PILĖNAI vs ŠILAINIAI - 2 (81:69)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Draugiškos rungtynės
2013 balandžio 08 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Antroje rungtynių pusėje ''Pilėnai'' įveikė ''Šilainius-2''

2013 balandžio 08 d., Pirmadienis, 23:05 val., peržiūros: 2405

Šiandien, balandžio 8d., Aleksandro Stulginskio universiteto sporto salėje įvyko KKL "Sportturo" taurės rungtynės, kuriose susitiko ''Pilėnai'' (šeimininkai) ir ''Šilainiai-2'' (svečiai). Pirmoje susitikimo pusėje šiek tiek geriau sekėsi ''Pilėnų'' ekipai, kuri turėjo nežymią persvarą. Trečiajame ketvirtyje šeimininkai padidino apsukas ir susikrovė nemažą taškų pranašumą, kurį ketvirtajame ketvirtyje ''Šilainiai-2'' buvo sumažinę iki aštuonių. Susitikimo pabaigoje užtikrintai žaidę šeimininkai išsaugojo savo pranašumą ir laimėjo šį susitikimą rezultatu 81-69.

Susitikimą taikliu tritaškiu metimu pradėjo šeimininkai, bet svečiai į tai atsakė dviem taikliais tritaškiais ir dvitaškiu metimu (3-8). Jau po keletos minučių šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą (8-8) ir jis lygus buvo iki kėlinio galo. Ketvirčio pabaigoje šeimininkai spurtavo atkarpa 8-2 ir po pirmojo ketvirčio priekyje buvo ''Pilėnai'' 24-18. Antrasis ketvirtis buvo labai nerezultatyvus. Ketvirčio pradžioje abiems ekipoms nesisekė pelnyti taškų. Visą ketvirtį laikėsi tie patys šeši taškai (29-23). Ketvirčio pabaigoje ''Pilėnų'' ekipa surengė dar vieną spurtą 9-3 ir po dviejų kėlinių ''Pilėnų'' ekipa turėjo dešimties taškų pranašumą 38-28.

Po ilgosios pertraukos ir vėl ekipos žaidė lygiai. Šeimininakms nepavyko nutolti,o svečiams priartėti. Tie patys dešimt taškų laikėsi iki kėlinio galo (55-45). Ketvirčio pabaigoje ir vėl daugiau jėgų buvo išsaugojusi ''Pilėnų'' ekipa, kuri padidino savo pranašumą iki aštuoniolikos taškų 63-45. Ketvirtajame ketvirtyje ''Šilainiai-2'' kilo į lemiamą kovą ir ketvirtį pradėjo 9-2 (65-54). Puikiai gynėsi ir privertė šeimininkus klysti puolime to pasekoje svečiai savo deficitą ištirpdė iki šešių taškų. Likus žaist nepilną minutę ekipas skyrė šeši taškai ir svečiai turėjo galimybę savo deficitą dar labiau sumažinti, bet jų tritaškiai metimai skriejo pro šalį, tuo tarpu šeimininkai po netaiklių svečių metimų, greitomis atakomis padvigubino savo persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 81-69.

''Pilėnai'':A.Gavelis ( 20 tšk.) R.Balbyšovas ( 15 tšk. 10 atk.k.) Š.Mikelis ( 17 tšk.)

''Šilainiai-2'': M.Vasiliauskas ( 35 tšk.) V.Keršpyla ( 9 tšk.) E.Katevinič ( 7 tšk.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

fanas_#042013 balandžio 09 d., 11:04 val.

''Pilėnai'' Laurynas Puidokas -> Evaldas Vaitkus

"Veiverių Amberis" užtikrintai įveikė "Šilainius-2" (2013 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:29 val.)"Pilėnai" rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su "Šilainiais-2" (2013 gegužės 01 d., trečiadienis, 22:15 val.)Rungtynių pabaigoje persvarą išlaikę "Abstinentai" įveikė "Pilėnus" (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 22:29 val.)"Pilėnai" rungtynių pabaigoje palaužė "Veiverių amberį" (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:45 val.)"Abstinentai" nesunkiai susidorojo su "Šilainiais - 2" (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 17:38 val.)"Topo centras - 2" po atkaklios kovos įveikė varžovus ir prasibrovė į finalą (2013 gegužės 20 d., pirmadienis, 00:58 val.)"Pilėnai" peržengė SK "Dainavos" barjerą (2013 gegužės 06 d., pirmadienis, 23:13 val.)"Pilėnų" pergale vainikuotos rungtynės baigėsi 3 prieš 3 (2013 balandžio 23 d., antradienis, 22:24 val.)"Ice" sugebėjo išsaugoti pranašumą ir pasidabinti bronzos medaliais (2013 gegužės 23 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)"Pilėnai" po įnirtingos kovos palaužė "Autotoją - Ekodorą" ir žengė į pusfinalį (2013 gegužės 15 d., trečiadienis, 23:18 val.)