Restauratoriai & Hausa vs BC „Straight“ (82:66)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 24 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė BC „Straight“

2015 gegužės 24 d., Sekmadienis, 21:41 val., peržiūros: 926

Gegužės 24 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2015 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Restauratoriai & Hausa“ priemė svečius BC „Straight“. Iki šių rungtynių abi komandos turėjo po vieną pergalę ir po du pralaimėjimus.

Rungtynes geriau pradėjo „Straight“. Svečiai sužaidus pirmas tris minutes pirmavo rezultatu 2:8. Ketvirtą minutę „Straight“ puolimas užstrigo. Sužaidus aštuonias minutes jau priekyje buvo „Restauratoriai & Hausa“ (11:8). Per likusį laiką „Restauratoriai & Hausa“ padidino savo pranašumą iki devynių taškų (17:8).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (19:10). Prasidėjus trečiai minutei tritaškį pataikė „Straight“ (19:13). Į tai šeimininkai atsakė dviem taikliais tolimais metimais (25:13). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo „Straight“, kurie pelnė šešis taškus be atsako (25:19). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė šeši taškai (31:25). Per likusį laiką geriau rungtyniavo „Straight“, kuriem pavyko sumažinti varžovų persvarą iki dviejų taškų (33:31).

Prasidėjus trečiam kėliniui du taškus pelnė „Straight“ (33:33). Po šio metimo spurtą pradėjo „Restauratoriai & Hausa“. Šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako ir sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 40:33. „Restauratoriai & Hausa“ pamažu didino persvarą. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 15 taškų (52:47). Devintą minutę šeimininkų persvara padidėjo iki 21 taško (59:38).Per paskutinę minutę taikliu dvitaškiu ir baudos metimu „Straight“ sumažino varžovų persvarą iki 18 taškų (59:41)

Ketvirto kėlinio pradžioje šešis taškus be atsako pelnė „Restauratoriai & Hausa“ (65:41). Į tai puikia atkarpą atsakė „Straight“ (65:48). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Septintą minutę „Straight“ sumažino šeimininkų pranašumą iki 14 taškų (73:59). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Restauratoriai & Hausa“ (79:59). Per paskutinę minutę su puse šiek tiek geriau rungtyniavo „Straight“, kuriem pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 16 taškų (82:66).

„Restauratoriai & Hausa“ iškovojo antrą pergalę ir aštunfinalyje susikaus su „Šilainiais“. „Straight“ pralaimėjo trečią kartą.

„Restauratorių & Hausa“ treneris A. Milkius paklaustas, kas lėmė pergalę šiandien, atsakė: „Manau dėl to, kad turėjome stipresnę priekinę liniją, laiku pakrito metimai. Šiandien buvo geras komandos nusiteikimas.“ Paklaustas, kodėl po ilgosios pertraukos išryškėjo komandos pranašumas, treneris atsakė: „Pakeitėme gynybą, stojome gintis aikšte, o varžovai neužpuolė.“

Restauratoriai & Hausa: Edgaras Kajalavičius – 18 tšk., Jonas Snudaitis – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Juris Goštautas – 14 tšk. (21 atk. kam.), Augustas Mikalonis – 11 tšk. (9 rezult. perd.), Rimas Jusevičius – 10 tšk.

BC „Straight“: Einoras Stankus – 22 tšk. (7 išpr. praž.), Arūnas Eitutis – 18 tšk., Edvinas Rinkevičius – 7 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Omega“ (2015 gegužės 17 d., sekmadienis, 21:17 val.)„Restauratoriai & Hausa“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Vieningo Kauno“ pranašumą (2015 gegužės 10 d., sekmadienis, 20:53 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po dramatiškos kovos palaužė BC „Straight“ (2015 gegužės 09 d., šeštadienis, 01:22 val.)Po atkaklios kovos „Šilainiai“ įveikė „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkus (2015 gegužės 26 d., antradienis, 21:02 val.)BC „Straight“ nesulaukė didesnio „Omegos“ pasipriešinimo (2015 gegužės 05 d., antradienis, 22:19 val.)Po itin įtemptos kovos, pareikalavusios pratęsimo, pergalę išvargo „Vieningas Kaunas“ (2015 gegužės 21 d., ketvirtadienis, 00:34 val.)