BMS MEGAPOLIS vs MAKROFLEX (71:74)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 18 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ LKKA sporto salė, Sporto g. 6, Kaunas LT-44221

„Makroflex“ išplėšė pergalę rungtynių pabaigoje

2009 sausio 18 d., Sekmadienis, 19:48 val., peržiūros: 5202

Šiandien (01.18) LKKA sporto salėje vyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp „BMS Megapolio“ ( šeimininkai) ir „Makroflex“ (svečiai) komandų. Visas varžybas kova vyko labai atkakliai ir į priekį išsiveržę aikštelės šeimininkai likus kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos šiek tiek atitrūko nuo savo varžovų, tačiau susikaupę ir sutelkę visas jėgas „Makroflex“ paskutinę minutę išplėšė pergalę rezultatu 71-74.

Varžybos prasidėjo dviem taikliais M. Lileikio dvitaškiais metimai, po kurių aikštelės šeimininkai įsiveržė į priekį rezultatu 4-0, tačiau po sėkimingų P.Bielskio atakų, bei tryjų iš eilės A.Knezio tritaškių metimų priekyje jau buvo svečiai 9-15. Kėlinio pabaigoje „BMS Megapolio“ krepšininkai pasivijo savo varžovus ir kėlinys baigėsi lygiosiomis 18-18.

Antasis kėlinys ir vėl buvo labai permainingas. Į priekį pabėgusius svečius pristabdė D.Baltrušio dvitaškiai. O kėlinio pabaigoje du taikūs jo baudų metimai, leido laimėti pirmąją rungtynių puse „BMS Megapolio“ komandai 33-31.

Trečiasis kėlinys prasidėjo sėkmingu svečių spurtu 0-6, tačiau susitvarkę ginyboje aikštelės šeimininkai vėl įsiveržė į priekį 42-37. Kėlinio gale geriau sužaidė „BMS Megapolis“ ir laimėjo kėlinį 56-50.

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutiniame kėlinyje. Nors kėlinio pradžioje „BMS Megapolis“ įgyjo dviženklį skirtumą ir dominavo aikštelėje, tačiau taip reikalingu „Makroflex“ komandai momentu atsirado lyderis, kuris padėjo išsikapstyti iš žaidimo duobės. Tai buvo „Makroflex“ komandos snaiperis A.Knezys, kuris pataikęs keturis tritaškius iš eilės sumažino skirtumą iki dviejų taškų, o likus žaisti 1:38 iki ketvirtojo kėlinio pabaigos P.Bielskis nuo baudų metimo pataikydamas abu baudų metimus, rezultatą išlygino 71-71. Slegiant milžiniškai įtampai abi komandos apsikeitė klaidomis ir laiko liko vos puse minutės, kai rungtynių didvyris – A.Knezys pelnė dvitaški ir po ilgos pertraukos išvedė „Makroflex“ komandą į priekį. Šeimininkai bandė surengti rezultatyvę ataką ir gražinti pusiausvyrą, tačiau jų metimas buvo netaiklus ir per likusias 18 sekundžių šeimininkų komandos žaidėjų bandymai subauduoti priešininkų žaidėjus buvo bevaisiai, nes „Makroflex“ krepšininkai gudriai perdavinėjo kamuolį laisvam žaidėjui, kurio subauduoti niekaip nepavyko. Tik nuaidint rungtynių pabaigą skelbiančiai sirenai pagaliau „BMS Megapolis“ subaudavo J.Kamanecką, kuris stojo prie baudų metimo linijos ir rezultatą dar padidino. Pergalę sventė „Makrofex“ rezultatu 71-74.

"BMS Megapolis" pergalę šventė po intriguojančios rungtynių pabaigos (2009 kovo 15 d., sekmadienis, 18:42 val.)"Makroflex" iškovojo triuškinamą pergalę (2008 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)"Makroflex" pasiekė nesunkią pergalę (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 19:15 val.)"Makroflex" II turą pabaigė pergale (2009 kovo 12 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)"Makroflex" iškovojo pergalę prieš "JMI - Florvita" krepšininkus (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 20:19 val.)"Makroflex" neleido suabejoti jų pranašumu (2008 spalio 29 d., trečiadienis, 22:35 val.)"Makroflex" palaužė grupės lyderius (2009 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:49 val.)"BMS Megapolis" iškovojo nelengvą pergalę (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 21:42 val.)"Vaidotėnas" pergalę iškovojo paskutinėmis sekundėmis (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Kamesta“ palaužė „Makroflex“ krepšininkus (2009 sausio 30 d., penktadienis, 01:37 val.)