Kauno "Varpo" gimnazija vs Kauno "Santaros" gimnazija (77:55)Krepšinis.net taurė 12 kl. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 kovo 24 d., Antradienis, 16:00 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas LT-51309

Kauno "Varpo" gimnazija po nesunkios kovos nugalėjo Kauno "Santaros" gimnazija

2009 kovo 24 d., Antradienis, 18:51 val., peržiūros: 5543

Šiandien (03.24) Kauno "Varpo" gimnazijos sporto salėje susitiko "Krepšinis.net" lygos komandos Kauno "Varpo" gimnazija (šeimininkai) ir Kauno "Santaros" gimnazija (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai išsiveržė į priekį ir po truputį didindami turimą persvarą iškovojo pergalę rezultatu (77:55).

Rungtynės jau pradžioje prasidėjo atkaklia kova, del kurios abi komandos kovojo taškas į tašką ir nei viena nenorėjo nusileisti. Šiame kėlinyje šeimininkų komanda ne retai rinkdavosi atakuoti krepšinį iš 3 taškų zonos, jų varžvojai skirtingai nei Kauno "Varpo" gimnazija rinkosi taškus iš arčiau, tačiau tai jiems išėjo ne į naudą kadangi vos keliais taškais ,bet visą kėlinį pirmavo šeimininkai. Taigi po pirmojo kėlinio 5 taškų skirtumu pirmavo Kauno "Varpo" gimnazija rezlutatu (22:17).

Antrojo ketvirčio pradžioje kiek geriau sekėsi šeimininkams kurie padidino savo persvarą iki 9 taškų,o svečiai stengėsi po truputi vytis varžovus ir kai kuriose vietose jiems tai pavyko pakankamai gerai, bet kėliniui įpusėjus šeimininkai ir vėl atrado savąjį žaidimą kuris jiems leido ir vėl pabėgti nuo savo persekiotojų, taigi tai jiems leido po antrojo kėlinio sukaupti jau 12 taškų persvarą (47:35).

Trečiajame kėlinyje žaidimas pakito komandos ir vėl pradėjo žaisti atkakliai, grumtis dėl kiekvieno kamuolio, abiejų komandų statistika buvo identiška ir tai neleido jokiai komandai nei priartėti, nei nutolti, todel po trečiojo kėlinio rezultatas pasikeitė vos vienu tašku (61:48).

Paskutiniąjame kėlinyje Kauno "Varpo" gimnazija savo žaidimą ir vėl primetė Kauno "Santaros" gimnazijai ir tai šeimininkams leido po truputi nutolti nuo savo oponentų. Ypač svečiams sunkiai sekęsi ginti savo krepšinį kadangi per ketvirtąjį kėlinį praleido net (7 rezultatyvias atakas), kai šeimininkai savo krepšinio neapgynė tik (4 kartus). Taigi šie statistiniai rodikliai leido aikštelės šeimininkams rezultatą padidinti ir laimėti runtynes 22 taškų persvara (77:55).

Kauno "Varpo" gimnazijoje geriausiai pasirodė Dainius Labašauskas pelnęs 15 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius, taip pat puikiai pasirodė Martynas Valaitis pridėjęs 14 taškų, bei sugriebęs 10 kamuolių ir atlikęs dvigubą dublį.

Kauno "Santaros" gimnazijoje rezultatyviausi buvo Linas Vėlavičius įmetęs 15 taškų, bei perimęs 8 kamuolius, taip pat rezultatyvus buvo ir Rokas Ališauskas įmetęs 11 taškų ir atkovojęs 7 kamuolius.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris teigė, jog jo komanda žaidžia jau antrus metus ir yra susižaidusi, taip pat sakė, kad padėjo namų sienos. Pralaimėjusiųjų treneris sakė, kad jo komanda nežaidė taip kaip jis norėjo ir neatvyko 2 žaidėjai.

Kauno KTU gimnazija pergalę šventė tik po pratęsimo (2009 kovo 27 d., penktadienis, 17:46 val.)Kauno KTU gimnazija vos nepaleido pergalės (2009 kovo 31 d., antradienis, 16:39 val.)Kauno VDU "Rasos" gimnazija turnyrą pradėjo pergale (2009 kovo 18 d., trečiadienis, 15:51 val.)Po nerezultatyvių varžybų Kauno KTU gimnazijos trečioji pergalė (2009 balandžio 04 d., šeštadienis, 21:33 val.) Kauno VDU "Rasos" gimnazija iškovojo sunkią pergalę (2009 balandžio 03 d., penktadienis, 18:37 val.)Tik iš 10metrų pataikytas metimas atnešė sunkią Varpo gimnazijos pergalę (2009 balandžio 07 d., antradienis, 16:07 val.)Kauno VDU "Rasos" gimnazija namuose įveikė Kauno "Varpo" gimnaziją (2009 balandžio 01 d., trečiadienis, 16:12 val.)Įtemptose rungtynėse pergalę iškovojo "Varpo gimnazija" (2009 balandžio 17 d., penktadienis, 17:50 val.)Kauno "Santaros gimnazija" po sunkios kovos palaužė traumų išretintą "VDU Rasos gimnaziją" (2009 balandžio 14 d., antradienis, 16:06 val.)