Kauno švara vs Acme (108:77)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 24 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Galingas „Kauno Švaros“ puolimas nepaliko vilčių „Acme“ krepšininkams

2015 lapkričio 24 d., Antradienis, 22:11 val., peržiūros: 915

Lapkričio 24 dieną, 20:15 val., Kauno Švaros sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Kauno Švara“ (šeimininkai) ir „Acme“ (svečiai). Nors pirmoji rungtynių pusė buvo gana lygi, bet po ilgosios pertraukos „Kauno Švara“ užklupo varžovus labai galingu puolimu ir skirtumas žaibiškai išaugo. Šeimininkamms pasiekus 20 taškų pranašumą intriga išnyko ir galingai finišavę „Kauno Švaros“ krepšininkai iškovojo puikią pergalę, rezultatu 108:77.

Rungtynių pradžia buvo gana nerezultatyvi, abi komandos dar tik ieškojo savo žaidimo ir taškus rinko sunkiai, taip pat klaidų krepšininkų žaidime pasitaikė nemažai. „Acme“ komanda labai dažnai rotavo savo sudėtimi, keitimai buvo atliekami kone kas minutę, bet tai savotiškai padėjo išlaikyti gerą tempą ginantis. Vis tik po tylios pradžios abi komandos ėmė rungtyniauti rezultatyviau, o šeimininkai nedideliu pranašumu pabėgo į priekį ir prasidedant ilgajai pertraukai pirmavo rezultatu 44:37.

Antroje rungtynių pusėje „Kauno Švara“ staigai padidino pranašumą iki 10 taškų, o varžovai vieną po kitos išnaudojo dvi pertraukėles. Tačiau tai mažiau gelbėjo, „Kauno Švara“ vis didino savo apsukas puolime, o taškus pelnydavo pačiais įvairiausias būdais. Vis tik labiausiai pastebimas šioje kategorijoje buvo šeimininkų komandos lyderis A.Olberkis, kuris šį vakarą surinko net 36 taškus. Skirtumas tarp komandų greitai pasiekė 20 taškų ribą ir dabar „Kauno Švara“ šiek tiek stabtelėjo, o ir varžovai nenuleido rankų, bei bandė dar kabintis. Bet chaotiškas jų žaidimas rungtynių pabaigoje suteikė varžovams tik dar daugiau galimybių nutolti ir šeimininkai nesunkiai perkopę 100 taškų ribą užtvirtino pergalę laimėdami rezultatu 108:77.

Kęstutis Bytautas („Kauno Švara“):

„šiandien sunkiai įsibėgėjome, bet paskui jau sužaidėme galingai, o rezultatas atrodo išties grėsmingai. Taip pat žaidėjai šį vakarą per daug pasidavė emocijoms“.

Kauno švara: Andrius Olberkis – 36 tšk. (8 rezult. perd.), Šarūnas Kryžius – 22 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mykolas Brusokas – 17 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Titas Kažemėkas – 15 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Paulius Vosgirdas – 13 tšk.

Acme: Darius Arlauskas – 22 tšk., Paulius Katkevičius – 20 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Audrius Kmita – 11 tšk. (10 atk. kam.)

Kovingose rungtynėse „Kauno švara“ nugalėjo „Callcredit“ krepšininkus (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Tiksliau rungtyniavusi „Kauno Švara“ nukovė „ASU & Co AgroVIS“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:06 val.)Dramatiškoje kovoje pergalę pasiekė „Acme“ krepšininkai (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 18:06 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ įtemptoje kovoje palaužė „Acme“ ekipą (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 03:46 val.)Puikiai startavusi „Kauno Švara“ neužleido lyderio pozicijos iki pat rungtynių pabaigos (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:15 val.)„Kauno Švara“ privertė „Kautrą & Mesodermą ‒ DB“ praryti karčią piliulę (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:23 val.)„Kauno švara“ sungtynių pabaigoje palaužė „Callcredit“ (2016 vasario 23 d., antradienis, 22:45 val.)„Kauno švara“ rungtynių pabaigoje įveikė „Ryterną“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:17 val.)„Kauno Švara“ turėjo vargo su kovingai nusiteikusia „Enerstena“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:43 val.)„Kauno švara“ be vargo įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 21:57 val.)