Sporto manija vs Hidraulinės sistemos (92:82)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 birželio 03 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Visas rungtynes priekyje žengusi „Sporto manija“ pasiekė finalą

2015 birželio 03 d., Trečiadienis, 23:47 val., peržiūros: 1434

Trečiadienį, birželio 3 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės pusfinalio rungtynės, tarp vietos „Sporto manijos“ ir svečių „Hidraulinių sistemų“ ekipų. Nors rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, tačiau vėliau žaidimo vadžias į savo rankas perėmę aikštės šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą ir jį laikė beveik visas rungtynes. Kelis kartus „Hidraulinės sistemos“ buvo prisiviję priešininkus, tačiau šie vis sužaisdavo kelis sėkmingus epizodus ir vėl atitoldavo, ko pasekoje, nuaidėjusi finalinė sirena skelbė „Sporto manijos“ pergalę bei kelionę į finalą. 92:82 (23:13, 25:25, 22:28, 22:16).

Rungtynes kiek geriau pradėję svečių krepšininkai įgijo penkių taškų pranašumą, tačiau ilgai juo pasidžiaugti neteko, nes čia pat spurtavę „Sporto manijos“ krepšininkai žaibišku greičiu perėmė iniciatyvą bei susikrovė devynių taškų persvarą. Kiek vėliau „Hidraulinės sistemos“ dar buvo sumažinusios atsilikimą, tačiau kėlinuką geriau užbaigę aikštės šeimininkai įgijo dviženklę persvarą. 23:13.

Antrasis kėlinukas prasidėjo kiek sėkmingesniu „Hidraulinių sistemų“ žaidimu, ko pasekoje skirtumas tarp komandų sumažėjo iki penkių taškų, tačiau pačiu laiku atsibudusi „Sporto manija“ surengė spurtą 10:2 ir įgijo trylikos taškų pranašumą. Antrojo kėlinuko pabaigoje sekė baudos metimų maratonas, kurį laimėję svečių ekipos krepšininkai prieš ilgąją pertrauką sumažino atsilikimą iki dešimties taškų. 48:38.

Po ilgosios pertraukos abi ekipos apsikeitė keliais tolimais metimais, tačiau po to dar vieną rezultatyvią atkarpą sužaidę svečiai sugebėjo nukirsti savo deficitą vos iki keturių taškų. Pačiu laiku į rankas susiėmę „Sporto manijos“ krepšininkai atsakė atkarpa 11:5 ir susigrąžino dviženklį pranašumą. Per likusį laiką iki trečiojo ketvirčio pabaigos ir vėl nusileisti nesiruošę svečių žaidėjai sugebėjo spurtuoti ir sušvelninti atsilikimą iki keturių taškų. 70:66.

Jau pačioje lemiamos rungtynių dalies pradžioje nebenorėję likimo už ūsų tampyti aikštės šeimininkai sužaidė kelis rezultatyviai pasibaigusius epizodus ir įgijo devynių taškų persvarą. Vis dar aktyviai priešinęsi „Hidraulinių sistemų“ vyrai buvo kiek prisiviję varžovus, tačiau grėsmingesnio iššūkio jau nemetė, ko pasekoje užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidę „Sporto manijos“ krepšininkai iškovojo pergalę bei kelialapį į Mažosios taurės finalą. 92:82.

Po pergalės Modestas Vaškūnas kalbėjo: „Man atrodo, jog šiandien mes puse kojos buvome greitesni, kažkuriose atakose galbūt pasisekė ir perėmėme vieną kitą kamuolį, kitose atakose galbūt greičiau įkirtome į baudos aikštelę ir įmetėme, sakykime, tokius lengvesnius taškus iš po krepšio. Varžovai visas rungtynes buksavo, ir, galiu pasakyti, kad tik ketvirtame kėlinyje pradėjo mesti tritaškius. Varžovai nepataikė, todėl mums buvo daug lengviau gintis, pasispaudėme baudos aikštelėje ir gavosi toks rezultatas“. Su kuo parankiau būtų žaisti finale? : „A Komandą mes jau matę, aišku, tai buvo tik pirmos šios taurės rungtynės, manau, su jais būtų galima sukovoti, na, o „emobilus.lt“ aš nematęs, tai nežinau. Kas bus, su tuo ir žaisime“.

Po šios pergalės „Sporto manija“ žengė į finalą, kuriame susitiks su „emobilus.lt“ krepšininkus įveikusia „A Komanda“.

“Sporto manija“: Deividas Rinkūnas – 35 tšk. (6 rezult. perd., 11 išpr. praž.), Mantas Kudirka – 19 tšk., Rytis Adžgauskas – 12 tšk.

„Hidraulinės sistemos“: Martynas Kudakas – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Ignas Krukonis – 14 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Tadas Vasiliauskas – 12 tšk.

Sporto manija lengvai pasiekė antrąją pergalę. (2015 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:16 val.)Pabaigoje su likimu žaidusios „Hidraulinės Sistemos“ prasibrovė į pusfinalį (2015 gegužės 31 d., sekmadienis, 23:21 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių stipresni buvo „Sporto Manijos“ krepšininkai (2015 gegužės 06 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Sporto Manija“ nesunkiai perlipo „Vieningo Kauno“ barjerą (2015 gegužės 31 d., sekmadienis, 23:17 val.)„BK Centre“ gavo skaudžią krepšinio pamoką nuo „Sporto Manijos“ (2015 gegužės 16 d., šeštadienis, 18:28 val.)„Sporto Manija“ papildė savo trofėjų kolekciją „Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės auksu (2015 birželio 07 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Hidraulinės sistemos“ be vargo susitvarkė su „Kauno Rami“ (2015 gegužės 10 d., sekmadienis, 22:47 val.)Be dviejų lyderių kovojusios „Hidraulinės sistemos“ nuskynė „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės bronzą (2015 birželio 07 d., sekmadienis, 22:27 val.)Pogrupio lyderių akistatoje pergale džiaugėsi „Hidraulinės Sistemos“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 22:49 val.)Gausiomis pajėgomis susirinkusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo antrą pergalę iš eilės (2015 gegužės 17 d., sekmadienis, 19:47 val.)