KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs SANDARIKLIAI (81:47)"Laikinoji sostinė 2011" Mažoji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gegužės 23 d., Pirmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Kauno technikos kolegija" sutriuškino "Sandariklius"

2011 gegužės 23 d., Pirmadienis, 20:28 val., peržiūros: 4924

Gegužės 23 dieną, 17val. 30 min., Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės 2011" turnyro rungtynės tarp aikštelės šeimininkų "Kauno technikos kolegijos" ("KTK") bei svečių "Sandariklių". Pirmojoje rungtynių pusėje žaidimas vyko taškas į tašką, tačiau po ilgosios pertraukos "KTK" tiesiog nušlavė savo varžovus, ir laimėjo triuškinančiu rezultatu – 81:47.

Rungtynės prasidėjo gan mažu tempu. Abi komandos atrodė šiek tiek užmigę, o puolime dažniau rinkosi atakuoti iš toli, nei ką nors sukurti baudos aikštelėje. Kėlinukui įpusėjus komandas skyrė vos 1 taškas – 12:11. Visgi, ketvirčiui perkopus į antrąją pusę "Kauno technikos kolegijos" krepšininkai paspaudė savo varžovus, surengė pora kontraatakų ir išsiveržė į priekį – 20:15.

Antrajame kėlinuke vaizdas iš esmės nepasikeitė. Skirtumas tarp komandų svyravo nuo 3 iki 7 taškų, o priekyje visąlaik buvo "KTK". Tačiau ketvirčiui įpusėjus "Sandarikliai" pataikė pora kartų iš toli be atsako, ir nukirpo varžovų pranašumą iki minimumo – 29:28. Vėliau komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis ir išėjo ilsėtis aikštelės šeimininkams pirmaujant minimaliu skirtumu – 33:32.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje pasikeitė iš esmės. Gausiau susirinkę "Kauno technikos kolegijos" krepšininkai ėmė spausti savo varžovus. Pradžioj svečiams pavyko atsilaikyti nuo tokios aktyvios gynybos, tačiau kėlinukui perkopus į antrąją pusę jie ėmė daryti vieną klaidą po kitos. Tuo pasinaudoję "KTK" krepšininkai spurtavo rezultatu 13:0 ir prieš ketvirtajį kėlinuką įgijo dviženklę persvarą – 53:39.

Ketvirtoji rungtynių dalis tapo atviru išsityčiojimu iš "Sandariklių" ekipos. Šeimininkų ekipa ėmė dar aktyviau gintis, taip pribaigami paskutinius varžovų jėgų likučius. Per paskutiniąsias minutes svečiai atrodė visiškai pavargę, nebespėdavo į gynybą, o skirtumas tarp komandų išaugo iki galutinai triuškinančio – 81:47.

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Anonimas2011 gegužės 24 d., 20:28 val.

kazkaip keista man su tuo prazangu skaiciumi.koks skirtumas tarp komandu

Anonimas2011 gegužės 24 d., 08:26 val.

Anonime o koks tau skirtumas kas kur zaidzia, yra chebra kuri megsta pasizaisti savo malonumui ir tiek.

Tadas142011 gegužės 24 d., 07:48 val.

Ale nelabai...

"Kauno technikos kolegija" nesunkiai įveikė "Naną" (2011 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:41 val.)"SK Matas & Topo Centras" antroje rungtynių pusėje sutriuškino "Sandariklius" (2011 gegužės 18 d., trečiadienis, 23:43 val.)SK "Mattas & Topo Centras" palaužė "Kauno Technikos Kolegijos" pasipriešinimą (2011 gegužės 16 d., pirmadienis, 19:28 val.)Atkakli ir permaininga kova baigėsi "Sandariklių" komandos pergale (2011 gegužės 16 d., pirmadienis, 23:10 val.)"Iššūkio" taurės bronza atiteko "Dainavai" (2011 birželio 16 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)"Sandarikliai" nušlavė "Liborą" (2011 birželio 01 d., trečiadienis, 20:39 val.)Aršaus žaidimo kupinose rungtynėse pergalę pasiekė "Kauno Aerouostas" bei pateko į finalą (2011 birželio 15 d., trečiadienis, 22:16 val.)"Sandarikliai" po dramatiškos kovos įveikė JKK "Fortūną" (2011 birželio 08 d., trečiadienis, 22:22 val.)"Sidnėjus" žengia į ketvirtfinalį (2011 gegužės 30 d., pirmadienis, 20:24 val.)