KAUNO S.DARIAUS IR S.GIRĖNO GIMNAZIJA vs KAUNO A.STULGINSKIO VIDURINĖ MOKYKLA (100:96)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 10-12 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 balandžio 12 d., Pirmadienis, 17:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

A.Sakalauskas pelnė 42 taškus ir atvedė Kauno S.Dariaus ir S.Girėno gimnaziją į pergalę

2010 balandžio 12 d., Pirmadienis, 19:07 val., peržiūros: 3601
Balandžio 12 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje susitiko dvi "Krepšinis.net" taurės Kauno "A" pogrupio ekipos – aikštės šeimininkai Kauno S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija bei Kauno A.Stulginskio vidurinės mokyklos komanda. Nuo pat pirmojo kėlinio pradžios komandos stojo į lygią bei bekompromisę kovą. Du taiklūs tolimi metimai iš eilės šeimininkams pačioje ketvirčio pabaigoje leido įgyti 4 taškų persvarą 27:23. Kauno A.Stulginskio vidurinės mokyklos auklėtiniai antrajame kėlinyje surengė fantastišką spurtą 21:6 ir įgijo 11 taškų persvarą 44:33. Vis tik, vedini lyderių, Kauno S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija spėjo iki ilgosios rungtynių pertraukos priartėti prie varžovų 44:50. Po ilgosios pertraukos šeimininkų lyderis A.Sakalauskas ėmė demonstruoti savo sugebėjimus pataikyti iš toli ir padėjo savo komandai prieš lemiamą rungtynių dalį persverti rezultatą 72:71. Likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos svečiai tritaškiu sumažino savo atsilikimą iki minimumo 92:93, tačiau Kauno S.Dariaus ir S.Girėno gimnazijos krepšininkai per likusį rungtynių laiką patikimai metė baudų metimus ir įgijo saugią 6 taškų persvarą 98:92. Rungtynes 100:96 laimėjo Kauno S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija. Tai jai buvo 4-oji pergalė turnyre ir su 2 pralaimėjimais Kauno S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija kol kas užima 3-iąją vietą pogrupyje. Kauno A.Stulginskio vidurinė mokykla patyrė 4-ąją nesėkmę ir su 3 pergalėmis žengia penkta.

Pirmieji rungtynėse į priekį išsiveržė Kauno S.Dariaus ir S.Girėno gimnazijos žaidėjai, kurie surengė keturias rezultatyvias atakas iš eilės ir pabėgo į priekį 8:2. Tada Kauno A.Stulginskio vidurinės mokyklos komandoje lyderio vaidmens ėmėsi M.Čipas, kuris pataikė tritaškį, pridėjo taiklų baudos metimą ir priartino savo ekipą prie varžovą iki 6:8. Kėlinio pabaigoje M.Čipo tritaškis išvedė svečius į priekį 23:21, tačiau Kauno S.Dariaus ir S.Girėno gimnazijos komandoje taipogi atsirado žaidėjų galinčių pataikyti iš toli. A.Sakalauskas "įsūdė" du tolimus metimus iš eilės ir sugrąžino šeimininkams 4 taškų persvarą 27:23.

Antrojo ketvirčio pabaioje geresnį žaidimą demonstravo svečiai, kurie vedini 5 taškus iš eilės pelniusio M.Gasperavičiaus laimėjo atkarpą 12:2 ir įgijo 6 taškų pranašumą 35:29. Tai Kauno S.Dariaus ir S.Girėno gimnazijos auklėtinius šiek tiek sutrikdė ir pastarieji į tai atsakė vos 4 taškais, po kurių sekė dar vienas svečių spurtas 9:0, po kurio Kauno A.Stulginskio vidurinė mokykla padidino savo persvarą iki dviženklio 11 taškų 44:33. Pačioje antrojo kėlinio pabaigoje Kauno S.Dariaus ir S.Girėno gimnaziją atgaivino A.Sakalauskas, kurio pastangomis skirtumas sumažėjo iki 6 taškų 44:50.

Antrąją rungtynių pusę svečių lyderis M.Čipas pradėjo 4 pelnytais taškais iš eilės, tačiau į tai A.Sakalauskas atsakė dviemis taikliais tolimais metimais ir dar labiau "nukirpo" Kauno A.Stulginskio vidurinės mokyklos pranašumą – 50:54. Svečių priekinės linijos žaidėjai, o ypač puolėjas E.Zaranka, pelnė 6 taškus be atsako ir vėl padidino savo ekipos atotrūkį – 62:55. Tačiau po šio momento savo žodį tarė šeimininkai. Kauno S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija, vedina T.Dimšos bei A.Sakalausko, spurtavo 14:5 ir po labai ilgos pertraukos persvėrė rezultatą savo naudai 69:67. Po tryjų ketvirčių rungtynėse Kauno S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija turėjo išsaugojusi minimalią persvarą 72:71.

Lemiamos rungtynių dalies pradžia nieko gero nežadėjo Kauno A.Stulginskio vidurinei mokyklai. Nors svečiai ketvirtį pradėjo atkarpa 4:0, tačiau į tai šeimininkų lyderis A.Sakalauskas atsakė tritaškių ir dviemis taikliais dvitaškiais, po kurių Kauno S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija nutolo 81:75. Svečiai taip lengvai iniciatyvos varžovams nesirengė atiduoti ir po taiklaus E.Zarankos dvitaškio, įpusėjus ketvirtajam kėliniui, rezultatas tapo lygus 82:82. Šeimininkai savo ruožtu dviejų minučių atkarpą laimėjo 11:7 ir vėl išsiveržė į priekį 93:89. M.Čipas savo tritaškiu iškart sumažino savo ekipos atsilikimą iki 92:93, tačiau lemiamais rungtynių momentais Kauno S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija žaidėjų rankos metant baudų metimus nedrebėjo ir pastarieji įgijo saugią 6 taškų persvarą (98:92) bei išsaugojo ją iki pat rungtynių pabaigos.

Po rungtynių rezultatyviausias nugalėtojų žaidėjas šiose rungtynėse A.Sakalauskas kalbėjo: "Tikėjomės lengvesnės kovos, tačiau šiame turnyre niekas nedalina lengvų pergalių ir reikia kovoti iki galo su visais varžovais. Varžybų pabaigoje sumetėm svarbius baudos metimus, išlikome ramūs, tuo tarpu priešininkai pradėjo nervintis, o tuo mes pasinaudojome ir išplėšėme pergalę."

Kauno A.Stulginskio vidurinės mokyklos treneris K.Vengalis teigė:" Sunku pasakyti ko mums šiandien pritrūko iki pergalės. Atrodyto lyg nieko netrūko ir tiesiog turėjome laimėti šias varžybas. Tik gaila, jog mūsų klaidos ar teisėjų klaidos rungtynes pabaigoje šiek tiek sugadino."

Kauno S.Dariaus ir S.Girėno gimnaziją į pergalę vedė A.Sakalauskas, kuris pelnė 42 taškus (8/16 tritaškių) ir atkovojo 7 kamuolius. I.Jančiukas pridėjo 18 taškų ir 4 rezultatyvius perdavimus. T.Dimša surinko 15 taškų.

Pralaimėtojų neišgelbėjo puikus M.Čipo pasirodymas – 31 taškas, 5 atkovoti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai. M.Gasperavičius pridėjo 21 tašką ir 7 atkovotus kamuolius, o E.Zarankos sąskaitoje dvigubas dublis – 19 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Kauno "S.Dariaus ir S.Girėno" gimnazija iškovojo nelengvą antrąją pergalę (2010 kovo 18 d., ketvirtadienis, 16:22 val.)Stabilus žaidimas visus keturis kėlinius leido Kauno "Rasos" gimnazijai pasiekti įtikinamą pergalę (2010 kovo 23 d., antradienis, 16:06 val.)"S. Dariaus ir S. Girėno" gimnazija įveikė "Dainavos" vidurinę mokyklą (2010 kovo 15 d., pirmadienis, 16:21 val.)Trečioji Kauno "Santaros" gimnazijos pergalė iš eilės (2010 kovo 25 d., ketvirtadienis, 17:47 val.)"Dariaus ir Girėno" gimnazija parklupdė grupės lyderius (2010 kovo 29 d., pirmadienis, 20:06 val.)"A. Stulginskio" vidurinė mokykla atsirevanšavo "Rasos" gimnazijai (2010 balandžio 08 d., ketvirtadienis, 17:52 val.)Kauno "Rasos" gimnazija ketvirtajame kėlinyje palūžo ir neatsilaikė prieš S.Dariaus ir S.Girėno gimnaziją (2010 balandžio 13 d., antradienis, 15:43 val.)Kauno "Santaros" gimnazija grupės varžybas baigė įspūdinga pergale (2010 balandžio 15 d., ketvirtadienis, 16:07 val.)Kauno "Dainavos" vidurinė mokykla iškovojo išsvajotąją pirmąją pergalę (2010 balandžio 07 d., trečiadienis, 17:00 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė "Santaros" gimnazija (2010 balandžio 14 d., trečiadienis, 19:39 val.)