštadienis, 19:12 val.)"BPG & Banga" nugalėjo "Robotukų armiją" (2010 lapkričio 06 d., šeštadienis, 16:59 val.)KK "Snaiperiai & Krepšininkas.net" nukovė BC "Ryklius" (2010 gruodžio 19 d., sekmadienis, 19:20 val.)"BPG & Banga" po atkaklios kovos nugalėjo "Spartos" komandą (2010 lapkričio 27 d., šeštadienis, 18:07 val.)"BPG & Banga" penketukas nepasipriešino "Renversos" komandai (2011 vasario 19 d., šeštadienis, 18:29 val.)"Kaunas" įveikė "BPG & Banga" ekipą (2011 kovo 05 d., šeštadienis, 16:59 val.)Po nervingos ir dramatiškos kovos pergalę iškovojo BC "Rykliai" (2010 lapkričio 30 d., antradienis, 08:53 val.)"Džino vėžlio" penketukas nusileido "BC Rykliams" (2011 vasario 08 d., antradienis, 21:47 val.)