VĖDISANA vs GLASVEKA (56:88)Respublikos taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gegužės 11 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

„Glasveka“ nušlavė „Vėdisana“

Su kamuoliu pagrindinis "Glasveka" komandos lyderis ir pergalių kalvis
2009 gegužės 11 d., Pirmadienis, 23:25 val., peržiūros: 4134

Šiandiena Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje susitiko šeimininkų „Glasveka“ ir svečių „Vėdisana“ krepšininkai. Gana lengvą pergalė iškovojo šeimininkų krepšininkai, kurie mėgaudamiesi krepšiniu iškovojo pergalę rezultatu 88:56.

Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu 12:0, o tik šeštą rungtynių minutę svečiai sugebėjo pelnyt taškus. Svečiai dažnai klysdami patys sau kasėsi duobę, o šeimininkai tuo puikiai pasinaudoję pirmąjį kėlinį laimėjo 19:9.

Antrame kėlinuke vaizdas aikštelėje nei kiek nesikeitė. Šeimininkai terorizavo priešininkų krepšį, o jie sunkiai kuo begalėjo atsakyti, taigi prieš ilgąją pertrauką „Glasveka“ priekyje 38:23.

Po ilgosios pertraukos ir toliau vyko krepšinis beveik į vieną krepšį, šeimininkai puikiai gindamiesi greitai ir gražiai pelnydavo taškus, o svečiai atrodė palūžę ir nieko negalėjo padaryti, taigi prieš paskutinį kėlinį priekyje šeimininkai 64:32.

Paskutiniame kėlinyje buvo viskas aišku liko tik formalumai. Paskutiniame kėlinyje abi komandos daugiau puolė nei gynėsi. O pergalę šventė šeimininkai, kurie laimėjo rezultatu 88:56.

„Glasveka“ ekipos treneris po varžybų sakė, kad varžovai buvo geri, o jiems tai puiki treniruotė prieš rytojaus rungtynes su „United“ ekipa.

„Vėdisana“ ekipos treneris sakė, kad sužaidėme silpnai.

"Varaida" nesunkiai įveikė "Vėdisaną" (2009 gegužės 13 d., trečiadienis, 19:50 val.)"United" įveikė "Vėdisanos" ekipą (2009 balandžio 29 d., trečiadienis, 19:14 val.)"Glasveka" vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2009 balandžio 28 d., antradienis, 23:00 val.)Dar viena nesunki "Glasvekos" pergalė (2009 gegužės 12 d., antradienis, 23:09 val.)"Dumblas" triuškinančia pergale pradėjo "Respublikos" pirmenybes (2009 balandžio 26 d., sekmadienis, 16:46 val.)Po nelengvos kovos "Dumblas" pasiekė pergalę (2009 gegužės 06 d., trečiadienis, 21:04 val.)"Vairada" antroje rungtynių pusėje palaužė "Glasveką" (2009 gegužės 05 d., antradienis, 23:02 val.)"Vėdisina" nesugebėjo pasipriešinti "Vaišvydavos" ekipai (2009 gegužės 18 d., pirmadienis, 20:26 val.)"Bangos energetika & Diremta" aštunfinalio varžybose vos išplėšė pergalę prieš "Glasveka" (2009 gegužės 25 d., pirmadienis, 21:13 val.)