HANSABANKAS vs KAUNO ŠVARA & KRG (74:73)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 06 d., Ketvirtadienis, 18:50 val. @ Kauno Eigulių vidurinė mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas.

Įspūdingu stiliumi "Hansabankas" nokoutavo "Kauno Švarą & KRG"

2007 gruodžio 06 d., Ketvirtadienis, 20:45 val., peržiūros: 6839
Šį gruodžio 6 dienos vakarą, akį, Eigulių vidurinės mokyklos sporto salėje, džiugino šeimininkų "Hansabanko" ir "Kauno Švaros & KRG" nepaprastai gražus žaidimas, ypač rungtynių pabaiga. Beveik visą mačą priekyje buvo svečiai ir gana saugiu dviženkliu pranašumu, tačiau tai, ką padarė "Hansabankas" paskutiniame kėlinyje, privertė ilgam užsičiaupti varžovus ir šypsenos dingo iš jų veidų. Svečiai jau buvo patikėję pergale, bet bankininkai jiems davė skaudžią pamoką: reikia žaisti keturis kėlinius, o ne tris. Įspūdingo P. Juchnevičiaus solo pasirodymo dėka, na ir žinoma dėl darnaus komandinio žaidimo, "Hansabankas" per paskutinę rungtynių dalį panaikino 16 taškų deficitą ir paskutinėmis sekundėmis išplėšė nuostabią ketvirtąją pergalę iš šešių galimų, rezultatu 74:73. "Kauno Švarai & KRG" tai buvo trečioji, bet pati skaudžiausia nesėkmė per penkerias žaistas rungtynes "Įmonių" lygoje.

Pradžia rungtynių buvo graži puolimu: abi komandos atakavo labai taikliai, bet gynyba buvo skylėta, taip pat, abiejų ekipų. Įpusėjus ketvirčiui svečiai vis dar mėtė taip pat taikliai, o jų šiandieniniams oponentams keliose atakose nepasisekė ir tai leido į priekį išsiveržti, mažiau klydusiems šiame kėlinyje, "Kauno Švaros & KRG" krepšininkams, kurie pirmąją rungtynių dalį laimėjo rezultatu 16:23.

Antrasis kėlinys prasidėjo 7:0 svečių naudai. Jie įgijo dviženklį pranašumą ir jį po taškelį vis didinosi, tačiau šeimininkai mintis apie dar vieną spurtą išblaškydavo taikliais dvitaškiais. Šiame ketvirtyje svečiams pavyko padidinti deficitą varžovams 7 taškais, ir jie išėjo ilsėtis turėdami 14 taškų pranašumą – 32:46.

Po ilgosios pertraukos vyko apylygis žaidimas, kuris buvo palankesnis svečiams – laikas buvo jų sąjungininkas. "Hansabankas" atsigavo po pirmosios varžybų pusės, bet jiems sunkiai sekėsi mažinti persvarą. Vėl gi pralaimėtas ketvirtis 2 taškais, o bendram rezultate nepavydėtinas jau 16 taškų deficitas (47:63) ir tik 10 minučių prieš akis.

"Hansabanko" noras laimėti paskutiniame ketvirtyje buvo stulbinamas. Jau patikėjusius pergale varžovus, jie privertė rimčiau pažvelgt į tai kas vyksta aikštėje ir prieš ką jie žaidžia. Visą ketvirtį bankininkai sparčiai vijosi priešininkus, o šie skubėjo, kas buvo neprotinga jų atžvilgiu. Tuo pasinaudoję šeimininkai, vedami savo lyderio P. Juchnevičiaus, kuris vien per ketvirtąjį kėlinį pelnė 18 taškų, pasivijo priešininkus. Likus 8 sekundėm, dvitaškiu metimu, J.Banėnas išvedė savo ekipą į priekį. To pranašumo užteko pergalei išplėšt. Galutinis rungtynių rezultatas 74:73. Po tokio smūgio, svečiai liko be žado ir tik liūdnais veidas stebėjo triumfuojančius varžovus.

Po rungtynių, net ir patys nugalėtojai nesugebėjo pakomentuot mačo: patys buvo nustebę, tokiu geru pasirodymu ir netikėta rungtynių baigtimi. Vienintelis dalykas, kurį man pavyko išpešti iš "Hansabanko" buvo teisėjų įvertinimą – 9.

Tuo tarpu "Kauno Švara & KRG" tradiciškai tylėjo, atsisakydami ir vertinti arbitrus, ir ką nors komentuot.

Trys žaidėjai, įstūmę "Hansabanką" į pergalės gniaužtus, buvo P.Juchnevičius ( 33 taškai, 7 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 6 išprovokuotos varžovų pražangos ), M.Špokas ( 17 taškų ir 13 atkovotų kamuolių ) ir J.Banėnas ( 18 taškų ).

Svečių gretose išsiskyrė G.Simanavičius ( 20 taškų ), R.Motys ( 19 taškų ) ir E.Paškauskas ( 11 taškų ).

Sėkmingas "Hansabanko" debiutas "Įmonių" lygoje (2007 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Įspūdinga "Kauno švaros&KRG" pergalė (2008 sausio 15 d., antradienis, 22:54 val.)"Hansabankas" nepasigailėjo "Statybų Objektų" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:18 val.)"Makroflex" po įtemptos kovos palaužė "Kauno švaros & KRG" komandą (2007 lapkričio 06 d., antradienis, 23:59 val.)"Arauša" tik po atkaklios kovos įveikė "Kauno švara - KRG" ekipą (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 23:50 val.)"Hansabankas" neprilygo galingiesiems "Araušos" krepšininkams (2007 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 21:04 val.)Trečioji "Kauno Švaros & KRG" pergalė (2007 gruodžio 12 d., trečiadienis, 18:57 val.)"Hansabankas" iškovojo pirmąją pergalę 2008 metais (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 21:30 val.)Po atkaklios kovos "Kauno Švara & KRG" palaužė "Omegą" (2008 sausio 21 d., pirmadienis, 22:43 val.)Sunkioje kovoje "Hansabankui" varžovai neprilygo (2008 sausio 10 d., ketvirtadienis, 20:33 val.)