SPARTA vs AKIS (60:51)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 17 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

„Sparta“ nukovė ”Akį“

2010 lapkričio 17 d., Trečiadienis, 23:45 val., peržiūros: 5520

Trečiadienį Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje „Sparta“ namuose susitiko su svečiais „Akis“ krepšininkais. Rungtynės vyko gana permainingai, pirmoje susitikimo pusėje, nors ir ne ženkliai, tačiau priekyje išsilaikė „Akis“, bet trečiasis kėlinys ir dalis ketvirtojo sėkmingesni buvo šeimininkams ir šie vienu momentu turėjo 16 taškų persvarą. Tačiau kovingai nusiteikę svečiai sugebėjo sumažinti rezultatą, bet visgi pergalę šventė „Sparta“ 60:51. Tai buvo antroji „Sparta“ pergalė „C“ lygoje, varžovai „Akies“ krepšininkai pergalės skonio šiame sezone dar nepatyrė.

Pirmajame kėlinyje abi komandos atakavo mažai, bet gana neblogai, šeimininkų komandoje visi žaidėjai rinko taškus, o svečiu komandoje daugiau nei pusę taškų sumetė Vaidas Remeikis, tačiau jis komandai šio kėlinio laimėti nepadėjo. Pirmąjį kėlinį laimėjo „Sparta“ 20:14.

Antrojo ketvirčio pradžioje geriau sekėsi šeimininkams ir jie padidino savo pranašumą iki 8 taškų , tačiau vėliau „Spartos“ žaidimas šiek tiek streikavo, o svečiai „Akies“ krepšininkai žaidė tiksliau ir po dviejų kėlinių komanda sugebėjo išsiveržti į priekį bent minimalia persvarą 30:29.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai griebė jautį už ragų, nors kėlinio pirmosios minutės buvo gana lygios, bet sužaidus daugiau nei penkias minutes šeimininkai staigiai paspruko į priekį ir susikrovė 16 taškų pranašumą 49:33. Tačiau svečiai nenuleido rankų, Darius Gvildys pataikė tolimą metimą ir užvedė savo komandą kovai, kuri iki kėlinio pabaigos sugebėjo sumažinti rezultatą iki 7 taškų. Taigi prieš paskutinį kėlinį priekyje vėl „Spartos“ krepšininkai 50:43.

Lemiamą kėlinį „Sparta“ pradėjo 2 taškais, kuriuos pelnė trečiąją kėlinio minutę, tačiau svečiai atsakė tolimu metimu, po šio metimo kėlinys jau buvo įpusėjąs, taigi svečiams neliko daug laiko prisivyti „Spartos“ krepšininkų. Abi komandos gerai gynėsi, sunkiai rinko taškus, todėl šis kėlinys rezultatyvumu neblizgėjo. Bet visgi po finalinio teisėjo švilpuko rezultatas buvo 60:51 „Sparta“ ekipos naudai.

„Sparta“: Renatas Dabašinskas (15), Vytautas Žemaitis (13), Antanas Kilas (11).

„Akis“: Vaidas Remeikis (15), Artūras Zadorožnyj (13), Tomas Venslauskas (12).

Nugalėtojų treneris po varžybų sakė, kad: „Džiaugiamės pergalę, manome, kad pergalę lėmė greitas puolimas, o varžovai taip žaisti leido.“

Pralaimėjusios ekipos treneris sakė, jog: „Pirmiausia tai noriu pasidžiaugti komanda, kuri parodė toki norą laimėti, visgi komandos žaidimas pradėjo gerėti, bet vis tik antroje pusėje vyrai galbūt pabūgo, varžovai aikštėje labiau pasitempė, galbūt buvo ir kitų detalių dėl kurių pralaimėjome, tačiau nenoriu čia jų garsiai įvardinti, tačiau sveikinu varžovus su pergalę.“

"Korys-2" nukovė "Akį" (2010 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:22 val.)"Sparta" įveikė "Bipos" ekipą (2011 kovo 23 d., trečiadienis, 23:12 val.)„Sparta“ išplėšė pergalę rykliam iš nasrų (2010 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 23:43 val.)„Eccua“ iškovojo lengvą pergalę (2010 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Akis“ nepasipriešino „Robotukų armijai“ (2010 spalio 27 d., trečiadienis, 23:37 val.)"Spartos" vyrai vienu tašku įveikė "Koluną" (2011 balandžio 26 d., antradienis, 22:32 val.)"Sparta" antrą kartą įveikė "Bipą" ir pateko į ketvirtfinalį (2011 kovo 30 d., trečiadienis, 22:29 val.)BC "Rykliai" atsilaikė prieš "Akį" (2010 gruodžio 13 d., pirmadienis, 23:30 val.)"Sparta" keliauja į "C" lygos "Iššūkio" taurės finalą (2011 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)“Akis” nesunkiai palaužė "SPR“ komandą (2011 sausio 09 d., sekmadienis, 23:05 val.)