Rapala vs LSMU VA & Statybų vizija (52:46)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 09 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Nerezultatyviose rungtynėse geriau sekėsi "Rapalos" ekipai

2015 kovo 09 d., Pirmadienis, 23:03 val., peržiūros: 880

Kovo 9 dieną, 20:15 val., "LSU" sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Rapala" (šeimininkai) ir "LSMU VA & Statybų vizija" (svečiai). Rungtynės buvo labai nerezultatyvios, tačiau gana permainingos, abi komandos sunkiai rinko taškus, žaidėjams ypač prastai atakuoti sekėsi iš tolimesnių distancijų. Taip pat aikštelėje netrūko ir kietos, nervingos kovos. Vis tik šį vakarą "Rapalos" žaidėjai buvo tikslesni ir įrodė savo pranašumą laimėdami rungtynes rezultatu 52:46.

Jau pirmomis minutėmis buvo galima nuspėti, jog laukia ne itin rezultatyvi dvikova. Abi komandos daug dėmesio skyrė gynybai, o ir žaidėjams šiandien krito tikrai prastokai. Krepšininkai ne kartą prametė iš neblogų padėčių arčiau krepšio, o tolimi metimai buvo apskritai sunkiai įveikiama užduotis. Tačiau aikštelėje netrūko atkaklios kovos ir lygaus žaidimo. Ne vieną kartą keitėsi pirmaujanti ekipa, bet dažniausiai vienu žingsneliu priekyje buvo šeimininkai, kurie demonstravo išties solidžią gynybą ir prasidedant ilgajai pertraukai galėjo džiaugtis nedideliu pranašumu 26:21.

Po ilgosios pertraukos "Rapalos" komandos atakos leido dar labiau nutolti ir skirtumas tapo rekordinis, bei pasiekė 10 taškų ribą. Tačiau ties šiuo momentu šeimininkų žaidimas visiškai užsikirto, o puikiai provokuodami pražangas "LSMU VA & Statybų vizija" krepšininkai ėmė artėti. Skirtumas po truputį tirpo, kol galiausiai intriga sugrįžo ir svečiai netgi persvėrė rezultatą savo naudai. Rungtynėms artėjant į pabaigą vėl viskas prasidėjo iš naujo, bet čia jau sėkmė buvo "Rapalos" komandos pusėje. Šeimininkai sugebėjo nutolti, tuo tarpu "LSMU VA & Statybų vizija" krepšininkai galėjo kaltinti tik patys save, nes net 4 kartus prametė baudų metimus. Galimybė atsitiesti buvo prarasta ir nervingoje kovoje pergalė atiteko "Rapalos" ekipai. Susitikimas baigėsi rezultatu 52:46.

Gediminas Mickevičius ("Rapala"):

"esame tiesiog prichologiškai stipresni".

Rapala: Vilius Adomaitis – 17 tšk. (17 atk. kam., 7 išpr. praž.), Raimundas Mickevičius – 17 tšk., Mindaugas Pažėra – 10 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

LSMU VA & Statybų vizija: Marius Petrauskas – 16 tšk., Tomas Žvaliauskas – 12 tšk. (17 atk. kam., 7 išpr. praž.), Erikas Rakickas – 8 tšk. (18 atk. kam.)

Itin nerezultatyviose rungtynėse „Sanitex“ paskutinėmis sekundėmis šventė pergalę (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 18:24 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ vos neprisižaidė rungtynėse su „Rapala“. (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 12:36 val.)„Baubilas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis įveikė „Rapalą“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos pasiekė revanšą prieš „Rapalą“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:52 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „Sanitex“ ekipą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:24 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Rapala“ ketvirtame kėlinyje išsaugojo persvarą prieš „Autotoją & Ekodorą“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:34 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „ASU & NMA „AgroVIS“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 23:32 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ reto grožio rungtynėse palaužė „Kautra & Mesoderma – DB“ (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:15 val.)Po atkaklios kovos „Kauno švara“ nugalėjo „Rapalą“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 00:15 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ gana lengvai įveikė „Sweco“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 20:20 val.)