TRIOBET.COM & ETAPAS vs VILNIAUS AUTOBANGINIAI (97:51)Meras D » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 balandžio 13 d., Penktadienis, 20:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Vilniečiai nusileido ir "Triobet.com - Etapas" ekipai

2007 balandžio 14 d., Šeštadienis, 00:25 val., peržiūros: 4882
Šįvakar įvyko paskutiniosios Mero Didžiosios taurės "E" pogrupio rungtynės kuriose "Triobet.com – Etapas" priėmė svečius iš Vilniaus "Autobanginius". Pastarieji vėl atvyko ne pilnos sudėties ir eilinį kartą turėjo pripažinti kauniečių pranašumą, pralaimėdami gana triuškinančiu skirtumu, rezultatu 97:51.

Jau nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai svečiams užkūrė tokią pirtį po kurios jie nebeatsigavo iki pat rungtynių pabaigos. Tačiau vilniečiai žaidė garbingai ir kovojo iki pat galo nenuleisdami rankų. Tą įrodo kad "Triobet.com – Etapas" komandai nepavyko surinkti 100 taškų.

Dar neįpusėjus pirmajam kėliniui rungtynių nugalėtojai buvo beveik aiškūs: vilniečiai sugebėjo pelnyti vos 2 taškus, o praleido 18 (18:2). Antrajame ketvirtyje svečiai "gavo" dar labiau, po serijos 20:0 rezultatas buvo 52:16.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai buvo nusiteikę žaisti labiau gynybinį žaidimą, o puolime nemažai klydo – tai sąlygojo labai nerezultatyvų kėlinį (14:10). Paskutiniajame kėlinyje "Triobet.com – Etapas" krepšininkų pagrindinė užduotis buvo surinkti simbolinį šimtą taškų, tačiau per nelyg skubėdami rungtynių pabaigoje šeimininkai metė iš labai nepatogių situacijų, tad jiems teko pasitenkinti "tik" 97 taškais.

Nesustabdomas šiose rungtynėse buvo nugelėtojų ekipos žaidėjas Andrius Lengvenis, jis pelnė 32 taškus, atkovojo 19 kamuolių, o jo naudingumas pasiekė net 42 balus.

"Vilniaus Autobanginių" ekipoje geriausiai pasirodė Alvydes Aleknavičius, jis pelnė 16 taškų, atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius; Paulius Peseckas surinko 15 taškų ir akovojo 10 kamuolių, taip atlikdamas dvigubą dublį.

Nugelėtojų komandos treneris E.Sparnauskas rugtynes palygino su treniruote, o arbitrus T.Banį ir A.Šaulį įvertino 10-čia balų, Vilniečių treneris P.Mikaliūnas teisėjams davė po 7.
"Triobet.com & Etapas" suvažinėjo "Kauno autobusus" (2007 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)"Triobet.com & Etapas" gana lengvai įveikė "Teledemą", bet viskas tuo nesibaigė (2007 balandžio 25 d., trečiadienis, 21:23 val.)"Baltijos Baldų Grupė" tęsia pergalingą žygį "Didžiojoje Mero Taurėje" (2007 kovo 27 d., antradienis, 22:52 val.)Aikštelėje karaliauja Kaunas (2007 kovo 31 d., šeštadienis, 08:46 val.)Skaudus kauniečių antausis vilniečiams (2007 kovo 23 d., penktadienis, 22:03 val.)