TRIOBET-KAUNAS vs KAUNO SRC (99:87)Eurobasket.lt taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gegužės 03 d., Sekmadienis, 10:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

Tik po atkaklios kovos "Triobet - Kaunas" nugalėjo "Kauno SRC" ekipą

2009 gegužės 03 d., Sekmadienis, 14:30 val., peržiūros: 4412

Šiandien (05-03) "Milikonių" vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Eurobasket.lt" turnyro favoritai "Triobet – Kaunas" (šeimininkai) ir "Kauno SRC" (svečiai). Jau nuo pirmųjų minučių šeimininkai įrodinėjo , kad net ir ne pilnos sudėties gali žaisti kovingai ir gerai. Po pirmos varžybų pusės "Triobet – Kauno" ekipa buvo aiški šio mačo favoritė. Antroje pusėje kiek atsipalaidavę šeimininkai pradėjo dažniau klysti, o varžovai pasinaudoję tuo greitai tirpdė turėtą deficitą. Paskutinėmis rungtynių minutėmis svečiams pavyko įsiveržti į priekį. Tačiau po minutės pertraukėlės išėję šeimininkų ekipos krepšininkai sužaidė lyg iš natų ir per likusį laiką ne tik panaikino turėtą varžovų persvarą , tačiau ir patys susikrovė dviženklį pranašumą 99:87.

Rungtynės prasidėjo svečių tritaškių kruša. Pataikę tris tolimus metimus jie jau pirmomis minutėmis įgijo 6 taškų pranašumą. Tačiau kiek apšilę šeimininkų žaidėjai i likusį laiką puikiai sužaidė tiek gynyboje , tiek puolime. Po pirmųjų dešimties minučių jie jau buvo priekyje 14 taškų 27:13.

Antrame ketvirtyje žaidimas kiek išsilygino. "Kauno SRC" žaisdami kovingesnį ir veržlesnį žaidimą dažnai provokuodavo varžovų pražangas, kurios šeimininkų treneriams sukelė daug galvos skausmo. Ekipos į ilgąją pertrauką išėjo rezultatui esant 45:30 (18:17).

Trečiajį ketvirtį ekipos pradėjo pasikeisdamos tolimais metimais. Kėlinio viduryje labai sėkmingai sužaidę svečių krepšininkai laimėjo atkarpą net 12:0 ir sumažino turėtą deficitą iki 5 taškų (50:45). Ketvirčio laikui einant į pabaigą D.Gudeliausko pastangomis "Triobet – Kaunas" susigrąžino dviženklį pranašumą , o prieš lemiamą kėlinį rezultatas buvo 66:53 (21:23).

Ketvirtasis kėlinys pademonstravo labai atkaklią kovą. Puikiai pradėję gintis , ir nuo pirmųjų aikštės metrų spausti savo varžovus "Kauno SRC" krepšininkai sumažino persvarą iki minumumo , o netrukus įgijo 4 taškų persvarą. Tačiau šis spurtas pareikalavo per daug jėgų. Svečiams nepavyko išlaikyti šios persvaros. Kvailos klaidos ir netaiklūs metimai lėmė , kad "Kauno SRC" turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 99:87 (33:34).

Po varžybų pakalbinta "Triobet – Kaunas" ekipos trenerė teigė , kad komanda labai tikėjosi šitos pergalės. Trenerė džiaugėsi , kad susirinkę pagrindinės sudėties žaidėjai sugebėjo iškovoti pergalė, kurią paskyrė visoms komandos narių mamoms.

Po ataklios bei permainingos kovos "Vienas pasaulis" palaužė "Kauno SRC" ir pateko į "Eurobasket.lt" taurės finalą (2009 gegužės 21 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)Tik paskutiniajame kėlinyje "Triobet-Kaunas" palaužė "Prienų Vėją" (2009 gegužės 20 d., trečiadienis, 21:32 val.)"Triobet - Kaunas" nesunkiai palaužė "Prienų vėjas" komandą (2009 gegužės 17 d., sekmadienis, 14:16 val.)Pergalė po rezultatyvaus žaidimo pasiekė "Triobet - Kaunas" komanda (2009 gegužės 04 d., pirmadienis, 21:05 val.)"Triobet - Kaunas" iškovojo nesunkią pergalę (2009 balandžio 18 d., šeštadienis, 14:08 val.)"Triobet - Kaunas" antrą kartą užtikrintai įveikė "Triobet" (2009 balandžio 28 d., antradienis, 22:05 val.)"Triobet- Kaunas" tik paskutinėmis minutėmis išplėšė pergalę iš "Vienas Pasaulis" ekipos rankų (2009 balandžio 27 d., pirmadienis, 00:29 val.)Po dramatiškos kovos "Eurobasket.lt" taurę į viršų iškėlė "Vienas pasaulis" (atnaujinta fotogalerija) (2009 gegužės 26 d., antradienis, 23:38 val.)Graži „Triobet-Kaunas“ ekipos pergalė (2009 balandžio 03 d., penktadienis, 01:45 val.)"Prienų Vėjas" antrą kartą turėjo pripažinti "Triobet - Kauno" pranašumą (2009 balandžio 19 d., sekmadienis, 12:53 val.)