KAIŠIADORIŲ A.BRAZAUSKO VIDURINĖ MOKYKLA-1 vs VILKIJOS GIMNAZIJA (95:77)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 9 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gegužės 04 d., Antradienis, 14:00 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko vidurinės mokyklos sporto salė, Gedimino g. 65, Kaišiadorys

Įspūdingas pirmasis kėlinys leido Kaišiadorių A.Brazausko vidurinei mokyklai 1 pasiekti įtikinamą pergalę prieš bendraamžius iš Vilkijos

2010 gegužės 04 d., Antradienis, 17:56 val., peržiūros: 5702
Gegužės 4 dieną, antradienį, Kaišiadorių A.Brazausko vidurinėje mokykloje, šios mokyklos krepšininkai stojo į "Krepšinis.net" 9 klasių mūšį prieš Vilkijos gimnazijos krepšinio talentus.

Susitikimą 4 iš eilės taškais pradėjo kaišiadoriečiai ir nors po minutės Vilkijos gimnazijos taškų sąskaitą tolimų metimu atidarė G.Vyšniauskas, bet svečių reikalai toliau negerėjo ir po dar 9 taškų be atsako (6 iš jų pridėjo J.Kursevičius) Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla įgijo dviženklį pranašumą (13:3). Ketvirčio viduryje Vilkijos gimnazijos puolimas buvo šiek tiek atsigavęs ir jiems pavyko surengti porą rezultatyvių atakų, tačiau varžovai jiems neleido atsitiesti ir po dar vieno spurto 9:0, likus žaisti 4 minutes ir 18 sekundžių Vincas Pilipaitis buvo priverstas prašyti minutės petraukėlės, kadangi jo auklėtinių deficitas šoktelėjo iki 20 taškų (27:7). Po jos Vilkijos gimnazistų tylą nutraukė G.Vyšniauskas, bet padėtis ir toliau ėjo tik blogyn: beveik 4 minučių atkarpą Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 laimėjo 15:2 (11 taškų pelnė J.Kursevičius) ir padidino savo pranašumą iki įspūdingo skaičiaus – 31 taško. Vienintelė paguoda svečiams buvo ta, jo kaišiadorių krepšinio talentai baudų metimus metė gana pusėtinai (7/16) ir tai atėmė iš jų šansą dar labiau pagerinti ir taip įspūdingą rezultatą. 23 taškus per šį ketvirtį pelniusio J.Kursevičiaus dėka, Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 42:11.

Antrąjį kėlinį aikštės šeimininkai pradėjo be savo pirmojo kėlinio didvyrio ir jo akivaizdžiai trūko komandai – kėlinį G.Vyšniauskas pradėjo 5 taškais be atsako ir sušvelnino skirtumą iki 26 taškų (42:16). Nors Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos 1 puolimas netylėjo, tačiau įgavę šiek tiek daugiau laisvės, Vilkijos jaunieji krepšininkai rinkosi taškus sparčiau ir po spurto 0:6, antroje kėlinio pusėje sumažino atsilikimą iki 19 taškų (49:30). Visgi, ketvirčio pabaigoje E.Sladkevičiaus pastangomis aikštės šeimininkų pranašumas vėl perkopė 20 taškų ribą ir įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo 55:33.

Po didžiosios pertraukos komandos rungtyniavo gana panašiai ir keitėsi tiek sėkmingomis, tiek nesėkmingomis atakomis. Visgi, du tritaškius smeigęs T.Vaičiulis padėjo Vilkijos gimnazijai sumažinti skirtumą iki 20 taškų (61:41), o netrukus jo komandos draugas J.Zumaras pridėjo dar ir dvitaškio, po kurio kaišiadoriečių persvara ištirpo iki 18 taškų (61:43). Tačiau labiau priartėti svečiams nepavyko, o kėlinio viduryje Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 pelnė 6 taškus be atsako (4 pridėjo L.Jocius) ir po R.Staknevičiaus dvitaškio susigrąžino 24 taškų pranašumą (67:43). Prabudusios jaunosios Vilkijos krepšinio viltys sugebėjo dar kartą prisikasė iki 20 taškų (67:47), bet ir vėl sulaukė greito ir skaudaus varžovų atsako – po spurto 8:0, kurį iniciavo D.Janavičius bei L.Jocius, Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos 1 persvara išaugo iki 28 taškų (75;47). Vis dėlto, kėlinio pabaigoje Vilkijos gimnazija sugebėjo atsitiesti ir atsakė varžovams identišku spurtu 0:8 (pusę šių taškų pridėjo J.Zumaras) ir prieš ketvirtąjį kėlinį suapvalino atsilikimą iki 20 taškų – 75:55.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje į aikštelę grįžo pirmojo kėlinio herojus J.Kursevičius ir vėl ėmė rinktis liūto dalį taškų. Visgi, pakartoti pirmojo kėlinio scenarijaus Kaišiadorių ekipai nesisekė, o po G.Vyšniausko dvitaškio, kėlinio viduryje
aikštės šeimininkų atotrūkis ištirpo iki 15 taškų (79:64). Tačiau apie pergalę Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla neleido varžovams nė pagalvot ir antroje kėlinio pusėje išlaikė apylygį žaidimą. Nors tris kėlinius Vilkijos gimnazijai pavyko laimėti mažais skirtumais, tačiau koją pakišo tragiškas pirmasis kėlinys, kuris ir lėmė, jog savo pergalių odisėją pratęsė Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 ir išliko vienintele nepralaimėjusia komanda "Krepšinis.net" 9 klasių turnyre. Galutinis rungtynių rezultatas – 95:77.

Po susitikimo nugalėtojų komandos lyderis Justinas Kursevičius sakė: "Apsigynėm, viskas buvo gerai. Priešininkai nepasirodė labai stiprūs. Tikriausiai pateks į ketvertuką, bet manau, kad mes užimsim pirmą vietą, Šeduva – antrą vietą, mūsų antroji komanda trečią vietą, o jie tikriausiai liks ketvirti."

Vilkijos gimnazijos strategas Vincas Pilipaitis po rungtynių kalbėjo: "Lyginant su pirmosiomis komandos rungtynėmis, šios rungtynės skyrėsi kaip diena ir naktis. Pavyko susižaisti, jau ir pataikėm geriau, apsigynėm. Padarėm viską, ką šiandien norėjom padaryt. Varžovai prieš rungtynes manau šiek tiek atsipalaidavo ir manė, kad lengva kova bus, bet jei ne prastas pirmasis kėlinys, tai manau būtų mūsų viršus."

Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1: J.Kursevičius (31 tšk., 5 išpr. pr.), E.Sladkevičius (20 tšk.), R.Staknevičius (17 tšk., 5 rez. per.), L.Jocius (10 tšk.) ir A.Aleksandravičius (4 tšk., 17 atk. k.).

Vilkijos gimnazija: G.Vyšniauskas (24 tšk., 7 atk. k.), J.Zumaras (20 tšk., 6 per. k.), T.Vaičiulis (11 tšk., 7 atk. k.) ir R.Janušauskas (8 tšk., 17 atk. k.).

Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 iškovojo jau trečią pergalę ir kolkas žengia be nesėkmių. Vilkijos gimnazija suklupo antrą kartą ir pergalių neturi.

Kaišiadorių A. Brazausko vidurinė mokykla-2 tik rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę Vilkijoje (2010 gegužės 08 d., šeštadienis, 13:42 val.)KKL "Krepšinis.net" 9 klasių taurės nugalėtojai Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinės mokyklos pirmoji komanda! (2010 gegužės 20 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)J.Kursevičius pelnė 62 taškus ir atvedė Kaišiadorių A.Brazausko vidurinę mokyklą-1 į 9 klasių "Krepšinis.net" taurės finalą (2010 gegužės 17 d., pirmadienis, 17:41 val.)Kaišiadorių derbyje nesunkią pergalę šventė Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 (2010 gegužės 04 d., antradienis, 17:59 val.)Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 neturėjo vargo antrosiose "Krepšinis.net" 9 klasių taurės rungtynėse (2010 balandžio 27 d., antradienis, 18:33 val.)Šeduvos gimnazija - KK "Titanas" parsivežė lengvą pergalę iš Vilkijos (2010 balandžio 30 d., penktadienis, 18:15 val.)"Krepšinis.net" 9kl turnyras prasidėjo atkaklia dvikova Kaišiadoryse (2010 balandžio 20 d., antradienis, 17:37 val.)KKL "Krepšinis.net" 9 klasių taurės trečioji vieta atiteko Vilkijos gimnazijai (2010 gegužės 19 d., trečiadienis, 23:54 val.)Vilkijos gimnazistai nutraukė nesėkmių seriją (2010 gegužės 10 d., pirmadienis, 18:58 val.)